Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Williams Kada, 9. o., 75 pont

    Helyezett:

      16. Herczeg József, 12. o., 13 pont
      17-19. Nagy-György Pál, 11. o., 10 pont
      21. Bereczki Zoltán, 11. o., 6 pont
      28-33. Gyulai-Nagy Szuzina, 10. o., 4 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      5. Bereczki Ádám, 8. o., 62 pont
      6. Szemerédi Levente, 8. o., 59 pont

    Helyezett:

      15. Kovács Tamás, 8. o., 17 pont
      18. Varsányi András, 8. o., 14 pont
      19. Demeter Gergő, 8. o., 11 pont
      20-22. Szvetnik Ákos, 8. o., 10 pont
      23. Ferenczi László, 8. o., 9 pont
      24. Gyulai-Nagy Dániel, 8. o., 8 pont
      25-26. Grácin Ibolya, 8. o., 7 pont
      25-26. Horváth Péter, 8. o., 7 pont
      28. Márki-Zay Anna, 8. o., 4 pont
      29-32. Berényi Richárd, 8. o., 3 pont
      29-32. Szécsényi Nándor, 8. o., 3 pont
      29-32. Vass Máté, 8. o., 3 pont
      33-34. Kis Alexandra, 8. o., 2 pont
      33-34. Volford Anita, 8. o., 2 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Williams Kada, 9. o., 280 pont
      2. Lajkó Kálmán, 9. o., 230 pont
      4. Cseh Kristóf, 9. o., 227 pont
      5. Andó Angelika, 9. o., 214 pont
      6. Schrettner Bálint, 9. o., 208 pont
      9. Hansel Soma, 9. o., 168 pont
      10. Vágó Ákos, 9. o., 167 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Horeftos Leon, 9. o., 159 pont
      14. Páli Petra, 9. o., 143 pont
      19. Várkonyi Dorka, 9. o., 124 pont
      22-23. Szegi Bogát, 9. o., 115 pont
      26. Kosztolányi Kata, 9. o., 112 pont
      28. Szajbély Zsigmond, 9. o., 103 pont
      34-35. Nagy Odett, 9. o., 85 pont
      38-41. Gál Hanna, 9. o., 74 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Gyulai-Nagy Szuzina, 10. o., 253 pont

    Dicséretben részesült:

      11-12. Heinc Emília, 10. o., 116 pont
      14. Juhász Dániel, 10. o., 99 pont

    Helyezett:

      21-22. Szűcs Kilián Ádám, 10. o., 71 pont
      24. Pap-Takács Mónika, 10. o., 61 pont
      35. Lajkó Ágoston, 10. o., 41 pont
      47-48. Pipis Bence, 10. o., 24 pont
      81-83. Kocsis-Savanya Miklós, 10. o., 9 pont
      81-83. Locskai Béla, 10. o., 9 pont
      89-92. Gulyás Gabriella, 10. o., 7 pont
      89-92. Szabó Alexandra, 10. o., 7 pont
      105-110. Nagy Kristóf, 10. o., 4 pont
      111-116. Kovács-Deák Dániel, 10. o., 3 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1-2. Nagy-György Pál, 11. o., 261 pont
      6. Bereczki Zoltán, 11. o., 237 pont

    Dicséretben részesült:

      20. Nagy-György Zoltán, 11. o., 142 pont

    Helyezett:

      32-34. Berta Dénes, 11. o., 94 pont
      32-34. Szász Dániel Soma, 11. o., 94 pont
      61-62. Márton Boldizsár, 11. o., 30 pont
      63-64. Varsányi Gábor, 11. o., 29 pont
      126-130. Prágai Benedek, 11. o., 5 pont
      151-159. Volford András, 11. o., 2 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      20. Herczeg József, 12. o., 97 pont
      43. Kaprinai Balázs, 12. o., 28 pont
      47-48. Kovács-Deák Máté, 12. o., 22 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Szécsényi Nándor, 8. o., 193 pont
      6. Szemerédi Levente, 8. o., 181 pont
      8. Varsányi András, 8. o., 169 pont
      9. Bereczki Ádám, 8. o., 156 pont

    Dicséretben részesült:

      10. Horváth Péter, 8. o., 135 pont
      12. Harangozó Ákos, 8. o., 132 pont
      13. Gyulai-Nagy Dániel, 8. o., 98 pont
      15. Kovács Tamás, 8. o., 85 pont

    Helyezett:

      19. Kis Alexandra, 8. o., 55 pont
      20. Szvetnik Ákos, 8. o., 53 pont
      21. Volford Anita, 8. o., 51 pont
      22. Vass Máté, 8. o., 45 pont
      23. Demeter Gergő, 8. o., 33 pont
      24. Ferenczi László, 8. o., 29 pont
      25. Grácin Ibolya, 8. o., 26 pont
      26. Szekeres Dániel, 8. o., 22 pont
      30. Kassai Levente, 8. o., 13 pont
      32. Márki-Zay Anna, 8. o., 8 pont
      33. Berényi Richárd, 8. o., 6 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Széles Katalin, 10. o., 218 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Várkonyi Dorka, 9. o., 205 pont
      22. Regős Krisztina, 10. o., 196 pont

    Helyezett:

