Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-10. osztályos nem spec. matosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Stippinger Marcell 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 224 pont;
2. díj: Mezei Márk 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 222 pont;
3. díj: Szegő Márton 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 210 pont;
4. díj: Ásványi Vera 9. o. (Ajka, Bródy Imre Gimnázium) 206 pont;
5–6. díj: Poronyi Balázs 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 205 pont;
5–6. díj: Szilágyi Péter 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 205 pont;
7. díj: Illés Evelin 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 197 pont;
8. díj: Bartolits Ákos 8. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 195 pont;
9. díj: Varga Zoltán 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 194 pont;
10. díj: Nikházy Orsolya 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 193 pont;

Dicséretben részesült:

11. Hotzi Bernadette 8. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 187 pont;
12. Németh Zsolt 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 186 pont;
13. Gidófalvy Kitti 10. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 183 pont;
14. Vaskó Richárd 10. o. (Ózd, Bródy Imre Középiskola) 182 pont;
15. Oltványi Gábor 10. o. (Szeged, Dugonics András Piarista Gimn.) 178 pont;
17–18. Hauck Zsuzsanna 9. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 171 pont;
17–18. Matyuska Ferenc 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 171 pont;
19. Pesti Veronika 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 170 pont;
20–21. Ördög Noémi 9. o. (Budapest, Pasaréti Gimnázium) 168 pont;
20–21. Tari Balázs 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 168 pont;
22. Varga-Umbrich Károly 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 167 pont;
23. Kalmár Bence 9. o. (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 165 pont;
24. Vass Márton 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 163 pont;
25–26. Molnár Imre 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 162 pont;
25–26. Szabó Balázs 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 162 pont;
28–29. Kiss Attila 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 159 pont;
28–29. Komáromi Réka 10. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 159 pont;
30–31. Daróczy László 8. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 157 pont;
32–33. Czermann Márton 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 156 pont;
32–33. Gehér György 9. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 156 pont;
34. Nyulasi Bálint 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 155 pont;
35–38. Bene Gyula 9. o. (Budapest, Egyetemi Katolikus Gimnázium) 153 pont;
35–38. Lantos Krisztina 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 153 pont;
35–38. Lengyel Tímea 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 153 pont;
35–38. Pásztor Péter 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 153 pont;
39. Rácz Dávid 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 149 pont;
40. Orbán Zsolt 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 147 pont;
41–42. Szabó Péter 9. o. (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 143 pont;
41–42. Udvari Balázs 8. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 143 pont;
43. Iványi Tünde 9. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 142 pont;
44. Ollár Mariann 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 141 pont;
45. Németh Bence 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 140 pont;
46. Harkai Alexandra Dóra 9. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 139 pont;
47–48. G. Szabó Kálmán 10. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 138 pont;
47–48. Strenner Balázs 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 138 pont;
49. Bücs Róbert 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 137 pont;
50. Barta Fruzsina 9. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 135 pont;
51. Papp Márton 8. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 134 pont;
52–53. Papp László 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 133 pont;
52–53. Rátkai András 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 133 pont;
54–55. Pintér Ákos 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 131 pont;
54–55. Szabó Bence 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 131 pont;
56. Mucsi Brigitta 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 129 pont;
57–60. Homoki Katalin 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 128 pont;
57–60. Kovács Judit 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 128 pont;
57–60. Pölöskei Péter 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 128 pont;
57–60. Vörös Krisztina 9. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 128 pont;
61–62. Farkas Ferenc 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 127 pont;
61–62. Vida Réka 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 127 pont;
63–64. Balogh Bianka 9. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 126 pont;
65–66. Antal László 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 124 pont;
65–66. Németh Márk 10. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 124 pont;
67. Turi Bernadett 8. o. (Budaörs, I. sz. Általános Iskola) 123 pont;
69–70. Sáfár Simon 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 115 pont;
69–70. Szili Róbert 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 115 pont;
71–72. Bódi Gergely 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 114 pont;
71–72. Horváth Ádám 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 114 pont;
73. Ablonczy Dávid 10. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 113 pont;
74–75. Erdélyi Zoltán 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 112 pont;
74–75. Klár Tímea 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 112 pont;
