Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 155 pontot lehetett elérni.

2–3. Szabó Zóra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 149 pont;
27. Fekete Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 127 pont;
65–66. Sachs Beáta 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 73 pont;
73. Héjj Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 65 pont;
84–86. Hajdu Erik 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 57 pont;
96–100. Herendi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 50 pont;
96–100. Zierer Fanni 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 50 pont;
114–117. Barta Veronika 9. o. (Brüsszel, European School) 40 pont;
120–122. Duan Jiayi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 37 pont;
123–124. Bacsó Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 36 pont;
125–127. Som Petra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
139–143. Baranyi Barnabás 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 29 pont;
139–143. Szirmai Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 29 pont;
144–149. Nagy Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 28 pont;
144–149. Vizsy Lilla 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
154–156. Németi Niké 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
157–168. Dankó Orsolya 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
157–168. Deák Botond 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 25 pont;
157–168. Hazadi Noémi 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
157–168. Ivánkai Krisztián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
157–168. Makai Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
169–170. Papp Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
171–172. Laczó Dávid 9. o. (Brüsszel, European School) 23 pont;
173–175. Rózsa Félix 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 22 pont;
176–184. Balogh Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
176–184. Hidvégi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
176–184. Richolm Lili 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
185–189. Szirák Szabolcs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 20 pont;
190–194. Molnár Tamás László 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
195–201. Hugli Benedek 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
195–201. Pájer Vilmos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
195–201. Papdi Krisztián László 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 18 pont;
195–201. Vadnai Ágnes 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
202–206. Romaniuc Albert-Iulian 9. o. (Roman, Colegiul National "Roman-Vodă") 17 pont;
202–206. Szili Napsugár 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
202–206. Terék Csaba 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 17 pont;
207–213. Fülöp Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 16 pont;
207–213. Pozbai Hanga 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
214–220. Pájer Albert 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
228–235. Kéki Edit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
228–235. Kis Dorka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
228–235. Purgel Márton 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
236–238. Brezina Ferenc 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 12 pont;
239–243. Paár Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
239–243. Tóth Benedek 9. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 11 pont;
239–243. Váradi Domonkos 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
244–257. Fuhrnann Erik 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
244–257. Kovács Richárd 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
258–267. Kátai Tamara 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
278–285. Kárász Hanna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
286–315. Kiss Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
286–315. Kiss Dániel Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
286–315. Kocsis Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
286–315. Réz Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
316–318. Bajcsi Boglárka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
319–326. Stadler Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
327–333. Suszter Roland 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
327–333. Szatmári Bernát 9. o. (Brüsszel, European School) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.