Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2019/2020

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2019. szeptember C. 1555., C. 1556., C. 1557., C. 1558., C. 1559.
2019. október C. 1562., C. 1563., C. 1564., C. 1565., C. 1566.
2019. november C. 1569., C. 1570., C. 1571., C. 1572., C. 1573.
2019. december C. 1576., C. 1577., C. 1578., C. 1579., C. 1580.
2020. január C. 1583., C. 1584., C. 1585., C. 1586., C. 1587.
2020. február C. 1590., C. 1591., C. 1592., C. 1593., C. 1594.
2020. március C. 1597., C. 1598., C. 1599., C. 1600., C. 1601.
2020. április C. 1604., C. 1605., C. 1606., C. 1607., C. 1608.
2020. május C. 1611., C. 1612., C. 1613., C. 1614., C. 1615.

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

11–12. Viharos Márta Judit 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 183 pont;
19–20. Nagy Dávid 11. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 162 pont;
19–20. Zaránd Andris 11. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 162 pont;
21. Szabó Csege 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 157 pont;
25. Székelyhidi Klára 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 137 pont;
34–35. Schäffer Bálint 11. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 90 pont;
37–38. Pásti Bence 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 84 pont;
39–40. Gál Bence 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 83 pont;
50–52. Antal Virág Anna 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 63 pont;
50–52. Nagy Vanda Orsolya 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 63 pont;
50–52. Szanyikovách Sebő 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 63 pont;
55. Hodosi Rozi 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 60 pont;
63–64. Sas Mór 11. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 54 pont;
65. Szegeczki Nóra 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 52 pont;
66–67. Vakaris Klyvis 12. o. (Brussels, Vakaris Klyvis) 51 pont;
77–79. Ajtai Janka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 43 pont;
77–79. Škarka Kašpar 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 43 pont;
81–82. Fiam Regina 12. o. (Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola) 41 pont;
83–86. Schenk Anna 11. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 40 pont;
87–88. Hoppál Zoltán 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 39 pont;
89. Szalontai Dorina Enikő 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 38 pont;
90. Horváth Alíz 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 37 pont;
95–98. Bukta Balázs József 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
95–98. Müller Eszter Abigél 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
95–98. Nagy Bálint Attila 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont;
95–98. Söjtöry Barbara Sára 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
99–102. Molnár Nóra 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont;
104–106. Bódi Martin 11. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 30 pont;
109–110. Babolcsay Barbara 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
111–113. Pál Mihály 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
114–116. Farkas Dániel 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
114–116. Nagy László 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 26 pont;
120–124. Galgóczy Gábor 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 24 pont;
120–124. Holczer Vanda 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
120–124. Somogyi Tamás 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 24 pont;
125–130. Jeddi Gábor 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
125–130. Kiss Bálint 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
125–130. Orosz Bence 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
131–134. Tóth Szilárd 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
135–140. Horváth Máté 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 21 pont;
135–140. Nagy Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
141–142. Bordás Milán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
143–145. Nagy Zétény 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
146–151. Jandó Dániel 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont;
146–151. Pipicz Petra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
146–151. Ronán Patrik Attila 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
152–154. Szeibert Barnabás 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 17 pont;
155–158. Gaál Gergő 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 16 pont;
159–164. Nagy Eszter 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 15 pont;
159–164. Sándor Réka 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 15 pont;
159–164. Teleki Sándor 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 pont;
159–164. Varga Zita 11. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 15 pont;
159–164. Vavra Otília 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 15 pont;
165–170. Takács Maja 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 14 pont;
171–178. Ágoston Viktor 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
171–178. Koczó Attila 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 13 pont;
179–184. Pintér Dániel 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 12 pont;
179–184. Réfi Balázs 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
179–184. Valter Vanda 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 12 pont;
188–192. Vinga Richárd 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
193–201. Kirchhof Barna 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 9 pont;
193–201. Répási Dávid 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
193–201. Szappanos Miklós 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
202–204. Imreh Júlia 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 8 pont;
205–209. Antal Réka 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
205–209. Drong Máté 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
205–209. Kundrák Ádám 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
205–209. Longaver Szabolcs 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
215–226. Danyi Kristóf 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
215–226. Domján Dorina 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
215–226. Éberle Richárd 12. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
215–226. Molnár Apollónia Kármen 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
215–226. Oleár Zalán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
215–226. Varga-Balázs Kristóf 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
227–232. Gyenes Panna 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 4 pont;
227–232. Schein Péter 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
236–238. Muszka Gabriella 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
239–243. Fehér Virág 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 1 pont;
239–243. Nánássy Ábris Dénes 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
239–243. Vadnai Mátyás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.