76–77. Caimacan Dávid 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 111 pont;
76–77. Nagy Tamás 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 111 pont;
78–80. Pintér Gergő 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 110 pont;
78–80. Tassy Gergely 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 110 pont;
78–80. Turi Adrienn 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 110 pont;
81. Nagy Imola 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 109 pont;
82–90. Bekényi Balázs 10. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 107 pont;
82–90. Besnyő Márton 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 107 pont;
82–90. Kopcsó Tamás 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 107 pont;
82–90. Kovács Florence 10. o. (Mulhouse, Lucée Montaigne) 107 pont;
82–90. Ködmön Éva 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 107 pont;
82–90. Simon Balázs 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 107 pont;
82–90. Szalai András 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 107 pont;
82–90. Üveges Márk Péter 10. o. (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 107 pont;
91–92. Balogh Roland 10. o. (Fehérgyarmat, Petőfi Sándor Közgazdasági Szki.) 104 pont;
91–92. Molnár Gergely Dávid 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 104 pont;
93. Török Zoltán Bálint 10. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 103 pont;
94–95. Nagy Eszter 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 101 pont;
94–95. Németh Viktória 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 101 pont;

Következik:

96. Mészáros Melinda 10. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 99 pont;
97–98. Péntek Csilla Klára 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 98 pont;
97–98. Varga Anikó 9. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 98 pont;
99. Gelencsér Zsolt 9. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 97 pont;
100. Bódi Balázs 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 96 pont;
101–103. Gógl Nóra 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 95 pont;
101–103. Saláta Judit 10. o. (Miskolc, Kossuth Lajos Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 95 pont;
101–103. Ultmann Zita Júlia 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 95 pont;
104–105. Jenei Balázs 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 94 pont;
104–105. Szivós Balázs 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 94 pont;
106–109. Farkas Ádám László 7. o. (Kazincbarcika, Kazinczy-Kertvárosi Általános Iskola) 91 pont;
106–109. Markhot Zsuzsa 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 91 pont;
106–109. Mészáros Csilla 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 91 pont;
106–109. Somorjai Gábor 10. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 91 pont;
110–112. Czibik Eszter 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 90 pont;
110–112. Kárpáti Péter Gábor 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 90 pont;
110–112. Magony Krisztina 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 90 pont;
113. Bors Eszter 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 88 pont;
114. Hüvelyes Péter 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 87 pont;
115. Ablonczy Márk 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 86 pont;
116–119. Beringer Dorottya 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 85 pont;
116–119. Gergely Balázs 9. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 85 pont;
116–119. Raikovich Márton 9. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 85 pont;
116–119. Szántó Gergely 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 85 pont;
120. Breitenstein Csaba 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 84 pont;
121–123. Baku György 9. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 83 pont;
121–123. Németh Bertalan 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 83 pont;
121–123. Varga Orsolya 10. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 83 pont;
124. Németh Kristóf 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 81 pont;
125–126. Farkas Bálint 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 80 pont;
125–126. Kopcsó Anita 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 80 pont;
127. Balogh Ákos Bence 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 79 pont;
128. Jenei Zsigmond Máté 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 77 pont;
130–133. Barcza Krisztina 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 75 pont;
130–133. Bittner Emese 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 75 pont;
130–133. Gyenis András 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 75 pont;
130–133. Talabér Péter 10. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 75 pont;
134–136. Hegyháti Máté 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 74 pont;
134–136. Orbán Ágnes 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 74 pont;
134–136. Vingelmann Péter 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 74 pont;
137–138. Kriván Eszter 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 73 pont;
137–138. Terjék András 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 73 pont;
139. Barabás Zoltán 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 72 pont;
140–142. Szakács Márton 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 71 pont;
140–142. Szalontay Lukács 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 71 pont;
140–142. Vida Zoltán 8. o. (Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium) 71 pont;
143–144. Dézsi Péter 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 70 pont;
143–144. Kiriákov Szilvia 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 70 pont;
145–146. Bodzsár Erik 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 69 pont;
147–148. Maga Dávid 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 68 pont;
147–148. Vaskó Renáta 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 68 pont;
