Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Rácz Béla András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 230 pont;
2. díj: Pach Péter Pál (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 227 pont;
5. díj: Hablicsek Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 223 pont;
6. díj: Pongrácz András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 221 pont;
7. díj: Kocsis Albert Tihamér (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 215 pont;
8. díj: Szabó Botond (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 211 pont;
9–10. díj: Fehér Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 210 pont;
9–10. díj: Kórus Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 210 pont;
11. díj: Egri Attila (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 209 pont;
12. díj: Horváth Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 208 pont;

Dicséretben részesült:

15. Kovács Levente (Budapest, Szent István Gimn.) 183 pont;
16. Sándor Ágnes (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 178 pont;
18. Bartolits Dániel (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 168 pont;
21. Peres Sámuel (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 145 pont;
24. Makky László (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 139 pont;
25. Juhász Máté Lehel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 126 pont;
27. Szabó Áron (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 124 pont;
28. Ablonczy Dávid (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 116 pont;
30. Hudáky Zsuzsanna (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 111 pont;
31. Varga Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 110 pont;
32. Bagócsi Szilvia (Révkomárom, Selye János Gimn.) 109 pont;

Következik:

33. Klobb Maja (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 98 pont;
35. Holler Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 94 pont;
36–37. Pásztor Péter (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 91 pont;
36–37. Pósfai Márton (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 91 pont;
38. Vaskó Richárd (Ózd, Bródy Imre Középiskola) 89 pont;
39. Kovács Adrián (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 84 pont;
42. Hegyi Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 73 pont;
43–44. Kovács Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 69 pont;
43–44. Vörös András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 69 pont;
45. Halbrucker Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 64 pont;
47. Fodor Klaudia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 61 pont;
48–49. Oláh Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 60 pont;
48–49. Sáfrány Dávid (Szekszárd, Garay János Gimn.) 60 pont;
50–52. Kocsis Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 59 pont;
50–52. Sebestyén Krisztián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 59 pont;
53–54. Hegyháti Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 58 pont;
53–54. Kajtár Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 58 pont;
57. Rakyta Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 51 pont;
58. Fekete László (Révkomárom, Selye János Gimn.) 50 pont;
59. Bori Kata (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 49 pont;
61–62. Bán Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimn.) 42 pont;
61–62. Mattyasovszky Lenke (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 42 pont;
63. Ollár Mariann (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 41 pont;
64–65. Kovács Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 39 pont;
64–65. Kramarics Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 pont;
66. Fokas-Rodatos András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 38 pont;
67–68. Dobler Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 37 pont;
67–68. Genczler Kata (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 37 pont;
69–71. Antal László (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 36 pont;
69–71. Bekényi Balázs (Budapest, Piarista Gimn.) 36 pont;
69–71. Nikházy Orsolya (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 36 pont;
73–74. G. Szabó Kálmán (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 34 pont;
73–74. Szőke Edina (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 34 pont;
75–77. Caimacan Dávid (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 33 pont;
75–77. Papp Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 33 pont;
79. Horváth Viktória (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 30 pont;
80–81. Édes János (Révkomárom, Selye János Gimn.) 29 pont;
80–81. Szabó Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 29 pont;
82–84. Berki Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 28 pont;
82–84. Füzesi István (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 28 pont;
82–84. Turka Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont;
85. Geiger Adél (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 27 pont;
86–87. Horváth Emőke-Ágnes (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 26 pont;
86–87. Kaposi Ambrus (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 26 pont;
88–89. Gábor Enikő (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 25 pont;
88–89. Hanuska Gergely (Budapest, Szent László Gimn.) 25 pont;
90. Békefi Edina (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 24 pont;
91–92. Mucsi Brigitta (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 23 pont;
93–95. Kiss Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
93–95. Tófalvi Dóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
93–95. Wohner Ágnes (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont;
96–99. Farkasinszki Katalin (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
96–99. Gáti Beatrix (Budapest, Szent István Gimn.) 21 pont;
96–99. Horváth Mária (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 21 pont;
96–99. Tárnok Gábor (Révkomárom, Selye János Gimn.) 21 pont;
100–101. Elter Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont;
100–101. Seress Bence (Budapest, Árpád Gimnázium) 20 pont;
102–105. Biri Bernadett (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 19 pont;
102–105. Dezső Dóra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 19 pont;
102–105. Farkas Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 19 pont;
102–105. Mosolygó György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
107–108. Barabás Zoltán (Budapest, Veres Péter Gimn.) 17 pont;
107–108. Nagy Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 17 pont;
109–112. Csipke Csilla (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 16 pont;
109–112. Márton Gergely (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 16 pont;
109–112. Sáfár Simon (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 16 pont;
109–112. Szemán Éva (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 16 pont;
113–114. Bauer Péter (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 15 pont;
113–114. Nyőgér István (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 15 pont;
115–118. Barcza Krisztina (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 14 pont;
