Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Paulin Roland 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 193 pont;
2. díj: Németh Zsolt 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 112 pont;
3. díj: Gombkötő Tamás 8. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 99 pont;
4. díj: Erdélyi Márton 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 98 pont;
5. díj: Kovács Péter 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 94 pont;
6. díj: Megyesi Péter 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 80 pont;
7. díj: Pölöskei Péter 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 71 pont;
8. díj: Pesti Veronika 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 68 pont;
9. díj: Orbán Zsolt 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 49 pont;
10. díj: Kovács Ákos 8. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 48 pont;

Dicséretben részesült:

11. Papp Márton 8. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 45 pont;
12. Bücs Róbert 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 44 pont;
13. Farkas Ádám László 7. o. (Kazincbarcika, Kazinczy-Kertvárosi Általános Iskola) 39 pont;
14. Holló László 8. o. (Kisújszállás, Arany János Általános Iskola) 33 pont;

Következik:

15–16. Bittner Emese 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 29 pont;
15–16. Vincze János 7. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 29 pont;
17–18. Berinkei Péter 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
17–18. Udvari Balázs 8. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 24 pont;
19. Németh Kristóf 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 20 pont;
20. Horváth Tamás 8. o. (Budapest, Városligeti Általános Iskola) 17 pont;
21. Mészáros Anna 0. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 9 pont;
22. Csörgő Tamás 6. o. (Visznek, Viszneki Általános Iskola) 8 pont;
23–26. Antal Ádám 7. o. (Bő, Körzeti Általános Iskola és Óvoda) 4 pont;
23–26. Gódor Attila 0. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 4 pont;
23–26. Molnár Miklós 8. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 4 pont;
23–26. Vida Zoltán 8. o. (Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont;
27. Fekete Balázs Samu 7. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont;
28–29. Sütő-Nagy Márton 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
28–29. Szőke András 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont;
30. Sebestyén Örs László 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.