Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 135 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Harangi Viktor 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 114 pont;
2. díj: Csóka Endre 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 110 pont;
3. díj: Kunszenti-Kovács Dávid 11. o. (Oslo, Lycée Francais René Cassin) 99 pont;
4. díj: Rácz Béla András 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 89 pont;
5. díj: Kovács Erika Renáta 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 75 pont;
6. díj: Csikvári Péter 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 73 pont;
7. díj: Nagy Zoltán 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 64 pont;
8. díj: Gerencsér Balázs 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 59 pont;
9. díj: Pach Péter Pál 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 58 pont;
10. díj: Balogh János 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 51 pont;

Dicséretben részesült:

11. Kocsis Albert Tihamér 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
12. Boros Vazul 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 38 pont;
13. Birkner Tamás 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 31 pont;
14. Hablicsek Márton 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
15. Gáti Beatrix 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 25 pont;
16. Jankó András 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
17. Kórus Péter 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 20 pont;
18. Tóth Ágnes 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 18 pont;
19. Csernenszky András 12. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont;
20. Szalay Zsófia 12. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont;

Következik:

21–22. Balaton Attila 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont;
21–22. Németh Adrián 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
23. Salát Máté 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
24. Kiss-Tóth Christian 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
25–28. Csáky Attila 12. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 8 pont;
25–28. Egri Attila 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 8 pont;
25–28. Horváth Illés 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
25–28. Maga Péter 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
30–31. Buti Tamás 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
30–31. Herczegh Attila 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
32–40. Bartha Ferenc 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 5 pont;
32–40. Borbély Attila 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
32–40. Czank Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
32–40. Farkas Norbert 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
32–40. Orbán György 11. o. (Kolozsvár, Báthory István Elméleti Líceum) 5 pont;
32–40. Puskás Anna 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
32–40. Richter Péter 9. o. (???, ???) 5 pont;
32–40. Szilágyi Márta 11. o. (Kolozsvár, Báthory István Elméleti Líceum) 5 pont;
32–40. Tran Thanh Long 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
41–42. Kevei Péter 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 4 pont;
41–42. Seres Gyula 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
43–47. Balogh Tamás 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 3 pont;
43–47. Éliás Gergely 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont;
43–47. Hudáky Zsuzsanna 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont;
43–47. Juhász Máté Lehel 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
43–47. Komáromy Dávid 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 3 pont;
48–52. Bérczi Kristóf 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
48–52. Gehér György 9. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 2 pont;
48–52. Kőrizs András 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont;
48–52. Kriesch Tamás 12. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 2 pont;
48–52. Rendes Gábor 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 2 pont;
53–66. Béla Szilvia 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 1 pont;
53–66. Csetri András 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
53–66. Gróf Renáta Kata 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 1 pont;
53–66. Kaposi Ambrus 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 1 pont;
53–66. Kovács Sándor 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 1 pont;
53–66. Lang Péter 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 1 pont;
53–66. Matyuska Ferenc 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 1 pont;
53–66. Nagy Ambrus 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 1 pont;
53–66. Nevelős Gábor 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 1 pont;
53–66. Ruppert László Gábor 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 1 pont;
53–66. Szabó Botond 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
53–66. Szili Róbert 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 1 pont;
53–66. Tomsits András 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.