Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Schrettner Jakab, 12. o., 184 pont
      2. Weisz Máté, 11. o., 70 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      6. Németh Regő, 8. o., 23 pont
      és további 6 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      21-22. Beinschroth Ninett, 9. o., 33 pont
      és további 5 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      12. Hámori Janka, 10. o., 136 pont

    Helyezett:

      további 12 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Máté, 11. o., 266 pont

    Dicséretben részesült:

      9. Geretovszky Anna, 11. o., 193 pont
      14. Tubak Dániel, 11. o., 99 pont
      16. Csiszár Zoltán, 11. o., 78 pont

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      10. Halász Henrik, 8. o., 174 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Németh Norbert Marcell, 8. o., 151 pont
      14. Fülöp Csilla, 8. o., 136 pont
      15. Németh Regő, 8. o., 129 pont
      21. Perényi Lídia, 8. o., 101 pont
      23. Bilicki Vilmos, 8. o., 94 pont
      24-25. Varga Erik, 8. o., 82 pont
      27. Szittyai Anna, 8. o., 72 pont
      28. Virág Péter, 8. o., 67 pont
      30-32. Németh Nándor, 8. o., 63 pont
      30-32. Szirák Szabolcs, 8. o., 63 pont

    Helyezett:

      33. Szélpál Petra, 8. o., 54 pont
      37. Szeibel Alexandra, 7. o., 31 pont
      41-42. Angyal Fanni Zsófia, 7. o., 22 pont
      és további 2 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      25. Beinschroth Ninett, 9. o., 198 pont
      29. Andó Viola, 10. o., 189 pont
      30-31. Williams Hajna, 10. o., 184 pont
      32-35. Kovács Alex, 9. o., 179 pont
      47. Inokai Dávid, 9. o., 155 pont
      52. Urszuly Csenge, 10. o., 150 pont
      61-62. Viharos Márta Judit, 10. o., 137 pont
      66-68. Molnár Kristóf András, 10. o., 134 pont
      69-71. Szabó Eszter, 9. o., 133 pont
      69-71. Szeibel Richard, 10. o., 133 pont

    Helyezett:

      további 20 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      25-26. Pipis Panna, 12. o., 120 pont

    Helyezett:

      további 6 versenyző.

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      18-20. Király Előd István, 9. o., 47 pont
      18-20. Kovács Alex, 9. o., 47 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      15. Szeibel Richard, 10. o., 44 pont
      16. Koczó Attila, 10. o., 40 pont

    Helyezett:

      19-20. Kozma Kristóf, 10. o., 29 pont
      19-20. Williams Hajna, 10. o., 29 pont
      23-25. Zsigmond Botond, 10. o., 26 pont
      26-29. Csanádi Réka, 10. o., 25 pont
      26-29. Kinyó Kincső, 10. o., 25 pont
      26-29. Viharos Márta Judit, 10. o., 25 pont
      30-32. Csóti Balázs, 10. o., 24 pont
      30-32. Dormán Mihály Vilmos, 10. o., 24 pont
      30-32. Fincur Ádám, 10. o., 24 pont
      35. Farkas Eszter, 10. o., 21 pont
      37-38. Andó Viola, 10. o., 18 pont
      és további 21 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      41-44. Király Előd István, 9. o., 135 pont
      51-52. Hegedűs András, 9. o., 123 pont
      55-57. Sipos Teodor, 9. o., 115 pont
      59. Szepesi Dorina, 9. o., 111 pont
      61-62. Harmat Máté, 9. o., 108 pont
      72-73. Vincze Dorka, 9. o., 102 pont
      74-75. Héjja Márton, 9. o., 101 pont

    Helyezett:

      120-123. Kiss Luca Kata, 9. o., 63 pont
      135-137. Szigeti Lili Anna, 9. o., 58 pont
      162-163. Nagy Izabel Laura, 9. o., 49 pont
      164-166. Udvarhelyi Péter Gábor, 9. o., 48 pont
      191. Szűts Botond, 9. o., 36 pont
      219-221. László Csilla, 9. o., 26 pont
      222-227. Stingli József, 9. o., 25 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      9. Király Előd István, 9. o., 21 pont

    Helyezett:

      11. Horváth Anikó, 10. o., 15 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      6. Horváth Anikó, 10. o., 146 pont

    Helyezett:

      34. Barta Gergely, 10. o., 22 pont
      35. Urszuly Csenge, 10. o., 21 pont
      és további 9 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      43. Jost Márk Benedek, 11. o., 10 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.