Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      10-11. Stomfai Gergely, 10. o., 146 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      18. Keltai Dóra, 12. o., 31 pont
      és további 9 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      16-18. Egyházi Hanna, 9. o., 204 pont

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 8 versenyző.

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      17. Geraszin Nikolett, 10. o., 38 pont

    Helyezett:

      33-34. Jakó Attila György, 10. o., 22 pont
      és további 1 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Egyházi Hanna, 9. o., 203 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      9. Vass Bence, 11. o., 175 pont
      23. Pálfi Fanni, 11. o., 66 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      12. Németh Csaba Tibor, 12. o., 142 pont
      14-15. Keltai Dóra, 12. o., 137 pont
      17. Conrád Márk, 12. o., 107 pont
      18. Gál Péter Levente, 12. o., 103 pont
      19. Boros Máté, 12. o., 99 pont
      20. Schrott Márton, 12. o., 92 pont
      21. Kovács Gergely Balázs, 12. o., 83 pont
      22. Osvárt Bence Attila, 12. o., 64 pont
      25. Hubay Csenge, 12. o., 59 pont
      26. Girus Kinga, 12. o., 58 pont
      27-28. Schottner Kristóf Károly, 12. o., 54 pont
      29. Zeke Norbert, 12. o., 52 pont

    Helyezett:

      31-32. Solymosi Réka, 12. o., 46 pont
      34. Baji Bence, 12. o., 40 pont
      35-36. Kárpáti Kristóf Soma, 12. o., 37 pont
      35-36. Szabó Bálint Csaba, 12. o., 37 pont
      37. Szepesi Ákos, 12. o., 36 pont
      39. Nagy Balázs, 12. o., 32 pont
      43-44. Náray Balázs, 12. o., 26 pont
      43-44. Tari Balázs, 12. o., 26 pont
      47. Ocskó Luca, 12. o., 18 pont
      és további 3 versenyző.