Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      3. Éles András, 12. o., 85 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      13. Varnyú József, 9. o., 96 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      8. Beke Lilla, 10. o., 152 pont

    Helyezett:

      13. Remete László, 10. o., 104 pont
      20. Kovács Adrienn, 10. o., 85 pont
      29. Végh János, 10. o., 60 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      40. Kovács Noémi, 11. o., 37 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Éles András, 12. o., 237 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      5. Trócsányi Péter, 7. o., 175 pont
      6. Baráth Dávid, 8. o., 143 pont

    Helyezett:

      10. Mikecz Márk, 8. o., 93 pont
      11. Ulveczki Mihály, 8. o., 92 pont
      14. Balázs Márta, 8. o., 68 pont
      16. Szilágyi Mónika, 8. o., 62 pont
      17. Varga Dániel, 8. o., 60 pont
      és további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      19-20. Adrián Patrik, 10. o., 191 pont

    Helyezett:

      32-33. Remete László, 10. o., 173 pont
      51-52. Szilágyi Gergely Bence, 9. o., 146 pont
      53-56. Vadász Mihály, 9. o., 144 pont
      58-60. Regele János, 10. o., 141 pont
      74-76. Turányi László, 9. o., 122 pont
      81-82. Molnár Nóra, 9. o., 119 pont
      84. Szerviczky Orsolya, 9. o., 117 pont
      92. Nemkin Viktória, 9. o., 107 pont
      104-105. Végh János, 10. o., 96 pont
      és további 2 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      52-53. Turányi László, 9. o., 189 pont
      54. Szilágyi Gergely Bence, 9. o., 186 pont
      83-85. Molnár Nóra, 9. o., 154 pont
      95. Youssef Adelina, 9. o., 138 pont
      és további 1 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Éles András, 12. o., 77 pont
      3-4. Adrián Patrik, 10. o., 71 pont