Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2020/2021

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

7–8. díj: Andó Lujza 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 206 pont;

Dicséretben részesült:

17–18. Téglás Panna 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 172 pont;

Következik:

25. Baksay Réka 11. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 110 pont;
38–39. Ruszinkó Zita 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 58 pont;
42–43. Szlovencsák Nóra 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 56 pont;
48. Domján Dorina 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 45 pont;
56–59. Gurabi Kristóf 11. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 36 pont;
71–73. Bana Bálint 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
78–83. Fekete Floranna 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
84–85. Nagy Vanda Orsolya 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
86–88. Mihalik Bálint 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
89–95. Seréti Barnabás 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
89–95. Tóth Áron 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
96–102. Döge Áron 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
110. Hajdu Zalán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
111–113. Ádók Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
111–113. Makó Vince 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
111–113. Schnábel Martin 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 17 pont;
115–120. Gábor Donát 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
115–120. Svidró Ákos 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
121–126. Buzás Bence István 12. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 14 pont;
121–126. Tóth Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
127–129. Csomós Bence 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
127–129. Szántó Marcell 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
130–134. Bárány Bendegúz Levente 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
130–134. Lukács Milán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
138–147. Bartha Zsombor 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
138–147. Jan Engler 11. o. (Hodonín, Jan Engler) 10 pont;
138–147. Orosz Olivér 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
138–147. Takács András 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
161–166. Škarka Kašpar 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
167–170. Kiss Luca Kata 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
171–177. Kinyó András 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
171–177. Tóth Laura 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.