149. Acsay Balázs 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 67 pont;
150. Fehér Viktor 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 66 pont;
151. Gombkötő Tamás 8. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 65 pont;
152–153. Engyel Ferenc 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 64 pont;
152–153. Németh Eszter 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 64 pont;
154–156. Feller Zoltán 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 63 pont;
154–156. Szekeres Péter 8. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 63 pont;
154–156. Tar Péter 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 63 pont;
157–164. Bengery Zsófia 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 62 pont;
157–164. Cser Anett 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 62 pont;
157–164. Fodor Bálint 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 62 pont;
157–164. Fülöp Bálint 7. o. (Budapest, Virányos Általános Iskola) 62 pont;
157–164. Lux András 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 62 pont;
157–164. Sonn Erika 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 62 pont;
157–164. Zachar Pál 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 62 pont;
157–164. Zajzon Gergő 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 62 pont;
165–168. Balga Zoltán 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 61 pont;
165–168. Békefi Edina 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 61 pont;
165–168. Péter Zsófia 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 61 pont;
165–168. Wohner Ágnes 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 61 pont;
169–170. Dőry Zsófia 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 60 pont;
169–170. Soós Izsák 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 60 pont;
171–173. Csige Tamás 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 59 pont;
171–173. Horváth Alíz 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 59 pont;
171–173. Schneider Ákos 0. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 59 pont;
174–175. Bartha Emőke 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 58 pont;
174–175. Boros Benedek 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 58 pont;
176–179. Dömötör Erika 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 57 pont;
176–179. Fekete Balázs Samu 7. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 57 pont;
176–179. Harmath Dénes 10. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 57 pont;
176–179. Kákonyi Árpád 9. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 57 pont;
180–183. Kovács Zsigmond 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 56 pont;
180–183. Sebestyén Diána 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 56 pont;
184–187. Bóka Andrea 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 54 pont;
184–187. Mihály Balázs Krisztián 10. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 54 pont;
184–187. Szemes Péter 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 54 pont;
188. Tóth Ádám 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 52 pont;
189–191. Elter Csaba 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 51 pont;
189–191. Rábai Orsolya 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 51 pont;
189–191. Simkó Zsolt 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 51 pont;
192–193. Kliment Gábor 10. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 50 pont;
192–193. Sörös Gábor 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 50 pont;
194–199. Bogdán Botond 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 48 pont;
194–199. Csíder Ibolya 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 48 pont;
194–199. Liter András 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 48 pont;
194–199. Novák Zsófia 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 48 pont;
194–199. Padányi Balázs 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 48 pont;
194–199. Szakmány Csaba 9. o. (Gödöllő, Premontrei Szt. Norbert Gimnázium) 48 pont;
200–201. Hegyi Bence 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 47 pont;
200–201. Solecki Justine 8. o. (Győr, Győri Evangélikus Iskolaközpont és Óvoda) 47 pont;
202. Maczkó Renáta 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 46 pont;
203–205. Barta András 9. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 45 pont;
203–205. Simon Lilla 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 45 pont;
206–215. Csörgő Tamás 6. o. (Visznek, Viszneki Általános Iskola) 44 pont;
206–215. Dobos Vera 10. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola) 44 pont;
206–215. Horváth Gitta 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 44 pont;
206–215. Höbenreich Enikő 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 44 pont;
206–215. Kaló Réka 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 44 pont;
206–215. Kecskés Dóra 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 44 pont;
206–215. Lakatos Péter 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 44 pont;
206–215. Máté Patrik 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 44 pont;
206–215. Tács Miklós 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 44 pont;
206–215. Török Krisztina 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 44 pont;
216–218. Kádasi Mária 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 43 pont;
216–218. Lipcsey Márk 9. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 43 pont;
219–221. Bán Andrea 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 42 pont;
219–221. Bőcskei Barnabás 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 42 pont;
219–221. Erdélyi Mátyás 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 42 pont;
222–223. Bihary Dóra 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 41 pont;
222–223. Márton Gergely 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 41 pont;
224–226. Gémes Gergő 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 40 pont;
