Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Kiss-Tóth Christian (Budapest, Árpád Gimnázium) 229 pont;
2. díj: Gyarmati Ákos (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 215 pont;
3. díj: Pálinkás Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 205 pont;
4. díj: Bitai Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 189 pont;
7. díj: Torma Róbert (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 179 pont;
8. díj: Eckert Bernadett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 176 pont;
9. díj: Poronyi Balázs (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 172 pont;
10. díj: Hartmann Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 161 pont;

Dicséretben részesült:

11. Hannák Anikó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 145 pont;
13. Mátyás Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 140 pont;
14. Vass Márton (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 134 pont;
15. Kirilly Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 131 pont;
16. Kiss Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 125 pont;
17. Csajbók Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 122 pont;
18–19. Ördög Noémi (Budapest, Pasaréti Gimnázium) 118 pont;
18–19. Szádvári Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 118 pont;
20. Polarecki Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 117 pont;
21–22. Gehér György (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 113 pont;
21–22. Sziroczák Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 113 pont;
23. Bereczki Péter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 109 pont;
24. Lorántfy Bettina (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 107 pont;
26–27. Mészáros Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 103 pont;

Következik:

28. Pogány Levente (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 98 pont;
29. Szécsi Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 91 pont;
30. Czank Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 90 pont;
32. Szlama Adrián (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 84 pont;
33. Tihanyi Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 83 pont;
34–35. Herskovics Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 77 pont;
34–35. Hidasi Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 77 pont;
37. Regős Gábor (Budapest, Piarista Gimn.) 75 pont;
38. Győrffy Lilla (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 73 pont;
39. Pataki Zsombor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 68 pont;
40. Tancsa Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 66 pont;
41. Kalmár Bence (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 65 pont;
43–44. Kiss Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 63 pont;
43–44. Szalai Erika (Budapest, Árpád Gimnázium) 63 pont;
45–46. Chlebovics Kornél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 62 pont;
45–46. Godó Ferenc (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 62 pont;
47. Sebestyén Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 61 pont;
48–49. Szijártó András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 58 pont;
48–49. Szombati Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 58 pont;
50. Dér Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 57 pont;
51. Horváth Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 56 pont;
52. Szijártó László (Szekszárd, Garay János Gimn.) 55 pont;
55–56. Kocsis Szilveszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 50 pont;
55–56. Korom Mátyás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 50 pont;
58–59. Szilvási Tibor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 48 pont;
60. Kerekes Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 47 pont;
61. Nagy Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 46 pont;
62–66. Kiss Orsolya (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 45 pont;
62–66. Kovács Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 45 pont;
62–66. Steinbach Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 45 pont;
62–66. Visnovitz Ferenc (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 45 pont;
67–68. Haszpra Tímea (Budapest, Árpád Gimnázium) 43 pont;
67–68. Varga Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 43 pont;
70–71. Germán Olivér (Szekszárd, Garay János Gimn.) 41 pont;
70–71. Klár Tímea (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 41 pont;
72–75. Baku György (Budapest, Piarista Gimn.) 40 pont;
72–75. Beke Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 40 pont;
72–75. Keller Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 40 pont;
72–75. Lugosi Janka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 40 pont;
76–78. Dúró Dóra (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 36 pont;
76–78. Korondi Márk (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 36 pont;
76–78. Nagy Imola (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 36 pont;
79–80. Csapó István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 35 pont;
81–82. Suparmadi Renáta (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont;
83. Fóris Bertalan (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 33 pont;
84. Strenner Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 32 pont;
85–88. Domján Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 31 pont;
85–88. Kaposvölgyi Lívia (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 31 pont;
85–88. Lőrincz Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 31 pont;
85–88. Takács Viola (Szekszárd, Garay János Gimn.) 31 pont;
89–91. Rafai Ramón (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 30 pont;
89–91. Telekesi Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 30 pont;
92–95. Bíró Ákos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 29 pont;
92–95. Rábai András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 29 pont;
96. Fraller Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
97–99. Dávid Roland (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 27 pont;
97–99. Ködmön Éva (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 27 pont;
97–99. Újhelyi Bence (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 27 pont;
100–102. Boross Judit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 26 pont;
100–102. Ferenczi Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 26 pont;
100–102. Krasnyánszky Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont;
103–108. Barcza Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 25 pont;
103–108. Békefi László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 25 pont;
103–108. Gallai Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
103–108. Molnár Ádám Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 25 pont;
103–108. Ponty Tamás (Révkomárom, Selye János Gimn.) 25 pont;
103–108. Tassy Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 25 pont;
109–112. Gyenese Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont;
