Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2020. szeptember C. 1616., C. 1617., C. 1618., C. 1619., C. 1620.
2020. október C. 1623., C. 1624., C. 1625., C. 1626., C. 1627.
2020. november C. 1630., C. 1631., C. 1632., C. 1633., C. 1634.
2020. december C. 1637., C. 1638., C. 1639., C. 1640., C. 1641.
2021. január C. 1644., C. 1645., C. 1646., C. 1647., C. 1648.
2021. február C. 1651., C. 1652., C. 1653., C. 1654., C. 1655.
2021. március C. 1658., C. 1659., C. 1660., C. 1661., C. 1662.
2021. április C. 1665., C. 1666., C. 1667., C. 1668., C. 1669.
2021. május C. 1672., C. 1673., C. 1674., C. 1675., C. 1676.

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

2–3. Szabó Zóra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 217 pont;
26. Fekete Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 169 pont;
28–29. Tóth Gréta 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 167 pont;
80–82. Héjj Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 69 pont;
89–90. Hajdu Erik 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 62 pont;
98–101. Zierer Fanni 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
107–108. Szirmai Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 49 pont;
114–115. Sári Kata 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 46 pont;
121–123. Bacsó Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 41 pont;
124–128. Barta Veronika 9. o. (Brüsszel, European School) 40 pont;
124–128. Nagy Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
124–128. Som Petra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
130–131. Fenyvesi Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
132–133. Duan Jiayi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 37 pont;
134–135. Borján Gergő 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
140. Papp Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
141–148. Hazadi Noémi 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
149–153. Deák Botond 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 31 pont;
149–153. Makai Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
155–159. Baranyi Barnabás 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 29 pont;
155–159. Rózsa Félix 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 29 pont;
160–164. Vadnai Ágnes 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
160–164. Vizsy Lilla 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
165–169. Terék Csaba 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 27 pont;
170–173. Balogh Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
170–173. Németi Niké 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
174–181. Dankó Orsolya 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
174–181. Ivánkai Krisztián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
174–181. Szirák Szabolcs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
182–185. Hidvégi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
186–188. Laczó Dávid 9. o. (Brüsszel, European School) 23 pont;
191–197. Richolm Lili 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
200–202. Molnár Tamás László 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
203–210. Hugli Benedek 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
203–210. Pájer Vilmos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
203–210. Papdi Krisztián László 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 18 pont;
211–216. Pájer Albert 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
211–216. Romaniuc Albert-Iulian 9. o. (Roman, Colegiul National "Roman-Vodă") 17 pont;
211–216. Szili Napsugár 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
217–226. Fülöp Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 16 pont;
217–226. Paár Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
217–226. Pozbai Hanga 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
239–246. Fuhrnann Erik 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
239–246. Kéki Edit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
239–246. Kis Dorka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
239–246. Purgel Márton 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
247–249. Brezina Ferenc 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 12 pont;
247–249. Megyery Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
250–255. Tóth Benedek 9. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 11 pont;
250–255. Váradi Domonkos 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
256–263. Kovács Richárd 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
264–271. Kátai Tamara 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
285–289. Kárász Hanna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
290–319. Kiss Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Kiss Dániel Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Kocsis Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Réz Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
320–321. Bajcsi Boglárka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
322–328. Stadler Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
329–334. Suszter Roland 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
329–334. Szatmári Bernát 9. o. (Brüsszel, European School) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.