224–226. Jámbor Ágnes 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 40 pont;
224–226. Sipőcz Eszter 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 40 pont;
227. Farkas Péter 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 39 pont;
228–232. Bastrnák Zsuzsa 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 38 pont;
228–232. Korsós Milán 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 38 pont;
228–232. Nyőgér István 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 38 pont;
228–232. Prokl Violetta 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 38 pont;
233–237. Erdődi Zsófia 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 37 pont;
233–237. Keszi-Petik Anna 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 37 pont;
233–237. Losonszky Mihály 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 37 pont;
233–237. Makkos Veronika 10. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 37 pont;
233–237. Tarcsi Róbert 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 37 pont;
238–240. Takács Tivadar 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 36 pont;
238–240. Turi András 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 36 pont;
238–240. Varga Bálint 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 36 pont;
241–244. Nochta Tímea 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 35 pont;
241–244. Szalay Veronika 6. o. (Budapest, Herman Ottó Általános Iskola) 35 pont;
241–244. Tóth Annamária 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 35 pont;
241–244. Vaszari Adrienn 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 35 pont;
245–248. Boda Zsófia 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 34 pont;
245–248. Gergely Norbert 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
245–248. Micskó Anna 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 34 pont;
245–248. Nádudvari György 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 34 pont;
249–257. Bogyó Zoltán 9. o. (Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 33 pont;
249–257. Gulyás Katalin 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 33 pont;
249–257. Hévizi János 9. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 33 pont;
249–257. Horváth Zsolt 9. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 33 pont;
249–257. Krekó Mariann 9. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 33 pont;
249–257. Szabados Anikó 9. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 33 pont;
249–257. Szőke András 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 33 pont;
249–257. Varga Zsuzsanna 9. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 33 pont;
249–257. Zsódi Dóra 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 33 pont;
258–263. Balás Nikolett 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 32 pont;
258–263. Balogh Ádám Mátyás 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 32 pont;
258–263. Berke András 9. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 32 pont;
258–263. Borbás Péter 10. o. (Szeged, Dugonics András Piarista Gimn.) 32 pont;
258–263. Dolog Anett 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 32 pont;
258–263. Enyingi Dóra 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 32 pont;
264–271. Bessenyei Krisztina 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 31 pont;
264–271. Dömény Anita 8. o. (Szekszárd, Garay János Ének-zenei Általános Iskola) 31 pont;
264–271. Egyed Mónika 8. o. (Tapolca, Bárdos Lajos Általános Iskola) 31 pont;
264–271. Gáspár Dóra Katalin 9. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 31 pont;
264–271. Kovács Gergely 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 31 pont;
264–271. Lantos Zsófia 9. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 31 pont;
264–271. Soproni Anita 9. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 31 pont;
264–271. Szakács Dániel 9. o. (Veszprém, Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola) 31 pont;
272–278. Csomós Attila 10. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 30 pont;
272–278. Czene Boglárka 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 30 pont;
272–278. Lang Krisztina 8. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 30 pont;
272–278. Paróczi Zsombor 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 30 pont;
272–278. Regős Gábor 9. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 30 pont;
272–278. Szintai Csaba 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 30 pont;
272–278. Váradi András 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 30 pont;
279–285. Berczédi Balázs 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 29 pont;
279–285. Dozmati Eszter 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 29 pont;
279–285. Fink Ilona 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 29 pont;
279–285. Kocsis Anita 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 29 pont;
279–285. Koczka Levente 10. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 29 pont;
279–285. Lévai Tibor 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 29 pont;
279–285. Szeglet Zsuzsanna 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 29 pont;
286–292. Berényi Adrienn 10. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 28 pont;
286–292. Bohnert Eszter 9. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 28 pont;
286–292. Fatalin Zita 9. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 28 pont;
286–292. Kapui Ákos 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 28 pont;
286–292. Tényi Kinga 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 28 pont;
286–292. Tóth László 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 28 pont;
293–300. Csáky Antal 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 27 pont;
293–300. Ék Benjámin 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 27 pont;
293–300. Futás Zsófia Marcella 10. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 27 pont;
293–300. Korompai István 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 27 pont;
