Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium


B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      10. Tóth Tekla, 9. o., 122 pont

    Helyezett:

      55-56. Abonyi József, 9. o., 4 pont
      62-64. Böjti Bence, 9. o., 1 pont
      62-64. Patus Eszter, 9. o., 1 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      48. Bujtás László, 10. o., 26 pont
      53. Fehér Péter, 10. o., 20 pont
      61-65. Smolcz Bence, 10. o., 11 pont
      81-88. Horváth Krisztián, 10. o., 4 pont
      89-94. Bernát Emil, 10. o., 3 pont
      95-107. Szabó Dániel, 10. o., 2 pont
      és további 3 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      68-69. Tóth Benjámin, 11. o., 23 pont
      78-80. Novák Dóra, 11. o., 15 pont
      81-83. Bíró Dániel, 11. o., 13 pont
      92-96. Baticz Brigi, 11. o., 9 pont
      100-104. Németh Barbara, 11. o., 7 pont
      105-109. Preksen András, 11. o., 6 pont
      110-112. Meződi Máté, 11. o., 5 pont
      113-118. Flumbort Csaba, 11. o., 4 pont
      119-125. Krasznai Virág, 11. o., 3 pont
      126-133. Ruskó Eszter, 11. o., 2 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      29. Anda Roland, 12. o., 24 pont
      36-38. Kiskovács Ágnes, 12. o., 16 pont
      52-53. Horváth Balázs, 12. o., 6 pont
      54. Varga Valentin, 12. o., 4 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Helyezett:

      89-91. Fábián Eszter, 9. o., 81 pont
      109-110. Patus Eszter, 9. o., 69 pont
      221-224. Horváth Krisztián, 10. o., 26 pont
      255-260. Szerdahelyi Dóra, 10. o., 21 pont
      291-299. Bernát Emil, 10. o., 15 pont
      300-314. Smolcz Bence, 10. o., 14 pont
      344-360. Csente Tibor, 10. o., 10 pont
      344-360. Jakus Anikó, 10. o., 10 pont
      361-383. Böjti Bence, 9. o., 9 pont
      361-383. Horváth Dániel, 10. o., 9 pont
      384-389. Olasz Vivien, 10. o., 8 pont
      390-397. Nagy Ákos, 10. o., 7 pont
      407-425. Milassin Luca, 10. o., 5 pont
      407-425. Nagy Máté, 9. o., 5 pont
      446-453. Imrei Marcell, 9. o., 3 pont
      446-453. Szabó Dániel, 10. o., 3 pont
      460-465. Kovács Eszter, 9. o., 1 pont
      és további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      134. Kiskovács Ágnes, 12. o., 49 pont
      277-283. Varga Valentin, 12. o., 13 pont
      326-335. Baticz Brigi, 11. o., 5 pont
      336-344. Balogh Péter, 12. o., 4 pont
      336-344. Orbán András, 12. o., 4 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      11. Fehér Péter, 10. o., 100 pont
      14. Erdős Gergely, 9. o., 77 pont

    Helyezett:

      26-27. Abonyi József, 9. o., 23 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      47-49. Horváth Kristóf, 9. o., 192 pont
      139. Kovács Eszter, 9. o., 99 pont
      165-166. Zsohár Ádám, 9. o., 77 pont
      220-222. Imrei Marcell, 9. o., 49 pont
      266-268. Godinek Edit, 9. o., 26 pont
      296-299. Toperczer Dorina, 9. o., 17 pont
      312-314. Mihalecz Zsófia, 9. o., 13 pont
      325-327. Vizeli Bálint, 9. o., 9 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      70-73. Tálosi András, 12. o., 9 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      30. Erdős Gergely, 9. o., 8 pont