Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium


B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      30. Stomfai Gergely, 9. o., 57 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      20-23. Atanaszov Vivien, 7. o., 5 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Helyezett:

      182-190. Tarnay Márton, 10. o., 15 pont
      270-299. Vass Bence, 10. o., 5 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      200-211. Papp Dániel, 11. o., 3 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      31-32. Jakó Attila György, 9. o., 25 pont
      50-55. Kovács Balázs, 9. o., 18 pont
      72. Gergácz Bence, 9. o., 11 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      26-29. Tarnay Márton, 10. o., 9 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      27. Tarnay Márton, 10. o., 26 pont
      50. Pálfi Péter, 12. o., 8 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      110. Kovács Balázs, 9. o., 78 pont
      126-128. Jakó Attila György, 9. o., 69 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      10-11. Kovács Balázs, 9. o., 9 pont
      18-19. Gergácz Bence, 9. o., 3 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      11. Kovács Balázs, 9. o., 17 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Kozák András, 10. o., 189 pont

    Dicséretben részesült:

      17. Vass Bence, 10. o., 73 pont

    Helyezett:

      26-27. Pálfi Fanni, 10. o., 33 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      16. Németh Csaba Tibor, 11. o., 148 pont
      23. Keltai Dóra, 11. o., 95 pont
      24. Schrott Márton, 11. o., 89 pont
      25. Conrád Márk, 11. o., 87 pont
      26. Gál Péter Levente, 11. o., 80 pont
      27. Boros Máté, 11. o., 78 pont
      28. Kovács Gergely Balázs, 11. o., 77 pont

    Helyezett:

      36-37. Girus Kinga, 11. o., 47 pont
      36-37. Osvárt Bence Attila, 11. o., 47 pont
      41. Baji Bence, 11. o., 42 pont
      44. Schottner Kristóf Károly, 11. o., 37 pont
      45. Solymosi Réka, 11. o., 36 pont
      48-49. Stirling András, 11. o., 32 pont
      50. Zeke Norbert, 11. o., 31 pont
      53-54. Náray Balázs, 11. o., 21 pont
      55-57. Szabó Bálint Csaba, 11. o., 20 pont
      55-57. Tordai Lili, 11. o., 20 pont
      61-62. Seres Soma, 11. o., 13 pont
      63-65. Molnár Péter, 11. o., 11 pont
      67-70. Ocskó Luca, 11. o., 9 pont
      77-79. Roskó Kristóf, 11. o., 6 pont
      80-85. Nagy Balázs, 11. o., 5 pont
      80-85. Varga Gábor Artúr, 11. o., 5 pont
      90-96. Jónás Noémi, 11. o., 3 pont
      90-96. Kárpáti Kristóf Soma, 11. o., 3 pont
      90-96. Kürti Gergely, 11. o., 3 pont
      97-103. Hubay Csenge, 11. o., 2 pont
      104-112. Tari Balázs, 11. o., 1 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      28-29. Stomfai Gergely, 9. o., 3 pont