293–300. Kotek Péter 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 27 pont;
293–300. Méhes Katalin 0. o. (Zalaegerszeg, Mindszenty János Általános Iskola és Gimnázium) 27 pont;
293–300. Sabján Éva 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 27 pont;
301–307. Forgó Marianna 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 26 pont;
301–307. Kollár Edina 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 26 pont;
301–307. Kovács Ágnes 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 26 pont;
301–307. Pajtás Lia 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 26 pont;
301–307. Péter Miklós 10. o. (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 26 pont;
301–307. Szebenyi Katalin 10. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 26 pont;
301–307. Takács Viola 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 26 pont;
308–319. Bácsi Ádám 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 25 pont;
308–319. Bódis Ádám 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 25 pont;
308–319. Bodonyi Adrienn 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 25 pont;
308–319. Darida Sándor 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 25 pont;
308–319. Gyimesi Mihály 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 25 pont;
308–319. Horváth Judit 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 25 pont;
308–319. Huszár Zsófia 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
308–319. Kaposvölgyi Lívia 9. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 25 pont;
308–319. Mayer Péter 10. o. (Szeged, Dugonics András Piarista Gimn.) 25 pont;
308–319. Petzke Máté 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
308–319. Szij Zoltán 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 25 pont;
320–328. Daubner Lóránt 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 24 pont;
320–328. Horgosi Anita 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 24 pont;
320–328. Horváth Brigitta 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 24 pont;
320–328. Kovács Lejla 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 24 pont;
320–328. Nedeczky Zsolt 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 24 pont;
320–328. Riesz Gábor 8. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 24 pont;
320–328. Tomanek Ferenc 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 24 pont;
320–328. Vajcs Eszter 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 24 pont;
329–342. Buzás Péter 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 23 pont;
329–342. Czuck Ágnes 9. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 23 pont;
329–342. Darázs Zoltán 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 23 pont;
329–342. Juhos Natália 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 23 pont;
329–342. Kristó Ildikó 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 23 pont;
329–342. Martinek László 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 23 pont;
329–342. Papp Balázs 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 23 pont;
329–342. Pécsi Gergely 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 23 pont;
329–342. Pém Szilvia 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 23 pont;
329–342. Somogyi Szilvia 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 23 pont;
329–342. Szabó Péter László 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 23 pont;
329–342. Terjék Tekla 10. o. (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 23 pont;
329–342. Valiskó Tímea 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
329–342. Végh Alexandra 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 23 pont;
343–354. Antal Balázs 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 22 pont;
343–354. Buzás Zoltán 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 22 pont;
343–354. Kiss Boglárka 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 22 pont;
343–354. Klicsek Krisztina 9. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 22 pont;
343–354. Kneifel Andrea 10. o. (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szki.) 22 pont;
343–354. Kókai Zsófia 9. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 22 pont;
343–354. Kosztin Annamária 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 22 pont;
343–354. Lázár Enikő 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
343–354. Nagy Ákos 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
343–354. Neuberger Réka 9. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 22 pont;
343–354. Varjas András 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 22 pont;
355–360. Bényász Ákos 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 21 pont;
355–360. Mészáros Anna 0. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 21 pont;
355–360. Nagy Edit 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 21 pont;
355–360. Nagy Gergely 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 21 pont;
355–360. Szabó Balázs 9. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 21 pont;
355–360. Tiszolci Balázs 10. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 21 pont;
361–369. Ádám György 9. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 20 pont;
361–369. Deák György 10. o. (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 20 pont;
361–369. Kádár András 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont;
361–369. Kókai Mária Julianna 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 20 pont;
361–369. Németh Gergely 10. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 20 pont;
361–369. Sági Szilvia 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
361–369. Szentirmai Gábor 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 20 pont;
361–369. Vértesi Tímea 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 20 pont;
370–380. Csókay Tamás 10. o. (Szeged, Dugonics András Piarista Gimn.) 19 pont;
370–380. Farkas Sándor 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 19 pont;
