Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimnázium


B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      43. Markó Anna Erzsébet, 10. o., 33 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Bukor Benedek, 10. o., 215 pont
      8-10. Markó Anna Erzsébet, 10. o., 213 pont

    Dicséretben részesült:

      11-12. Pinke Andrea, 9. o., 211 pont
      16. Jánosdeák Márk, 9. o., 206 pont
      17-22. Pinke Jakab Zoltán, 10. o., 205 pont
      27. Klučka Vivien, 10. o., 194 pont

    Helyezett:

      79. Szabó Tihamér, 10. o., 102 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Édes Lili, 11. o., 214 pont

    Dicséretben részesült:

      33. Pszota Máté, 11. o., 118 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1-2. Szakáll Lili, 9. o., 76 pont
      4. Kozmér Barbara, 9. o., 74 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Šárai Krisztina, 9. o., 59 pont
      33. Lengyel Barbara, 9. o., 32 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      13. Morvai Orsolya, 10. o., 24 pont

    Helyezett:

      21. Molnár Mátyás, 10. o., 7 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      6. Jánosdeák Márk, 9. o., 65 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Molnár Mátyás, 10. o., 196 pont
      6. Bukor Benedek, 10. o., 189 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Morvai Orsolya, 10. o., 157 pont
      13. Klučka Vivien, 10. o., 142 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      10. Pszota Máté, 11. o., 192 pont
      13. Édes Lili, 11. o., 183 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      18. Csenger Géza, 12. o., 74 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      11. Csenger Géza, 12. o., 101 pont