Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2020. szeptember C. 1618., C. 1619., C. 1620., C. 1621., C. 1622.
2020. október C. 1625., C. 1626., C. 1627., C. 1628., C. 1629.
2020. november C. 1632., C. 1633., C. 1634., C. 1636. C. 1635.
2020. december C. 1639., C. 1641., C. 1643. C. 1640., C. 1642.
2021. január C. 1648., C. 1650. C. 1646., C. 1647., C. 1649.
2021. február C. 1656. C. 1653., C. 1654., C. 1655., C. 1657.
2021. március C. 1660., C. 1661., C. 1662., C. 1663., C. 1664.
2021. április C. 1667., C. 1668., C. 1669., C. 1670., C. 1671.

Az összes feladat helyes megoldásával 100 pontot lehetett elérni.

12–13. Téglás Panna 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 91 pont;
34–36. Baksay Réka 11. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 46 pont;
43–46. Domján Dorina 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 40 pont;
48. Szlovencsák Nóra 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 36 pont;
58–59. Gurabi Kristóf 11. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnézium) 30 pont;
66–68. Fekete Floranna 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
69–70. Nagy Vanda Orsolya 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
71–75. Mihalik Bálint 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
76–80. Duska Máté 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
81–86. Ruszinkó Zita 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
93–97. Bana Bálint 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
98–101. Ádók Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
98–101. Schnábel Martin 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 17 pont;
102–104. Tóth Áron 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
105–110. Svidró Ákos 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
111–117. Buzás Bence István 12. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 14 pont;
111–117. Hajdu Zalán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
118–121. Csomós Bence 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
118–121. Szántó Marcell 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
122–126. Bárány Bendegúz Levente 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
122–126. Makó Vince 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
129–137. Orosz Olivér 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
129–137. Takács András 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
129–137. Tóth Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
138–145. Gábor Donát 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
138–145. Seréti Barnabás 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
146–158. Döge Áron 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 8 pont;
159–164. Škarka Kašpar 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
165–167. Kiss Luca Kata 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
168–174. Kinyó András 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
175–177. Tóth Laura 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.