Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2020/2021

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2–3. díj: Szabó Zóra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 217 pont;

Dicséretben részesült:

26. Fekete Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 169 pont;
28–29. Tóth Gréta 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 167 pont;

Következik:

80–82. Héjj Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 69 pont;
89–90. Hajdu Erik 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 62 pont;
98–101. Zierer Fanni 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
107–108. Szirmai Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 49 pont;
114–115. Sári Kata 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 46 pont;
121–123. Bacsó Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 41 pont;
124–128. Barta Veronika 9. o. (Brüsszel, European School) 40 pont;
124–128. Nagy Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
124–128. Som Petra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
130–131. Fenyvesi Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
132–133. Duan Jiayi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 37 pont;
134–135. Borján Gergő 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
140. Papp Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
141–148. Hazadi Noémi 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
149–153. Deák Botond 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 31 pont;
149–153. Makai Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
155–159. Baranyi Barnabás 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 29 pont;
155–159. Rózsa Félix 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 29 pont;
160–164. Vadnai Ágnes 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
160–164. Vizsy Lilla 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
165–169. Terék Csaba 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 27 pont;
170–173. Balogh Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
170–173. Németi Niké 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
174–181. Dankó Orsolya 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
174–181. Ivánkai Krisztián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
174–181. Szirák Szabolcs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
182–185. Hidvégi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
186–188. Laczó Dávid 9. o. (Brüsszel, European School) 23 pont;
191–197. Richolm Lili 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
200–202. Molnár Tamás László 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
203–210. Hugli Benedek 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
203–210. Pájer Vilmos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
203–210. Papdi Krisztián László 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 18 pont;
211–216. Pájer Albert 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
211–216. Romaniuc Albert-Iulian 9. o. (Roman, Colegiul National "Roman-Vodă") 17 pont;
211–216. Szili Napsugár 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
217–226. Fülöp Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 16 pont;
217–226. Paár Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
217–226. Pozbai Hanga 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
239–246. Fuhrnann Erik 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
239–246. Kéki Edit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
239–246. Kis Dorka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
239–246. Purgel Márton 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
247–249. Brezina Ferenc 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 12 pont;
247–249. Megyery Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
250–255. Tóth Benedek 9. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 11 pont;
250–255. Váradi Domonkos 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
256–263. Kovács Richárd 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
264–271. Kátai Tamara 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
285–289. Kárász Hanna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
290–319. Kiss Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Kiss Dániel Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Kocsis Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Réz Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
320–321. Bajcsi Boglárka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
322–328. Stadler Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
329–334. Suszter Roland 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
329–334. Szatmári Bernát 9. o. (Brüsszel, European School) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.