Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Hargitai Gábor (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 228 pont;
3. díj: Balogh János (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 227 pont;
4. díj: Nagy Szabolcs (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 216 pont;
5. díj: Tóth János (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 205 pont;
6. díj: Sásdy Gabriella (Szentendre, Ferences Gimn.) 199 pont;
7. díj: Kőrizs András (Budapest, Veres Péter Gimn.) 196 pont;
8–9. díj: Kevei Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 195 pont;
8–9. díj: Somogyi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 195 pont;
10. díj: Reiss Attila (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 192 pont;
11. díj: Siroki László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 191 pont;
12. díj: Jesch Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 188 pont;

Dicséretben részesült:

13. Zavarkó Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 174 pont;
15. Dénes Ferenc (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 157 pont;
16. Hamar Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 156 pont;
17. Csáky Attila (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 154 pont;
20. Spanczér Ilona (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 111 pont;

Következik:

22. Árva Zoltán (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szki.) 97 pont;
23–24. Dömötör Csilla (Győr, Révai Miklós Gimn.) 96 pont;
25. Bartha Ágnes (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 85 pont;
28. Makk Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 78 pont;
29. Raikovich Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 67 pont;
30. Martinovic Boris (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 59 pont;
31. Siska Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 56 pont;
32. Nagy István (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 55 pont;
33. Farkas Dóra (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 53 pont;
35. Major Gergely (Tata, Eötvös József Gimn.) 48 pont;
36. Beke Krisztina (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 46 pont;
39–41. Kucsora Róbert (Szeged, Eötvös József Gimnázium) 40 pont;
42–43. Baur Eszter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 39 pont;
42–43. Németh Norbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 39 pont;
44. Kreszács Gyöngyi (Budapest, Veres Péter Gimn.) 36 pont;
45–47. Horváth Dániel Vajk (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 34 pont;
45–47. Róna Péter (Tata, Eötvös József Gimn.) 34 pont;
48. Keszi-Petik János (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 32 pont;
49–51. Botka Bea (Budapest, Veres Péter Gimn.) 30 pont;
49–51. Márton Gábor (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 30 pont;
49–51. Zámbó Virág (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 30 pont;
52. Boróczki Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 29 pont;
53. Kádas Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 27 pont;
54–55. Barta Zsolt (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 26 pont;
54–55. Weidlich Dávid (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 26 pont;
56–57. Csötönyi Nóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 25 pont;
56–57. Kriesch Tamás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 25 pont;
58. Tóth Ágnes (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 24 pont;
59. Kosztin Béla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont;
60–64. Schmidt Nikolett (Monor, József Attila Gimnázium) 20 pont;
60–64. Szabó Zsolt (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 20 pont;
60–64. Szakácsi János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont;
60–64. Takáts Marcella (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 20 pont;
65–67. Alvarez Olga (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 19 pont;
65–67. Komlós Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 19 pont;
65–67. Novák Gábor (Szeged, Eötvös József Gimnázium) 19 pont;
68–71. Skublics Benedek (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 18 pont;
68–71. Szabó Andrea (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 18 pont;
68–71. Terjéki László Dénes (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 18 pont;
72–73. Kókai Zsuzsanna Luca (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 17 pont;
74–76. Pajna Gabriella (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 16 pont;
74–76. Pilissy György (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
74–76. Váradi Vajk (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 16 pont;
77–79. Ábel Dániel (Budapest, Németh László Gimn.) 15 pont;
77–79. Asztalos Gyula (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
80–84. Csepregi Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 14 pont;
80–84. Dzsubák Edina (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 14 pont;
80–84. Kádár Cecília (Szekszárd, Garay János Gimn.) 14 pont;
80–84. Nagy Gábor Lajos (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 14 pont;
80–84. Varga Áron (Wissen, Kopernikus-Gymnazium Wissen) 14 pont;
87–89. Molnár Viktor (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 11 pont;
87–89. Szabó Attila (Szekszárd, Garay János Gimn.) 11 pont;
87–89. Szádvári László (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 11 pont;
90. Keresztes Bence (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont;
91. Tóth Mihály (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 9 pont;
92. Ritzinger György (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont;
93–95. László Katalin (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 7 pont;
93–95. Molnár Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont;
93–95. Szalai Bence (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 7 pont;
96–97. Jónás Ivett (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont;
98–103. Dobrocsi Gergely (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
98–103. Kamarás Csaba (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 5 pont;
98–103. Kovács Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 5 pont;
98–103. Snell Péter (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont;
98–103. Vukov Katalin (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 5 pont;
104–111. Balogh Éva (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 4 pont;
104–111. Hercegh Attila (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 4 pont;
104–111. Hosznyák András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
104–111. Jakab Ágnes (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
104–111. Juhász Bálint (Szentendre, Ferences Gimn.) 4 pont;
104–111. Nagy János (Eger, Dobó István Gimnázium) 4 pont;
104–111. Taksonyi Rita (Szekszárd, Garay János Gimn.) 4 pont;
112–116. Antolik László (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
112–116. Benczúr Zsolt (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 3 pont;
112–116. Fejes Csilla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 3 pont;
112–116. Pszota Zsolt (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 3 pont;
117–122. Béla Szilvia (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 2 pont;
117–122. Juhász Gábor (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 2 pont;
117–122. Konrád Gábor (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 2 pont;
117–122. Lengyel Balázs (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont;
117–122. Mátrai Nóra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 2 pont;
117–122. Németh Gábor (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 2 pont;
123–124. Hochrein Gábor (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 1 pont;
123–124. Nagy Norbert (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.