109–112. Hauck Zsuzsanna (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 24 pont;
109–112. Honti Ágnes Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 24 pont;
109–112. Sápi Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 24 pont;
113–118. Gugi Bettina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 23 pont;
113–118. Harkai Alexandra Dóra (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 23 pont;
113–118. Horváth Géza (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 23 pont;
113–118. Németh Viktória (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 23 pont;
113–118. Szili Róbert (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 23 pont;
113–118. Tóth Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
119–121. Janó Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 22 pont;
119–121. Mohácsi Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 22 pont;
119–121. Vincze Zsombor (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 22 pont;
122–126. Barabás László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 21 pont;
122–126. Somos Eszter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 21 pont;
122–126. Stallenberger Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 21 pont;
122–126. Tóth Annamária (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont;
127–130. Antal Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 20 pont;
127–130. Pétery Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 20 pont;
127–130. Soós Alexandra (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
127–130. Terjéki Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 20 pont;
131–133. Jancsó Sándor (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 19 pont;
131–133. Komáromi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
134–136. Beringer Dorottya (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 18 pont;
134–136. Horváth Gergő (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 18 pont;
134–136. Tóth Mihály (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 18 pont;
137–141. Horváth Dávid (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
137–141. Kardos László (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 17 pont;
137–141. Matszangosz Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
137–141. Mihály Oszkár (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
142–150. Alföldi Marianna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont;
142–150. Csákvári Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 16 pont;
142–150. Fodor Edina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 16 pont;
142–150. Horváth Alíz (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 16 pont;
142–150. Kádár András (Szekszárd, Garay János Gimn.) 16 pont;
142–150. Karádi Laura (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont;
142–150. Konkoly Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont;
142–150. Madár Adél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 16 pont;
151–156. Iványi Tünde (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 15 pont;
151–156. Kalina Gergely (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 15 pont;
151–156. Sasvári Viktória (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
151–156. Solecki Gergely (Győr, Révai Miklós Gimn.) 15 pont;
151–156. Szigel Ferenc (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
151–156. Tóth Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont;
157–161. Ablonczy Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont;
157–161. Fehér Annamária (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont;
157–161. KLauber Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
157–161. Pálfy Tünde (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
157–161. Völgyi Katalin (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
162–170. Ágoston Andrea (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
162–170. Baráth Gabriella (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont;
162–170. Bartha Emőke (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 13 pont;
162–170. Kesztyűs Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
162–170. Linczmayer Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
162–170. Szabó Péter László (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 13 pont;
162–170. Szivós Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 13 pont;
171–172. Hamvas Mihály (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
171–172. Valiskó Tímea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
173–180. Hangai Katalin (Budapest, Szent István Gimn.) 11 pont;
173–180. Kovács Réka (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
173–180. Maczkó Renáta (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 11 pont;
173–180. Szentirmai Péter (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 11 pont;
173–180. Wéner Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 11 pont;
181–188. Fehér Ádám (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 10 pont;
181–188. Frang Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
181–188. Hosszú Ervin (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
181–188. Maczkó Renáta (Vác, Madách Imre Gimn.) 10 pont;
181–188. Németh Bertalan (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 10 pont;
181–188. Steiber Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont;
181–188. Szanyi Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
189–197. Dóra Edina (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 9 pont;
189–197. Farkas János (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont;
189–197. Fehér Viktor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 9 pont;
189–197. Husz Ildikó (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
189–197. Ivanics Péter (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 9 pont;
189–197. Nagy Ágnes (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
189–197. Szabó Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont;
198–205. Cséfalvay Szabolcs (Révkomárom, Selye János Gimn.) 8 pont;
198–205. Gál Bernadett (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
198–205. Horváth Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
198–205. Kiriákov Szilvia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
198–205. Korcsok Lajos (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
198–205. Pál János Viktor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont;
198–205. Polgár Gergely Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont;
206–214. Ferencz Alexandra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
206–214. Halmos Márton (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont;
206–214. Katona Edit (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
206–214. Kazi Sándor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
206–214. László Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
206–214. László Valéria (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
