Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      3. Schrettner Jakab, 11. o., 110 pont

    Dicséretben részesült:

      11-12. Weisz Máté, 10. o., 27 pont

    Helyezett:

      32-40. Szemerédi Levente, 12. o., 5 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      13. Koszta Benedek, 8. o., 21 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      19. Williams Hajna, 9. o., 118 pont
      24. Hámori Janka, 9. o., 82 pont

    Helyezett:

      38. Kovács Zita, 9. o., 43 pont
      42. Horváth Anikó, 9. o., 29 pont
      45. Urszuly Csenge, 9. o., 25 pont
      46-47. Németh Ábel, 9. o., 23 pont
      51-52. Molnár Kristóf András, 9. o., 18 pont
      54-55. Petneházy Adél, 9. o., 16 pont
      57-60. Andó Viola, 9. o., 14 pont
      57-60. Harmath Eszter, 9. o., 14 pont
      57-60. Kinyó Kincső, 9. o., 14 pont
      57-60. Szeibel Richard, 9. o., 14 pont
      68. Török Gergő, 9. o., 7 pont
      70-71. Hock Ádám, 9. o., 5 pont
      70-71. Olajos Péter Dávid, 9. o., 5 pont
      73-74. Csóti Balázs, 9. o., 3 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Máté, 10. o., 264 pont
      9. Csiszár Zoltán, 10. o., 195 pont
      10. Geretovszky Anna, 10. o., 181 pont

    Dicséretben részesült:

      14. Tubak Dániel, 10. o., 164 pont

    Helyezett:

      41. Nagymihály Panka, 10. o., 36 pont
      42. Krizsán László, 10. o., 34 pont
      44-45. Weisz Viktória, 10. o., 30 pont
      46-47. Vincze András, 10. o., 28 pont
      62-64. Dávid Levente, 10. o., 13 pont
      69-70. Erdélyi Zsófia, 10. o., 10 pont
      74-77. Kelemen Dávid, 10. o., 6 pont
      81-84. Heller-Szabó Anna, 10. o., 4 pont
      85-97. Jost Márk Benedek, 10. o., 3 pont
      102-107. Balassa Tamás, 10. o., 1 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Schrettner Jakab, 11. o., 269 pont

    Helyezett:

      43. Török Ádám, 11. o., 35 pont
      44-45. Czirják Lilla, 11. o., 33 pont
      59-61. Tóth Jenő, 11. o., 13 pont
      62-65. Barta Márton, 11. o., 12 pont
      62-65. Szajbély Sámuel, 11. o., 12 pont
      70-71. Tóth-Molnár Gellért, 11. o., 8 pont
      88-92. Kószó Bence, 11. o., 2 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      11. Szécsényi Nándor, 12. o., 138 pont
      14. Szemerédi Levente, 12. o., 93 pont
      21. Varsányi András, 12. o., 71 pont

    Helyezett:

      25. Kovács Tamás, 12. o., 55 pont
      29. Horváth Péter, 12. o., 34 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      9. Koszta Benedek, 8. o., 55 pont

    Helyezett:

      20-23. Kovács-Deák Kökény, 8. o., 5 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Williams Hajna, 9. o., 199 pont
      9-10. Kovács Zita, 9. o., 195 pont

    Dicséretben részesült:

      16-17. Andó Viola, 9. o., 165 pont
      21. Csóti Kristóf, 10. o., 155 pont
      26. Hámori Janka, 9. o., 138 pont
      29. Mendei Barna, 10. o., 129 pont
      31-33. Csóti Balázs, 9. o., 120 pont
      31-33. Urszuly Csenge, 9. o., 120 pont

    Helyezett:

      42-43. Horváth Anikó, 9. o., 97 pont
      42-43. Szeibel Richard, 9. o., 97 pont
      45. Harmath Eszter, 9. o., 85 pont
      60. Kovács-Deák Zsombor, 10. o., 67 pont
      65-67. Kozma Kristóf, 9. o., 61 pont
      78-82. Kinyó Kincső, 9. o., 50 pont
      83-86. Hock Ádám, 9. o., 49 pont
      100-104. Németh Ábel, 9. o., 42 pont
      109-112. Vincze Lilla, 10. o., 39 pont
      115-118. Molnár Kristóf András, 9. o., 37 pont
      143-146. Farkas Eszter, 9. o., 26 pont
      172-179. Kelemen Dávid, 10. o., 17 pont
      203-210. Böröcz István, 9. o., 12 pont
      229-242. Jost Márk Benedek, 10. o., 9 pont
      243-253. Viharos Márta Judit, 9. o., 8 pont
      254-264. Lukács Márton, 9. o., 7 pont
      265-269. Török Gergő, 9. o., 6 pont
      270-299. Olajos Péter Dávid, 9. o., 5 pont
      270-299. Szőllősy András, 9. o., 5 pont
      307-320. Berente Bálint, 10. o., 3 pont
      337-360. Lengyel Levente, 9. o., 1 pont
      337-360. Popik Máté, 9. o., 1 pont
      337-360. Szabó Helga, 10. o., 1 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      33. Kovács Tamás, 12. o., 96 pont
      35. Lajkó Áron, 11. o., 88 pont
      36. Pipis Panna, 11. o., 87 pont
      123-126. Kaposi Benedek, 12. o., 15 pont
      127-134. Sipos Fanni Emma, 12. o., 14 pont
      141-149. Hunyadi Marcell, 11. o., 10 pont
      170-172. Horváth János, 12. o., 7 pont
      173-178. Sántha Balázs, 12. o., 6 pont
      179-190. Szabó Balázs, 12. o., 5 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      12. Csóti Balázs, 9. o., 55 pont
      18. Koczó Attila, 9. o., 38 pont
      19. Márton Máté, 9. o., 36 pont
      21-23. Szeibel Richard, 9. o., 31 pont
      24. Hámori Janka, 9. o., 30 pont
      26-27. Forgó Réka, 9. o., 28 pont

