Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 165 pontot lehetett elérni.

2. Szabó Zóra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 159 pont;
23–24. Radzik Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 140 pont;
25–26. Fekete Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 137 pont;
68–69. Sachs Beáta 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 73 pont;
78–79. Héjj Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 65 pont;
82–86. Hajdu Erik 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 62 pont;
96–97. Zierer Fanni 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 51 pont;
98–101. Herendi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 50 pont;
107–109. Sári Kata 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 46 pont;
115–116. Bacsó Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 41 pont;
117–121. Barta Veronika 9. o. (Brüsszel, European School) 40 pont;
124–125. Duan Jiayi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 37 pont;
127–128. Som Petra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
129–131. Szirmai Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 34 pont;
142–145. Borján Gergő 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 30 pont;
142–145. Hazadi Noémi 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
146–150. Baranyi Barnabás 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 29 pont;
146–150. Deák Botond 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 29 pont;
151–156. Makai Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
151–156. Vizsy Lilla 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
160–163. Balogh Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
160–163. Németi Niké 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
164–169. Dankó Orsolya 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
164–169. Ivánkai Krisztián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
170–172. Papp Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
173–175. Laczó Dávid 9. o. (Brüsszel, European School) 23 pont;
173–175. Vadnai Ágnes 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
176–179. Rózsa Félix 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 22 pont;
176–179. Terék Csaba 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 22 pont;
180–187. Hidvégi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
180–187. Richolm Lili 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
188–193. Szirák Szabolcs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 20 pont;
194–197. Molnár Tamás László 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
198–204. Hugli Benedek 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
198–204. Pájer Vilmos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
198–204. Papdi Krisztián László 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 18 pont;
205–208. Romaniuc Albert-Iulian 9. o. (Roman, Colegiul National "Roman-Vodă") 17 pont;
205–208. Szili Napsugár 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
209–215. Fülöp Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 16 pont;
209–215. Pozbai Hanga 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
216–222. Pájer Albert 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
232–239. Kéki Edit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
232–239. Kis Dorka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
232–239. Purgel Márton 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
240–241. Brezina Ferenc 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 12 pont;
242–247. Paár Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
242–247. Tóth Benedek 9. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 11 pont;
242–247. Váradi Domonkos 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
248–259. Fuhrnann Erik 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
248–259. Kovács Richárd 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
260–268. Kátai Tamara 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
280–286. Kárász Hanna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
287–316. Kiss Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
287–316. Kiss Dániel Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
287–316. Kocsis Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
287–316. Réz Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
317–319. Bajcsi Boglárka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
320–326. Stadler Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
327–334. Suszter Roland 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
327–334. Szatmári Bernát 9. o. (Brüsszel, European School) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.