370–380. Gyutai Balázs 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 19 pont;
370–380. Horváth Kinga 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 19 pont;
370–380. Kanta Gábor 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 19 pont;
370–380. Koncz Balázs 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 19 pont;
370–380. Németh Ildikó 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 19 pont;
370–380. Péntek Tamás 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 19 pont;
370–380. Szabó Hajnalka 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 19 pont;
370–380. Vida Gábor 10. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 19 pont;
381–392. Balogh Barbara 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 18 pont;
381–392. Barna Fruzsina 9. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 18 pont;
381–392. Bódi Máté 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 18 pont;
381–392. Egedy Attila 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 18 pont;
381–392. Égi Csilla 9. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 18 pont;
381–392. Gyenge Ádám 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 18 pont;
381–392. Huszka Ágoston 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 18 pont;
381–392. Mészáros Barbara 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 18 pont;
381–392. Németh Annamária 9. o. (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 18 pont;
381–392. Pók Gergely 5. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 18 pont;
381–392. Szépe Balázs 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 18 pont;
393–407. Berényi Csaba 10. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 17 pont;
393–407. Berényi Sándor 10. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 17 pont;
393–407. Borda Bence 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 17 pont;
393–407. Budai Balázs 10. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 17 pont;
393–407. Csiló Anita 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 17 pont;
393–407. Csonka Gábor 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 17 pont;
393–407. Dudás Nóra 10. o. (Polgár, Vásárhelyi Pál Gimnázium) 17 pont;
393–407. Kalcsó Ivett 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 17 pont;
393–407. Kelbert János Máté 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 17 pont;
393–407. Nagy Viktor 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 17 pont;
393–407. Németh Balázs 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 17 pont;
393–407. Sebestyén Örs László 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 17 pont;
393–407. Solymossy Katalin 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 17 pont;
393–407. Szabó Máté 9. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 17 pont;
393–407. Szanyi Sándor 9. o. (Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium) 17 pont;
408–426. Abaligeti Gallun 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 16 pont;
408–426. Bátyi Tamás 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 16 pont;
408–426. Borbély József 10. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 16 pont;
408–426. Dengyel Eszter 9. o. (Budapest, Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 16 pont;
408–426. Fazekas József 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 16 pont;
408–426. Hermann András 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 16 pont;
408–426. Horváth Bálint 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 16 pont;
408–426. Kelemen Szilvia 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 16 pont;
408–426. Krizsán András 10. o. (Debrecen, Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szki. ) 16 pont;
408–426. Muladi Csaba 9. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 16 pont;
408–426. Munkácsi Éva 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 16 pont;
408–426. Nyul Gábor 9. o. (Szekszárd, Garay János Ének-zenei Általános Iskola) 16 pont;
408–426. Somogyi Róbert 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 16 pont;
408–426. Surányi Szebsztián 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 16 pont;
408–426. Szántay Zsófia 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 16 pont;
408–426. Tari Zsolt 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 16 pont;
427–451. Bartke Anna 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 15 pont;
427–451. Csepy Gábor 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 15 pont;
427–451. Csordás Tamás 9. o. (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szki.) 15 pont;
427–451. Damjanovits Eszter 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 15 pont;
427–451. Fóti Péter 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 15 pont;
427–451. Horváth Zoltán 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
427–451. Imreh György 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 15 pont;
427–451. Kiss Péter 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 15 pont;
427–451. Kramarics Áron 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont;
427–451. László Krisztina 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 15 pont;
427–451. Lukucz Balázs 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 15 pont;
427–451. Májer Viktor 10. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 15 pont;
427–451. Németh Kitti 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 15 pont;
427–451. Pekoli Titanilla 10. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 15 pont;
427–451. Poros Balázs 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
427–451. Raikovich Márton 9. o. (Budapest, Lázár Vilmos Általános Iskola) 15 pont;
427–451. Rendes Tamás 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 15 pont;
427–451. Rigó Bálint 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 15 pont;
427–451. Szűcs Dávid 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 15 pont;
427–451. SZűcs Péter 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 15 pont;