206–214. Sas Zsuzsanna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
206–214. Szittár Katalin (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
215–224. Ács Farkas Lilla (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
215–224. Dolog Anett (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 6 pont;
215–224. Farkas Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
215–224. Kálnai Balázs (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 6 pont;
215–224. Korsós Milán (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 6 pont;
215–224. Maga Dávid (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 6 pont;
215–224. Méhes Klaudia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
215–224. Németh Diána (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
215–224. Sándor Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont;
215–224. Tóth Janka (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
225–234. Barta György (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
225–234. Felföldi Attila (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 5 pont;
225–234. Földényi Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
225–234. Gosztonyi Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
225–234. Kálya Bálint (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
225–234. Keller Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
225–234. Varjas Dániel (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
235–264. Árokszállási László (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 4 pont;
235–264. Czermann Márton (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont;
235–264. Dombi Brigitta (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
235–264. Dömötör Erika (Győr, Révai Miklós Gimn.) 4 pont;
235–264. Farkas Kristóf (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
235–264. Ferenczi Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont;
235–264. Gormán Olivér (Szekszárd, Garay János Gimn.) 4 pont;
235–264. Gróf Renáta Kata (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 4 pont;
235–264. Györbiró Tibor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
235–264. Háznagy Gergely (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 4 pont;
235–264. Jankowski Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
235–264. Jávorfi Tamás (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
235–264. Kovács Zsigmond (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 4 pont;
235–264. Mikulás Szabina (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont;
235–264. Molnár Gergely Dávid (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont;
235–264. Muntag Márton (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
235–264. Németh Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
235–264. Németh Kitti (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 4 pont;
235–264. Nyitrai Mónika (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont;
235–264. Raikovich Márton (Budapest, Lázár Vilmos Általános Iskola) 4 pont;
235–264. Rákos Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont;
235–264. Singlár Barbara (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
235–264. Székely Kristóf (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 4 pont;
235–264. Szűcs Zoltán (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
235–264. Varga Dóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont;
235–264. Vida Réka (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont;
235–264. Zalai Dénes (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
265–285. Bikali László (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
265–285. Forgács Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont;
265–285. Gömbös Attila (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
265–285. Gudák Valéria (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 3 pont;
265–285. Győri Nikolett (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont;
265–285. Gyulai Gergő (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 3 pont;
265–285. Horváth Réka Erzsébet (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
265–285. Kertész Gábor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 3 pont;
265–285. Miklós Márton (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 3 pont;
265–285. Nagy Viktor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 3 pont;
265–285. Pajtás Lia (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont;
265–285. Rostás Zsófia Katalin (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 3 pont;
265–285. Somogyi Szilvia (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 3 pont;
265–285. Sós Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
265–285. Szabó Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont;
265–285. Szabolcs Barnabás (Budapest, Németh László Gimn.) 3 pont;
286–301. Ábrahám Krisztina (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
286–301. Bálint Gergő (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
286–301. Balogh István (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 2 pont;
286–301. Gulyás Eszter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 2 pont;
286–301. Győrfi András (Szekszárd, Garay János Gimn.) 2 pont;
286–301. Hegyi Bence (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 2 pont;
286–301. Hentes Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
286–301. Kiss Ágnes (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont;
286–301. Lévai Tibor (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 2 pont;
286–301. Lukucz Balázs (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 2 pont;
286–301. Rusz Éva (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont;
286–301. Szintai Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 2 pont;
286–301. Vámossy Viktória (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
286–301. Varga-Umbrich Károly (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont;
286–301. Végh Ádám (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 2 pont;
302–315. Biró László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont;
302–315. Csikós Borbála (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont;
302–315. Gáspár Dóra Katalin (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 1 pont;
302–315. Kalocsa Anita (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont;
302–315. Markovits Zita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont;
302–315. Mészáros Tamás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
302–315. Nagy Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont;
302–315. Péntek Csilla Klára (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 1 pont;
302–315. Polácsik Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont;
302–315. Teglovics Zsófia (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 pont;
302–315. Török Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
302–315. Udvaros Márk (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.