Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Williams Kada, 12. o., 130 pont

    Dicséretben részesült:

      8. Lajkó Kálmán, 12. o., 38 pont
      9. Váli Benedek, 12. o., 37 pont
      15-17. Cseh Kristóf, 12. o., 14 pont
      15-17. Schrettner Jakab, 10. o., 14 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      további 7 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Máté, 9. o., 260 pont
      8. Csiszár Zoltán, 9. o., 170 pont

    Dicséretben részesült:

      9. Tubak Dániel, 9. o., 135 pont
      15. Geretovszky Anna, 9. o., 104 pont
      18-19. Dávid Levente, 9. o., 71 pont
      22. Nagymihály Panka, 9. o., 62 pont

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Schrettner Jakab, 10. o., 258 pont

    Dicséretben részesült:

      22. Török Ádám, 10. o., 106 pont

    Helyezett:

      33. Szajbély Sámuel, 10. o., 56 pont
      34. Lajkó Áron, 10. o., 55 pont
      és további 5 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      8-9. Szemerédi Levente, 11. o., 219 pont

    Dicséretben részesült:

      14. Szécsényi Nándor, 11. o., 158 pont
      19. Horváth Péter, 11. o., 126 pont
      21. Varsányi András, 11. o., 111 pont
      27. Kovács Tamás, 11. o., 91 pont

    Helyezett:

      35-37. Kassai Levente, 11. o., 53 pont
      42-44. Kis Alexandra, 11. o., 30 pont
      és további 12 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      8. Várkonyi Dorka, 12. o., 183 pont
      10. Andó Angelika, 12. o., 124 pont
      11. Páli Petra, 12. o., 123 pont
      14-15. Schrettner Bálint, 12. o., 118 pont
      16. Hansel Soma, 12. o., 103 pont
      17. Vágó Ákos, 12. o., 95 pont
      18. Gál Hanna, 12. o., 89 pont
      19. Gera Dóra, 12. o., 82 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Williams Hajna, 8. o., 209 pont
      8. Hámori Janka, 8. o., 187 pont
      9. Urszuly Csenge, 8. o., 168 pont
      10. Andó Viola, 8. o., 167 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Horváth Anikó, 8. o., 156 pont
      13. Petneházy Adél, 8. o., 149 pont
      15. Csóti Balázs, 8. o., 130 pont
      16. Harmath Eszter, 8. o., 118 pont
      17. Szeibel Richard, 8. o., 107 pont
      19. Kinyó Kincső, 8. o., 99 pont
      20. Hock Ádám, 8. o., 88 pont
      21-23. Hajnal Lilla Viola, 8. o., 74 pont
      25. Németh Ábel, 8. o., 67 pont
      27. Kozma Kristóf, 8. o., 57 pont

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Máté, 9. o., 223 pont

    Dicséretben részesült:

      32-33. Csóti Kristóf, 9. o., 177 pont
      49-51. Vincze Lilla, 9. o., 131 pont
      54-55. Krizsán László, 9. o., 124 pont

    Helyezett:

      67. Pipis Panna, 10. o., 112 pont
      68. Weisz Viktória, 9. o., 111 pont
      72-73. Kelemen Dávid, 9. o., 109 pont
      77-78. Németh Noémi Napsugár, 10. o., 103 pont
      és további 12 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      21. Kassai Levente, 11. o., 144 pont
      22-23. Kis Alexandra, 11. o., 143 pont
      22-23. Nagy Viktória, 12. o., 143 pont
      27. Kormányos Hanna Rebeka, 12. o., 129 pont
      30. Gera Dóra, 12. o., 121 pont

    Helyezett:

      36-37. Árvai Balázs, 12. o., 108 pont
      38-39. Nagy Odett, 12. o., 107 pont
      41. Kovács Tamás, 11. o., 103 pont
      és további 24 versenyző.

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Horváth Anikó, 8. o., 75 pont
      6-7. Urszuly Csenge, 8. o., 38 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Kozma Kristóf, 8. o., 16 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      8. Geretovszky Anna, 9. o., 71 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Csóti Kristóf, 9. o., 61 pont
      17-18. Vincze Lilla, 9. o., 45 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      2-3. Vincze Lilla, 9. o., 243 pont

    Dicséretben részesült:

      18-19. Mendei Barna, 9. o., 197 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Weisz Máté, 9. o., 118 pont

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      12. Kormányos Hanna Rebeka, 12. o., 101 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      20. Horváth János, 11. o., 24 pont