Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Williams Kada, 10. o., 97 pont

    Dicséretben részesült:

      7. Nagy-György Pál, 12. o., 20 pont
      11-12. Schrettner Bálint, 10. o., 10 pont

    Helyezett:

      16-20. Gyulai-Nagy Szuzina, 11. o., 5 pont
      16-20. Lajkó Kálmán, 10. o., 5 pont
      25-28. Bánfi Bence, 8. o., 1 pont
      25-28. Márki-Zay Anna, 9. o., 1 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      3. Bindics Boldizsár, 8. o., 62 pont
      4. Török Ádám, 8. o., 47 pont
      6. Schrettner Jakab, 8. o., 43 pont

    Helyezett:

      7. Lajkó Áron, 8. o., 32 pont
      9. Szajbély Sámuel, 8. o., 28 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      14. Szécsényi Nándor, 9. o., 111 pont
      16. Szemerédi Levente, 9. o., 96 pont
      19. Horváth Péter, 9. o., 79 pont
      25. Varsányi András, 9. o., 70 pont
      27. Kovács Tamás, 9. o., 63 pont

    Helyezett:

      29. Demeter Gergő, 9. o., 53 pont
      31. Kis Alexandra, 9. o., 49 pont
      33-34. Bereczki Ádám, 9. o., 47 pont
      35-36. Gyulai-Nagy Dániel, 9. o., 45 pont
      43. Vass Máté, 9. o., 26 pont
      45. Berényi Richárd, 9. o., 24 pont
      46. Grácin Ibolya, 9. o., 23 pont
      53. Márki-Zay Anna, 9. o., 15 pont
      56. Volford Anita, 9. o., 13 pont
      60-61. Kassai Levente, 9. o., 9 pont
      65-70. Szvetnik Ákos, 9. o., 5 pont
      71-73. Ferenczi László, 9. o., 4 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Williams Kada, 10. o., 275 pont
      2. Schrettner Bálint, 10. o., 253 pont
      4. Cseh Kristóf, 10. o., 246 pont
      5. Lajkó Kálmán, 10. o., 239 pont
      6. Andó Angelika, 10. o., 226 pont
      8. Hansel Soma, 10. o., 195 pont
      9. Váli Benedek, 10. o., 189 pont
      11. Várkonyi Dorka, 10. o., 187 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Vágó Ákos, 10. o., 152 pont
      16. Kosztolányi Kata, 10. o., 146 pont
      18. Páli Petra, 10. o., 133 pont
      20. Gál Hanna, 10. o., 126 pont
      29. Szajbély Zsigmond, 10. o., 87 pont
      30. Horeftos Leon, 10. o., 86 pont
      31-32. Nagy Odett, 10. o., 81 pont
      37-40. Árvai Balázs, 10. o., 64 pont
      37-40. Gera Dóra, 10. o., 64 pont

    Helyezett:

      44. Erdődi Ádám Károly, 10. o., 53 pont
      61-63. Bálint Gergely, 10. o., 29 pont
      64. Szegi Bogát, 10. o., 28 pont
      80-81. Hegedűs Bercel, 10. o., 14 pont
      88-92. Tímár Veronika, 10. o., 11 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Gyulai-Nagy Szuzina, 11. o., 177 pont

    Dicséretben részesült:

      7. Széles Katalin, 11. o., 134 pont
      13. Regős Krisztina, 11. o., 94 pont
      20. Heinc Emília, 11. o., 64 pont

    Helyezett:

      21. Juhász Dániel, 11. o., 57 pont
      30. Lajkó Ágoston, 11. o., 36 pont
      42-43. Szűcs Kilián Ádám, 11. o., 22 pont
      44-46. Pipis Bence, 11. o., 21 pont
      44-46. Polányi Márta, 11. o., 21 pont
      47. Kohlmann Dániel, 11. o., 20 pont
      49-50. Maronka Áron, 11. o., 16 pont
      55-56. Pap-Takács Mónika, 11. o., 14 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Nagy-György Pál, 12. o., 268 pont
      7-8. Bereczki Zoltán, 12. o., 210 pont
      10. Nagy-György Zoltán, 12. o., 190 pont

    Dicséretben részesült:

      22. Szász Dániel Soma, 12. o., 64 pont

    Helyezett:

      42. Berta Dénes, 12. o., 14 pont
      63-67. Pap-Takács Gergely, 12. o., 2 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1-2. Bindics Boldizsár, 8. o., 214 pont
      1-2. Schrettner Jakab, 8. o., 214 pont
      4. Török Ádám, 8. o., 185 pont
      6. Lajkó Áron, 8. o., 153 pont
      7. Szajbély Sámuel, 8. o., 140 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Hunyadi Marcell, 8. o., 91 pont
      13. Bánfi Bence, 8. o., 65 pont

    Helyezett:

      21. Tóth Jenő, 8. o., 31 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      8-11. Kormányos Hanna Rebeka, 10. o., 210 pont

