Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      3. Herczeg József, 11. o., 47 pont
      5. Williams Kada, 8. o., 40 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Williams Kada, 8. o., 258 pont
      3. Hansel Soma, 8. o., 107 pont

    Dicséretben részesült:

      6. Andó Angelika, 8. o., 84 pont
      10. Gál Hanna, 8. o., 50 pont
      11. Nagy Odett, 8. o., 40 pont

    Helyezett:

      14. Lajkó Kálmán, 8. o., 33 pont
      16. Schrettner Bálint, 8. o., 14 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Gyulai-Nagy Szuzina, 9. o., 220 pont

    Helyezett:

      20. Regős Krisztina, 9. o., 54 pont
      23-25. Heinc Emília, 9. o., 50 pont
      és további 4 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Nagy-György Pál, 10. o., 248 pont
      7. Bereczki Zoltán, 10. o., 225 pont

    Helyezett:

      34. Nagy-György Zoltán, 10. o., 99 pont
      37. Szász Dániel Soma, 10. o., 82 pont
      48-50. Berta Dénes, 10. o., 61 pont
      54. Márton Boldizsár, 10. o., 57 pont
      és további 4 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      11. Herczeg József, 11. o., 234 pont

    Helyezett:

      31. Kaprinai Balázs, 11. o., 93 pont
      38-39. Géczi Péter Attila, 11. o., 71 pont
      és további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Lajkó Kálmán, 8. o., 214 pont
      2. Williams Kada, 8. o., 207 pont
      3. Horeftos Leon, 8. o., 200 pont
      4. Cseh Kristóf, 8. o., 193 pont
      5. Vágó Ákos, 8. o., 191 pont
      6. Várkonyi Dorka, 8. o., 186 pont
      7. Andó Angelika, 8. o., 182 pont
      9. Kosztolányi Kata, 8. o., 169 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Schrettner Bálint, 8. o., 159 pont
      14. Horváth Tibor, 8. o., 150 pont
      15. Kormányos Hanna Rebeka, 8. o., 140 pont
      16. Nagy Odett, 8. o., 138 pont
      17. Nagy Viktória, 8. o., 137 pont
      18. Szegi Bogát, 8. o., 135 pont
      19. Tímár Veronika, 8. o., 133 pont
      20. Hegedűs Bercel, 8. o., 122 pont

    Helyezett:

      21. Árvai Balázs, 8. o., 102 pont
      22-23. Kovács Kristóf, 8. o., 80 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2-4. Széles Katalin, 9. o., 216 pont
      5. Bereczki Zoltán, 10. o., 212 pont

    Helyezett:

      25. Regős Krisztina, 9. o., 174 pont
      28. Varsányi Gábor, 10. o., 169 pont
      46. Heinc Emília, 9. o., 131 pont
      57. Berta Dénes, 10. o., 117 pont
      72-75. Pap-Takács Mónika, 9. o., 99 pont
      és további 24 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      7-8. Zsiros Ádám, 11. o., 205 pont
      9. Kovács-Deák Máté, 11. o., 199 pont

    Helyezett:

      23. Dobos Nóra, 11. o., 151 pont
      41-43. Mező Judit, 11. o., 107 pont
      48. Nagy Zoltán, 11. o., 100 pont
      és további 10 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      16. Szűcs Kilián Ádám, 9. o., 225 pont

    Helyezett:

      21. Juhász Dániel, 9. o., 217 pont
      32-33. Kocsis-Savanya Miklós, 9. o., 203 pont
      44. Pipis Bence, 9. o., 181 pont
      45. Vecseri Bence, 9. o., 175 pont
      és további 10 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      16-17. Berta Dénes, 10. o., 116 pont

    Helyezett:

      24. Szirbik Bence, 10. o., 86 pont
      és további 2 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      10. Kovács-Deák Máté, 11. o., 168 pont

    Dicséretben részesült:

      16-17. Kaprinai Balázs, 11. o., 153 pont

    Helyezett:

      23. Zsiros Ádám, 11. o., 133 pont
      és további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      18. Vajda Balázs, 12. o., 149 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      4. Juhász Dániel, 9. o., 35 pont