    Helyezett:

      28-29. Dormán Mihály Vilmos, 9. o., 27 pont
      28-29. Molnár Kristóf András, 9. o., 27 pont
      30. Harmath Eszter, 9. o., 26 pont
      31-32. Barta Gergely, 9. o., 25 pont
      35-36. Farkas Eszter, 9. o., 23 pont
      35-36. Fincur Ádám, 9. o., 23 pont
      37-42. Csanádi Réka, 9. o., 22 pont
      37-42. Hajnal Lilla Viola, 9. o., 22 pont
      37-42. Tiszaváry Nóra, 9. o., 22 pont
      45-46. Kozma Kristóf, 9. o., 20 pont
      47-49. Andó Viola, 9. o., 19 pont
      47-49. Kalmár Levente, 9. o., 19 pont
      47-49. Williams Hajna, 9. o., 19 pont
      50-55. Hajdú Bence, 9. o., 18 pont
      50-55. Popik Máté, 9. o., 18 pont
      50-55. Sántha Máté, 9. o., 18 pont
      56. Lukács Márton, 9. o., 17 pont
      57. Viharos Márta Judit, 9. o., 16 pont
      58-62. Berecz András, 9. o., 15 pont
      58-62. Hock Ádám, 9. o., 15 pont
      58-62. Lengyel Levente, 9. o., 15 pont
      58-62. Várhidi Attila, 9. o., 15 pont
      58-62. Zsigmond Botond, 9. o., 15 pont
      63-64. Márki Ádám, 9. o., 14 pont
      65-69. Bernátsky Márton, 9. o., 13 pont
      65-69. Gulkai Barna Tádé, 9. o., 13 pont
      65-69. Szekeres Anna, 9. o., 13 pont
      65-69. Vizhányó Gréta, 9. o., 13 pont
      70-71. Török Gergő, 9. o., 12 pont
      73-75. Bodó Bálint, 9. o., 10 pont
      73-75. Németh Ábel, 9. o., 10 pont
      79-83. Berecz Zoltán, 9. o., 8 pont
      84-92. Böröcz István, 9. o., 6 pont
      95-104. Takács Balázs, 9. o., 3 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      22-23. Vincze Lilla, 10. o., 15 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      51-54. Szajbély Sámuel, 11. o., 7 pont
      55. Horváth János, 12. o., 5 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      31. Fajka Lilla, 9. o., 191 pont

    Helyezett:

      55-56. Viharos Márta Judit, 9. o., 132 pont
      61-62. Farkas Eszter, 9. o., 120 pont
      104. Dormán Mihály Vilmos, 9. o., 83 pont
      168-170. Sándor Mihály, 9. o., 46 pont
      201-208. Sántha Máté, 9. o., 30 pont
      201-208. Vizhányó Gréta, 9. o., 30 pont
      292-297. Kalmár Levente, 9. o., 6 pont
      298. Lukács Márton, 9. o., 5 pont
      és további 1 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      18-19. Horváth Anikó, 9. o., 3 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Horváth Anikó, 9. o., 142 pont

    Helyezett:

      7-8. Petneházy Adél, 9. o., 46 pont
      9. Urszuly Csenge, 9. o., 33 pont
      12-13. Farkas Eszter, 9. o., 7 pont
      12-13. Kinyó Kincső, 9. o., 7 pont
      14. Viharos Márta Judit, 9. o., 6 pont
      15. Koczó Attila, 9. o., 4 pont
      16-19. Csanádi Réka, 9. o., 3 pont
      16-19. Hajdú Bence, 9. o., 3 pont
      16-19. Tiszaváry Nóra, 9. o., 3 pont
      20. Gulkai Barna Tádé, 9. o., 2 pont
      és további 2 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      10-12. Geretovszky Anna, 10. o., 141 pont

    Helyezett:

      38-40. Csóti Kristóf, 10. o., 13 pont
      43-44. Krizsán László, 10. o., 10 pont
      51. Nagymihály Panka, 10. o., 5 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      14-15. Horváth János, 12. o., 15 pont
      18-19. Szajbély Sámuel, 11. o., 12 pont