Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Williams Kada, 11. o., 119 pont

    Dicséretben részesült:

      6. Lajkó Kálmán, 11. o., 35 pont
      10. Cseh Kristóf, 11. o., 21 pont

    Helyezett:

      13-17. Schrettner Bálint, 11. o., 5 pont
      20-23. Andó Angelika, 11. o., 2 pont
      és további 2 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      2-3. Weisz Máté, 8. o., 137 pont

    Dicséretben részesült:

      5. Csiszár Zoltán, 8. o., 100 pont
      8. Tubak Dániel, 8. o., 43 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Schrettner Jakab, 9. o., 208 pont

    Dicséretben részesült:

      13. Bindics Boldizsár, 9. o., 145 pont
      22. Török Ádám, 9. o., 93 pont
      30-31. Lajkó Áron, 9. o., 66 pont

    Helyezett:

      33. Szajbély Sámuel, 9. o., 60 pont
      és további 3 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      8. Szemerédi Levente, 10. o., 229 pont

    Dicséretben részesült:

      20-22. Szécsényi Nándor, 10. o., 143 pont
      24. Varsányi András, 10. o., 131 pont
      25. Kovács Tamás, 10. o., 125 pont
      26. Horváth Péter, 10. o., 117 pont
      33. Kassai Levente, 10. o., 77 pont

    Helyezett:

      39-40. Kis Alexandra, 10. o., 54 pont
      és további 18 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Lajkó Kálmán, 11. o., 251 pont
      4-5. Váli Benedek, 11. o., 250 pont
      8. Andó Angelika, 11. o., 239 pont
      9-10. Hansel Soma, 11. o., 237 pont
      11-12. Cseh Kristóf, 11. o., 235 pont
      11-12. Schrettner Bálint, 11. o., 235 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Vágó Ákos, 11. o., 206 pont
      16. Kosztolányi Kata, 11. o., 204 pont
      17. Várkonyi Dorka, 11. o., 200 pont
      22. Gál Hanna, 11. o., 167 pont
      23. Páli Petra, 11. o., 164 pont
      33. Szajbély Zsigmond, 11. o., 108 pont
      46. Gera Dóra, 11. o., 66 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Máté, 8. o., 222 pont
      2. Dávid Levente, 8. o., 209 pont
      7. Geretovszky Anna, 8. o., 164 pont
      8. Tubak Dániel, 8. o., 155 pont
      10. Weisz Viktória, 8. o., 137 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Nagymihály Panka, 8. o., 131 pont
      12. Heller-Szabó Anna, 8. o., 117 pont
      14. Kovács-Deák Zsombor, 8. o., 94 pont
      16. Erdélyi Zsófia, 8. o., 75 pont
      18. Williams Hajna, 7. o., 57 pont

    Helyezett:

      20. Szécsényi András, 8. o., 51 pont
      és további 5 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      25. Czirják Lilla, 9. o., 164 pont
      31. Kis Alexandra, 10. o., 149 pont
      44-45. Kassai Levente, 10. o., 130 pont
      48. Demeter Gergő, 10. o., 122 pont

    Helyezett:

      54. Sántha Balázs, 10. o., 103 pont
      és további 34 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Kormányos Hanna Rebeka, 11. o., 219 pont
      5-6. Nagy Viktória, 11. o., 213 pont

    Dicséretben részesült:

      20-21. Gera Dóra, 11. o., 137 pont
      28. Ondrik Ákos, 11. o., 116 pont

    Helyezett:

      31. Horeftos Leon, 11. o., 108 pont
      35-36. Erdélyi Janka, 11. o., 98 pont
      és további 10 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      8. Szemerédi Levente, 10. o., 97 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      35. Pipis Panna, 9. o., 181 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      19. Szemerédi Levente, 10. o., 115 pont
      23. Horváth Péter, 10. o., 88 pont
      24. Kovács Tamás, 10. o., 83 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      10. Kormányos Hanna Rebeka, 11. o., 175 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      21. Juhász Dániel, 12. o., 86 pont
      24. Iglódi Ferenc, 12. o., 67 pont

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 4 versenyző.