      28. Nagy Viktória, 9. o., 181 pont
      31. Pap-Takács Mónika, 10. o., 174 pont
      33-34. Árvai Balázs, 9. o., 172 pont
      40. Kormányos Hanna Rebeka, 9. o., 156 pont
      44. Kovács Kristóf, 9. o., 151 pont
      46-48. Heinc Emília, 10. o., 147 pont
      46-48. Tímár Veronika, 9. o., 147 pont
      52. Erdődi Ádám Károly, 9. o., 143 pont
      57. Szajbély Zsigmond, 9. o., 125 pont
      59-60. Váli Benedek, 9. o., 122 pont
      65. Horváth Tibor, 9. o., 117 pont
      74-76. Bálint Péter Patrik, 9. o., 105 pont
      78-79. Bálint Gergely, 9. o., 95 pont
      123-124. Csonka Attila, 10. o., 54 pont
      129-131. Kohlmann Dániel, 10. o., 49 pont
      133-135. Hegedűs Bercel, 9. o., 46 pont
      136-137. Maronka Áron, 10. o., 45 pont
      139-141. Iglódi Ferenc, 10. o., 43 pont
      151-154. Laczkó Adrienn, 10. o., 38 pont
      151-154. Nagy Kristóf, 10. o., 38 pont
      181-184. Gyuris Ágota, 10. o., 23 pont
      192-194. Polányi Márta, 10. o., 21 pont
      195-203. Kaprinai Ádám, 10. o., 20 pont
      213-217. Lajkó Ágoston, 10. o., 17 pont
      218-219. Erdélyi Janka, 9. o., 16 pont
      220-227. Györffy Orsolya, 10. o., 15 pont
      254-261. Németh Marcell, 10. o., 9 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Bereczki Zoltán, 11. o., 226 pont

    Dicséretben részesült:

      17. Chourfi Abdel Karim, 11. o., 164 pont
      19-20. Zsiros Ádám, 12. o., 162 pont

    Helyezett:

      42. Berta Dénes, 11. o., 71 pont
      56. Dányi Gábor, 11. o., 55 pont
      168-174. Gercsó Márk, 11. o., 8 pont
      183-196. Prágai Benedek, 11. o., 5 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Kiss Ádám, 11. o., 177 pont
      4. Gercsó Márk, 11. o., 175 pont

    Dicséretben részesült:

      14. Szemerédi Levente, 8. o., 58 pont

    Helyezett:

      35. Heinc Emília, 10. o., 1 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      27-29. Varró Tamás Bence, 9. o., 216 pont
      56-58. Gera Dóra, 9. o., 183 pont
      59-60. Horváth Viktória, 9. o., 182 pont
      91-92. Márton Dávid, 9. o., 156 pont
      124-125. Erdélyi Janka, 9. o., 128 pont
      124-125. Szögi Balázs, 9. o., 128 pont
      130-131. Csányi Dávid, 9. o., 123 pont
      136-138. Szanda Zsolt, 9. o., 117 pont
      139. Forró Kristof, 9. o., 116 pont
      146. Dobó Viktor, 9. o., 111 pont
      149. Czakó Tamás, 9. o., 105 pont
      157-159. Korom-Vellás Bálint, 9. o., 99 pont
      203. Sebestény Márton, 9. o., 75 pont
      206-207. Szücs Ármin, 9. o., 70 pont
      211-212. Szekeres Roland, 9. o., 64 pont
      265-269. Mucsi Mihály, 9. o., 36 pont
      277-278. Miron Dániel, 9. o., 31 pont
      296. Pálka Dávid, 9. o., 23 pont
      297-299. Balogh Bence Jónás, 9. o., 22 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      11. Berta Dénes, 11. o., 43 pont
      20-22. Géczi Péter Attila, 12. o., 20 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      4. Szemerédi Levente, 8. o., 27 pont
      5. Kovács Tamás, 8. o., 20 pont
      6. Horváth Péter, 8. o., 14 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      5-6. Kormányos Hanna Rebeka, 9. o., 110 pont

    Helyezett:

      21-22. Váli Benedek, 9. o., 17 pont
      37-39. Kovács Kristóf, 9. o., 7 pont
      40-43. Varró Tamás Bence, 9. o., 6 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      25. Pipis Bence, 10. o., 57 pont
      26-27. Heinc Emília, 10. o., 56 pont
      30. Széles Katalin, 10. o., 44 pont
      44-45. Juhász Dániel, 10. o., 29 pont
      44-45. Nagy Kristóf, 10. o., 29 pont
      49-50. Locskai Béla, 10. o., 22 pont
      55. Iglódi Ferenc, 10. o., 18 pont
      99-101. Kovács-Deák Dániel, 10. o., 1 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Berta Dénes, 11. o., 209 pont

    Dicséretben részesült:

      20. Bereczki Zoltán, 11. o., 156 pont

    Helyezett:

      27. Verasztó Ádám, 11. o., 101 pont
      40. Szirbik Bence, 11. o., 59 pont
      54. Herczeg László, 11. o., 39 pont
      78-81. Volford András, 11. o., 18 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      25. Géczi Péter Attila, 12. o., 77 pont
      35-36. Zsiros Ádám, 12. o., 39 pont
      44. Kaprinai Balázs, 12. o., 23 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      8-9. Juhász Dániel, 10. o., 43 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Kovács-Deák Máté, 12. o., 20 pont

    Helyezett:

      23-24. Gercsó Márk, 11. o., 9 pont
      25. Kiss Ádám, 11. o., 7 pont
      26-29. Szemerédi Levente, 8. o., 5 pont