Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      17. Nagy Simon József, 9. o., 68 pont
      18. Zsakó Ágnes, 9. o., 65 pont
      23-25. Fónai Martin, 9. o., 50 pont
      26. Hornák Bence, 9. o., 48 pont
      29. Erdős Zoltán, 9. o., 45 pont
      és további 2 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Schwarcz Tamás, 10. o., 256 pont
      9. Katona Dániel, 10. o., 211 pont

    Helyezett:

      42. Bognár Máté, 10. o., 71 pont
      55-56. Olexó Tünde, 10. o., 53 pont
      és további 15 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Forrás Bence, 11. o., 256 pont

    Helyezett:

      32. Simon Péter, 11. o., 92 pont
      40. Czövek Márton, 11. o., 65 pont
      és további 5 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Venczel Tünde, 12. o., 261 pont

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      6-8. Zsakó Ágnes, 9. o., 211 pont

    Helyezett:

      26-27. Erdős Zoltán, 9. o., 170 pont
      40-41. Olexó Tünde, 10. o., 138 pont
      51-53. Nguyen Anh Tuan, 10. o., 123 pont
      65-66. Rejtő Balázs, 9. o., 107 pont
      68-69. Szalay Fanni, 10. o., 104 pont
      és további 31 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      17. Daku Gábor, 11. o., 165 pont

    Helyezett:

      31-32. Radó Hanna, 11. o., 126 pont
      és további 10 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Tegzes Tamás, 10. o., 107 pont

    Dicséretben részesült:

      7-8. Varga Erik, 12. o., 92 pont

    Helyezett:

      11. Fehér Balázs, 10. o., 58 pont
      és további 5 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Bottlik Judit, 9. o., 246 pont

    Helyezett:

      67. Heckmann Dávid, 9. o., 146 pont
      70-71. Rejtő Balázs, 9. o., 142 pont
      és további 6 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      15. Olexó Tünde, 10. o., 117 pont

    Helyezett:

      27. Egyedi Balázs, 10. o., 79 pont
      32. Bohner Adrián, 10. o., 70 pont
      54. Tegzes Tamás, 10. o., 46 pont
      és további 9 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      további 14 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      6-7. Varga Erik, 12. o., 26 pont

    Helyezett:

      9-10. Forrás Bence, 11. o., 14 pont
      és további 2 versenyző.