115–118. Lattmann Zsolt (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 14 pont;
115–118. Novák Zsófia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
115–118. Sebestyén Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 14 pont;
119–122. Győri Károly (Galánta, Kodály Zoltán Magyar Tan. Nyelvű Gimn.) 13 pont;
119–122. Majoros Vera (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont;
119–122. Pasztuhov Zsuzsa (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
119–122. Vaskó Renáta (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
123–127. Bernáth Géza (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
123–127. Dányádi Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
123–127. Foltin András (Budapest, Szent László Gimn.) 12 pont;
123–127. Reizk Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
123–127. Szakács Júlia (Budapest, Veres Péter Gimn.) 12 pont;
128–133. Horák György (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
128–133. Juhász Nikolett (Budapest, Szent István Gimn.) 11 pont;
128–133. Keszi-Petik Anna (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 11 pont;
128–133. Magony Krisztina (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 11 pont;
128–133. Sümeghy Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont;
134–136. Csizmadia Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
134–136. Tatár Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
137–141. Breitenstein Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont;
137–141. Gyimesi Mihály (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 9 pont;
137–141. Luksander Viktória (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
137–141. Makó Imre (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
137–141. Osgyán Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
142–145. Boros Benedek (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 8 pont;
142–145. Lamm Anita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont;
142–145. Megyesi Balázs (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 8 pont;
142–145. Molnár Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
146–158. Bóka Andrea (Győr, Révai Miklós Gimn.) 7 pont;
146–158. Bonyár Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
146–158. Csakurda Edit (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont;
146–158. Fábián Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
146–158. Fehér Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont;
146–158. Gróf Szabolcs (Révkomárom, Selye János Gimn.) 7 pont;
146–158. Katona András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
146–158. Majdán András (Budapest, Szent László Gimn.) 7 pont;
146–158. Pátkay Nóra (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 7 pont;
146–158. Rábai Orsolya (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 7 pont;
146–158. Szalontay Lukács (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
146–158. Talabér Péter (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 7 pont;
146–158. Tóth László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont;
159–163. Harmath Dénes (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 6 pont;
159–163. Párdányi Szandra (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont;
159–163. Simkó Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 6 pont;
159–163. Tatár Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
164–168. Csúzi Szilvia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
164–168. Kovács Szabolcs (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 5 pont;
164–168. Makkos Veronika (Budapest, Óbudai Gimn.) 5 pont;
164–168. Sarkadi Csaba (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
164–168. Szűcs Norbert (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
169–192. Bán Andrea (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 4 pont;
169–192. Baranyai Roland (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
169–192. Barna Levente (Győr, Révai Miklós Gimn.) 4 pont;
169–192. Buzás Péter (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 4 pont;
169–192. Csonka Gábor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 4 pont;
169–192. Darabos Judit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 4 pont;
169–192. Gyenge Ádám (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 4 pont;
169–192. Horgosi Anita (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 4 pont;
169–192. Horváth Imre (Révkomárom, Selye János Gimn.) 4 pont;
169–192. Huszka Ágoston (Szentendre, Ferences Gimn.) 4 pont;
169–192. Illés Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
169–192. Kelemen Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 4 pont;
169–192. Keserű Mihály (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 4 pont;
169–192. Kókai Mária Julianna (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont;
169–192. Kurucsó Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
169–192. Lőcsei Gusztáv (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 4 pont;
169–192. Mészáros Gergő (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 4 pont;
169–192. Nedeczky Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 4 pont;
169–192. Simon Balázs (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 4 pont;
169–192. Szántay Zsófia (Szentendre, Ferences Gimn.) 4 pont;
193–205. Bácsi Ádám (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 3 pont;
193–205. Berczédi Balázs (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
193–205. Glant Petra Zsuzsanna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
193–205. György András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
193–205. Korcsog Ráhel (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont;
193–205. Nagy Krisztina (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
193–205. Németh Dávid (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
193–205. Orosz Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont;
193–205. Péter Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 3 pont;
193–205. Tóth Ádám (Győr, Révai Miklós Gimn.) 3 pont;
193–205. Tóth Anita (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
193–205. Varga Orsolya (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 3 pont;
206–217. Balogh Barnabás (Győr, Révai Miklós Gimn.) 2 pont;
206–217. Berényi Csaba (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 2 pont;
206–217. Buzás Zoltán (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 2 pont;
206–217. Fazekas Endre (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 2 pont;
206–217. Fülöp László (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont;
206–217. Kocsis Artur (Győr, Révai Miklós Gimn.) 2 pont;
206–217. Kui Médea (Győr, Révai Miklós Gimn.) 2 pont;
206–217. Szebenyi Katalin (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 2 pont;
206–217. Váradi András (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 2 pont;
206–217. Vásárhelyi Buda (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont;
218–219. Flach Viktória (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont;
218–219. Tuska Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.