Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Dicséretben részesült:

      9. Stomfai Gergely, 11. o., 28 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      32. Egyházi Hanna, 10. o., 43 pont
      69-75. Kovács Márton András, 10. o., 3 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      28. Szabó Vencel, 11. o., 42 pont
      32. Stomfai Gergely, 11. o., 33 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      11-12. Hajós Balázs, 9. o., 191 pont
      17. Egyházi Hanna, 10. o., 182 pont

    Helyezett:

      130-134. Kaltenecker Balázs Bence, 9. o., 44 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      4-5. Schmercz Blanka, 9. o., 86 pont

    Dicséretben részesült:

      18-19. Nemeskéri Dániel, 9. o., 62 pont
      20. Beke Bálint, 9. o., 58 pont
      23. Kaltenecker Balázs Bence, 9. o., 54 pont
      27. Juhász Júlia, 9. o., 47 pont
      28-29. Bálint Máté, 9. o., 44 pont
      34-35. Kiss Ádám, 9. o., 38 pont
      34-35. Sándor Dominik, 9. o., 38 pont

    Helyezett:

      37. Kuremszki Bálint, 9. o., 34 pont
      39. Ferencz Kamilla, 9. o., 32 pont
      43. Kondor Botond Dávid, 9. o., 27 pont
      45. Vágány Zoltán, 9. o., 25 pont
      46-47. Flakstad Anton, 9. o., 22 pont
      48. Saracco Alex, 9. o., 20 pont
      55-56. Lighuen Belián Paz, 9. o., 14 pont
      57-59. Gázmár Kolos, 9. o., 13 pont
      57-59. Kelecsényi Levente, 9. o., 13 pont
      64-68. Pap Áron, 9. o., 7 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      8-9. Egyházi Hanna, 10. o., 76 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      14. Kaltenecker Balázs Bence, 9. o., 63 pont
      36. Mucsi Viktor, 10. o., 8 pont
      38. Juhász Máté Sándor, 10. o., 4 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      2-3. Hajós Balázs, 9. o., 197 pont

    Dicséretben részesült:

      39-40. Kaltenecker Balázs Bence, 9. o., 153 pont

    Helyezett:

      60. Nemeskéri Dániel, 9. o., 120 pont
      95-97. Farkas Bence, 9. o., 88 pont
      196-198. Horváth Hunor, 9. o., 28 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      23. Vass Bence, 12. o., 9 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      4. Schmercz Blanka, 9. o., 29 pont
      5. Nemeskéri Dániel, 9. o., 23 pont
      8-9. Kondor Botond Dávid, 9. o., 5 pont
      és további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      14. Dóra Márton, 10. o., 80 pont

    Helyezett:

      17. Bagu Bálint, 10. o., 49 pont
      19. Jirkovszky-Bari László, 10. o., 36 pont
      20. Vadász Roland, 10. o., 32 pont
      22. Lovász István Ádám, 10. o., 28 pont
      23. Hegymegi Balázs, 10. o., 27 pont
      27-29. Mucsi Viktor, 10. o., 23 pont
      31. Nguyen Hoang Trung, 10. o., 21 pont
      32. Fábián-Kovács Árpád, 10. o., 20 pont
      33. Farkas Zalán, 10. o., 19 pont
      35-36. Szabadszállási-Tóbi Zsolt, 10. o., 10 pont
      38-39. Kovács Márton András, 10. o., 7 pont
      38-39. Mihályi Gábor, 10. o., 7 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      43. Szabó Vencel, 11. o., 10 pont
      45-46. Kovács Balázs, 11. o., 8 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Vass Bence, 12. o., 198 pont

    Dicséretben részesült:

      16. Pálfi Fanni, 12. o., 57 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      26-28. Juhász Máté Sándor, 10. o., 4 pont