    Dicséretben részesült:

      18-19. Nagy Viktória, 10. o., 199 pont
      33. Ondrik Ákos, 10. o., 171 pont
      34-37. Kovács Kristóf, 10. o., 162 pont
      49-50. Kovács Tamás, 9. o., 141 pont
      56. Szemerédi Levente, 9. o., 117 pont

    Helyezett:

      70. Bereczki Ádám, 9. o., 100 pont
      73-75. Gera Dóra, 10. o., 97 pont
      84-85. Horváth Tibor, 10. o., 88 pont
      92. Erdélyi Janka, 10. o., 74 pont
      94-98. Volford Anita, 9. o., 72 pont
      113. Grácin Ibolya, 9. o., 57 pont
      115. Horváth Viktória, 10. o., 55 pont
      116-117. Márki-Zay Anna, 9. o., 54 pont
      150-153. Kis Alexandra, 9. o., 36 pont
      150-153. Sipos Fanni Emma, 9. o., 36 pont
      172-173. Varró Tamás Bence, 10. o., 29 pont
      176-180. Kassai Levente, 9. o., 27 pont
      176-180. Vass Máté, 9. o., 27 pont
      188-189. Demeter Gergő, 9. o., 23 pont
      206-213. Pusztai Bertalan, 9. o., 19 pont
      217-222. Sebestény Márton, 10. o., 17 pont
      228-235. Csányi Dávid, 10. o., 15 pont
      228-235. Dobó Viktor, 10. o., 15 pont
      228-235. Márton Dávid, 10. o., 15 pont
      228-235. Sántha Balázs, 9. o., 15 pont
      265-280. Ferenczi László, 9. o., 10 pont
      265-280. Szücs Ármin, 10. o., 10 pont
      288-295. Hodoniczki Ádám, 10. o., 8 pont
      309-333. Gulácsi Zsombor, 9. o., 5 pont
      334-344. Pálka Dávid, 10. o., 4 pont
      334-344. Szvetnik Ákos, 9. o., 4 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      10-11. Bereczki Zoltán, 12. o., 205 pont

    Dicséretben részesült:

      29. Pap-Takács Mónika, 11. o., 128 pont
      31. Kocsis-Savanya Miklós, 11. o., 120 pont

    Helyezett:

      42. Kaprinai Ádám, 11. o., 73 pont
      43-44. Iglódi Ferenc, 11. o., 72 pont
      46-47. Szabó Alexandra, 11. o., 69 pont
      49. Chourfi Abdel Karim, 12. o., 66 pont
      52. Hermann Erik, 11. o., 62 pont
      55-56. Nagy Kristóf, 11. o., 52 pont
      62-64. Locskai Béla, 11. o., 41 pont
      66-67. Gyuris Ágota, 11. o., 39 pont
      72. Papdi Pál Soma, 11. o., 33 pont
      73-74. Gulyás Gabriella, 11. o., 32 pont
      113-131. Berta Dénes, 12. o., 5 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Kiss Ádám, 12. o., 153 pont

    Dicséretben részesült:

      9. Szemerédi Levente, 9. o., 116 pont
      11. Gercsó Márk, 12. o., 113 pont

    Helyezett:

      24. Géczi Dániel, 11. o., 19 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      45. Sántha Balázs, 9. o., 146 pont
      49. Sipos Fanni Emma, 9. o., 139 pont
      148-150. Riesing József, 9. o., 23 pont
      164-170. Horváth János, 9. o., 16 pont
      194-197. Kaposi Benedek, 9. o., 6 pont
      203-206. Conforti Christian, 9. o., 4 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      11. Berta Dénes, 12. o., 34 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      10. Horváth Péter, 9. o., 70 pont
      12. Kovács Tamás, 9. o., 51 pont

    Helyezett:

      14. Szemerédi Levente, 9. o., 25 pont
      22-24. Szécsényi Nándor, 9. o., 7 pont
      31-33. Berényi Richárd, 9. o., 3 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Kormányos Hanna Rebeka, 10. o., 182 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      24. Juhász Dániel, 11. o., 96 pont
      33. Szűcs Kilián Ádám, 11. o., 57 pont

    Helyezett:

      45. Heinc Emília, 11. o., 26 pont
      47. Locskai Béla, 11. o., 24 pont
      57-60. Iglódi Ferenc, 11. o., 16 pont
      57-60. Nagy Kristóf, 11. o., 16 pont
      57-60. Pipis Bence, 11. o., 16 pont
      62. Papdi Pál Soma, 11. o., 14 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      6-7. Berta Dénes, 12. o., 208 pont

    Dicséretben részesült:

      33-34. Szirbik Bence, 12. o., 60 pont

    Helyezett:

      51-52. Bereczki Zoltán, 12. o., 19 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      10-11. Juhász Dániel, 11. o., 35 pont

    Helyezett:

      22. Sass Dávid, 10. o., 5 pont
      29-30. Szajbély Sámuel, 8. o., 1 pont