Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Dicséretben részesült:

      21. Mészáros Gábor, 12. o., 12 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      30. Láng Marcell, 9. o., 97 pont

    Helyezett:

      58-59. Vörös Tamás, 9. o., 35 pont
      88-89. Dibuz Dániel, 9. o., 19 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      36. Négyesi Áron, 10. o., 69 pont
      50. Pap Bálint, 10. o., 44 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      21. Werner Miklós, 11. o., 158 pont
      28. Elekes Csaba, 11. o., 118 pont

    Helyezett:

      53. Fülöp Bálint, 11. o., 52 pont
      77-78. Drozdy András, 11. o., 29 pont
      133-137. Lovas Attila, 11. o., 7 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Mészáros Gábor, 12. o., 232 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Pesti Veronika, 12. o., 190 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      3-6. Kiss-Tóth Annamária, 10. o., 221 pont

    Dicséretben részesült:

      11-12. Dudás Ádám, 10. o., 218 pont
      57. Németh Árpád, 10. o., 184 pont
      78-79. Négyesi Áron, 10. o., 161 pont
      87-90. Vásárhelyi Andrea, 10. o., 155 pont

    Helyezett:

      108-109. Pap Bálint, 10. o., 138 pont
      150-154. Horváth István, 10. o., 109 pont
      155-157. Antal Zoltán, 10. o., 108 pont
      207-210. Piller Éva, 10. o., 84 pont
      217-220. Krisán Ágnes Olga, 9. o., 78 pont
      312-317. Werner Bence, 9. o., 45 pont
      326-330. Szécsényi János, 10. o., 42 pont
      472-479. Szász Bence, 10. o., 13 pont
      494-517. Verdén Norbert, 9. o., 10 pont
      584-603. Bőle Pál, 10. o., 4 pont
      604-617. Lukátsi Marcell, 10. o., 3 pont
      és további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Werner Miklós, 11. o., 220 pont

    Helyezett:

      45. Tüzes Dániel, 11. o., 156 pont
      193-199. Mészáros Gábor, 12. o., 25 pont
      231-240. Lovas Attila, 11. o., 15 pont
      292-306. Bódi László, 11. o., 4 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      11. Gombos Gergely, 11. o., 159 pont

    Helyezett:

      33. Bőle Pál, 10. o., 21 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      88. Krisán Ágnes Olga, 9. o., 129 pont
      201-203. Werner Bence, 9. o., 55 pont
      231-233. Sándor Júlia, 9. o., 43 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Láng Marcell, 9. o., 50 pont
      3-4. Tüzes Dániel, 11. o., 46 pont

    Helyezett:

      24-27. Négyesi Áron, 10. o., 3 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      17. Kovács Gábor, 9. o., 104 pont

    Helyezett:

      69-70. Juhász András, 9. o., 30 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      16-17. Antal Zoltán, 10. o., 126 pont
      35-36. Bőle Pál, 10. o., 76 pont

    Helyezett:

      49. Piller Éva, 10. o., 56 pont
      54-55. Vásárhelyi Andrea, 10. o., 47 pont
      58-59. Négyesi Áron, 10. o., 44 pont
      61. Nyitrai Attila, 10. o., 41 pont
      68-72. Szemjonov Alexandra, 10. o., 34 pont
      75. Pap Bálint, 10. o., 31 pont
      93-94. Bolgár Andrea, 10. o., 19 pont
      106-110. Berczi Edit, 10. o., 13 pont
      129-135. Bodnár Bence, 10. o., 7 pont
      139-141. Horváth István, 10. o., 5 pont
      139-141. Kövér Csaba Attila, 10. o., 5 pont
      142-147. Bojtár Márton, 10. o., 4 pont
      142-147. Nyírő Márk, 10. o., 4 pont
      148-156. Király Anna, 10. o., 3 pont
      159-162. Licska Tamás, 10. o., 1 pont
      és további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Werner Miklós, 11. o., 207 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Tüzes Dániel, 11. o., 179 pont
      12. Megyeri Balázs, 11. o., 178 pont
      18-20. Blastik Zsófia, 11. o., 160 pont
      18-20. Fülöp Bálint, 11. o., 160 pont
      21-22. Varga Bonbien, 11. o., 150 pont
      25-26. Drozdy András, 11. o., 139 pont
      25-26. Gombos Gergely, 11. o., 139 pont
      39-41. Balázs Dániel, 11. o., 93 pont
      43-44. Elekes Csaba, 11. o., 89 pont

    Helyezett:

      51. Bódi László, 11. o., 73 pont
      53-54. Karai Róbert, 11. o., 67 pont
      56-57. Polyák Péter, 11. o., 64 pont
      62-63. Kruppa Gergő, 11. o., 54 pont
      76-79. Lovas Attila, 11. o., 36 pont
      109. Székely Csaba, 11. o., 18 pont
      114-116. Varga Tímea Orchidea, 11. o., 16 pont
      123-127. Pajkossy Katalin, 11. o., 13 pont
      134-138. Varga Éva, 11. o., 10 pont
      150-157. Sódar Barbara, 11. o., 7 pont
      150-157. Takács Petra, 11. o., 7 pont
      158-163. Kovács Hajnal, 11. o., 6 pont
      158-163. Ujhelyi Jenő, 11. o., 6 pont
      164-166. Szécsi Dorottya, 11. o., 5 pont
      171-178. Gulyás Péter, 11. o., 3 pont
      171-178. Stubeczky Péter, 11. o., 3 pont
      179-180. Gali Imre, 11. o., 2 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      71-74. Mészáros Gábor, 12. o., 12 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.