Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2020/2021

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 228 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2–3. díj: Somlán Gellért (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 215 pont;
4. díj: Téglás Panna (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 211 pont;

Dicséretben részesült:

9. Antalóczy Szabolcs (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 170 pont;
10. Juhász Márk Hunor (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 163 pont;
13–14. Puskás Attila (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 152 pont;
16. Mihalik Bálint (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 127 pont;
19. Dékány Csaba (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 116 pont;
20. Bubics Gergely Dániel (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 97 pont;
21. Dózsa Levente (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 89 pont;
22. Könye Sólyom (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 84 pont;
23. Boda Benedek János (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 83 pont;
24. Jánosik Máté (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 78 pont;
29. Papp Marcell Miklós (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 54 pont;
30. Szirmai Dénes (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 53 pont;

Következik:

36–38. Nemes Péter Alex (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 pont;
42–43. Gál Virág (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 32 pont;
44. Surányi Blanka (Budapest, Városmajori Gimnázium) 27 pont;
46. Lőrinczi Gergő (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 24 pont;
47. Pogány Balázs (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 23 pont;
50. Bánáti Tamás (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 17 pont;
51. Schäffer Szabolcs Máté (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 15 pont;
52. Bodor 001 Bence Ádám (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 12 pont;
55–56. Molnár 129 Anna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
55–56. Szabadszállási-Tóbi Zsolt (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 6 pont;
59–62. Xu Yiling (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
59–62. Knap Inez (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
59–62. Zsoldos Péter (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.