427–451. Török Ágoston Zsolt 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 15 pont;
427–451. Török Nóra 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont;
427–451. Végvári Zsuzsanna 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 15 pont;
427–451. Verebélyi Tamás 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 15 pont;
452–469. Baranyi Gergő 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 14 pont;
452–469. Borzák Réka 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 14 pont;
452–469. Csikós Tímea 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
452–469. Dombóvári Eszter 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
452–469. Fajka Margit 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont;
452–469. Fülöp Zsolt 9. o. (Budapest, Pogány Frigyes Szakközépiskola és Gimnázium) 14 pont;
452–469. Horváth Mária 10. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 14 pont;
452–469. Izsák Gabriella 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 14 pont;
452–469. Máj Judit 10. o. (Győr, Baross Gábor Közgazdasági Szakközépiskola) 14 pont;
452–469. Major Katalin 7. o. (Miskolc, Könyves Kálmán Általános Iskola) 14 pont;
452–469. Molnár Miklós 8. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 14 pont;
452–469. Pál Gabriella 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
452–469. Pártos Gergely 8. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 14 pont;
452–469. Rusz Éva 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont;
452–469. Szerző Rita 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 14 pont;
452–469. Teglovics Zsófia 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
452–469. Zsargó Tamás 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont;
470–486. Bende Zsófia 9. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 13 pont;
470–486. Bors Tamás 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 13 pont;
470–486. Bujdosó Tamás 9. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 13 pont;
470–486. Fazekas Endre 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 13 pont;
470–486. Fejér László Előd 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 13 pont;
470–486. Fekete János 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 13 pont;
470–486. Katus Kinga 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 13 pont;
470–486. Keserű Mihály 10. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 13 pont;
470–486. Leposa Katalin 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 13 pont;
470–486. Németvarga Péter 9. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 13 pont;
470–486. Rácz Gergely 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 13 pont;
470–486. Simon Mihály 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 13 pont;
470–486. Szendrei Barbara 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 13 pont;
470–486. Ujfalussy Domonkos 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 13 pont;
470–486. Varga Attila 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
470–486. Wilder Ádám 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 13 pont;
470–486. Zeitler Vilmos 9. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 13 pont;
487–513. Angelusz Diána 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
487–513. Békefi Anita 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 12 pont;
487–513. Farkas János 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 12 pont;
487–513. Fejes Nikoletta 10. o. (Miskolc, Kossuth Lajos Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 12 pont;
487–513. Gégény Benjamin 9. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 12 pont;
487–513. Hanuska Gergely 10. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 12 pont;
487–513. Horák András 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 12 pont;
487–513. Kereszt Anikó 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 12 pont;
487–513. Kovács Gábor 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 12 pont;
487–513. Kovács Vanda 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont;
487–513. Kriván Andrea Gyopárka 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 12 pont;
487–513. Mikola Zoltán 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 12 pont;
487–513. Nagy Edina 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 12 pont;
487–513. Nagy Zsolt 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 12 pont;
487–513. Novoszel Csilla 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 12 pont;
487–513. Rácz Mátyás 8. o. (Agárd, Chernel István Általános Iskola és Gimnázium) 12 pont;
487–513. Richter Péter 9. o. (???, ???) 12 pont;
487–513. Rigó Krisztina 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 12 pont;
487–513. Schulcz Attila 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 12 pont;
487–513. Sömenek Péter 10. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 12 pont;
487–513. Szabó Fanni Éva 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 12 pont;
487–513. Szabó Péter 10. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 12 pont;
487–513. Székely Kristóf 9. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 12 pont;
487–513. Szelei Péter 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 12 pont;
487–513. Varga Violetta 9. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 12 pont;
487–513. Végh Ádám 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 12 pont;
487–513. Veisz Szilárd 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 12 pont;
514–530. Bagi Tamás 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 11 pont;
514–530. Családi Judit 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 11 pont;
514–530. Girbicz Nikolett 10. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 11 pont;
514–530. Janzsó Júlia 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 11 pont;
514–530. Juhász Judit 6. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
514–530. Kirchkeszner Adrienn 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 11 pont;
514–530. Kiss Ákos 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont;
514–530. Ludvig Nóra 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 11 pont;
514–530. Mózes Katalin 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 11 pont;
514–530. Nagy Levente 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 11 pont;
514–530. Narancsik Andrea 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 11 pont;
514–530. Smelkó Rita 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 11 pont;
514–530. Somogyi Erika 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 11 pont;
514–530. Tóth László Richárd 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 11 pont;
514–530. Vas Gyula 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont;
531–564. Balogh Péter 9. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 10 pont;
531–564. Baranyai Roland 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
531–564. Csiki Gábor 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
531–564. Dobos Attila 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont;
531–564. Dombóvári Kinga 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 pont;
531–564. Dóra Edina 9. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 10 pont;
531–564. Dömötör Erika 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 10 pont;
531–564. Frezik Balázs 8. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 10 pont;
531–564. Gulyás Tibor 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 10 pont;
531–564. Gyarmati Gábor 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 10 pont;
531–564. Herein András 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 10 pont;
531–564. Horváth Tamás 8. o. (Budapest, Városligeti Általános Iskola) 10 pont;
531–564. Horváth Viktória 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 10 pont;
531–564. Kálya Bálint 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont;
531–564. Kreisz Brigitta 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 10 pont;
531–564. Maiczen Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
531–564. Marián Anna 10. o. (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 10 pont;
531–564. Molnár Melinda 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 10 pont;
531–564. Molnár Nóra 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 10 pont;
531–564. Nagy Noémi 9. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 10 pont;
531–564. Papp Eszter 9. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 10 pont;
531–564. Petényi Franciska 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 10 pont;
531–564. Rétfalvi Károly 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 10 pont;
531–564. Rostás Zsófia Katalin 9. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 10 pont;
531–564. Siskovits Dávid 9. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 10 pont;
531–564. Sükösd Zsuzsanna 8. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 10 pont;
531–564. Szabadi Béla 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
531–564. Szabó Tímea 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 10 pont;
531–564. Szegedi Tamás 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 10 pont;
531–564. Szemes Judit 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 10 pont;
531–564. Törzsök Borbála 9. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 10 pont;
531–564. Vaits Lili 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont;
531–564. Varga Márta 9. o. (Wissen, Kopernikus-Gymnazium Wissen) 10 pont;
565–586. Árokszállási László 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 9 pont;
565–586. Balogh Tamás 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
565–586. Barna Levente 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 9 pont;
565–586. Benyó Edina 10. o. (Vác, Madách Imre Gimn.) 9 pont;
565–586. Csombor Zsófia 9. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 9 pont;
565–586. Csőke Nóra 9. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 9 pont;
565–586. Deák Veronika 9. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 9 pont;
565–586. Kovács László 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont;
565–586. Lakatos Szilárd 10. o. (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 9 pont;
565–586. Nagyunyomi-Sényi Kata 9. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 9 pont;
565–586. Németh Blanka 9. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 9 pont;
565–586. Németh Norbert 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 9 pont;
565–586. Pálinkás Attila 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 9 pont;
565–586. Poór József 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 9 pont;
565–586. Reicz Klaudia 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 9 pont;
565–586. Sipák Zoltán 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 9 pont;
565–586. Szoldatics András 6. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 9 pont;
565–586. Tamasik Balázs 10. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 9 pont;
565–586. Varga Katalin 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 9 pont;
565–586. Varjas Dániel 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont;
565–586. Vass István 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 9 pont;
587–613. Bálint-Páll Kinga 10. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 8 pont;
587–613. Bártfai Péter 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 8 pont;
587–613. Buza Ágnes Kinga 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont;
587–613. Csöbör Anikó 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 8 pont;
587–613. Csupor Bernát 9. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 8 pont;
587–613. Debreceni-Mór Andrea 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 8 pont;
587–613. Espár Zsolt 10. o. (Vác, Madách Imre Gimn.) 8 pont;
587–613. Fehér Ádám 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 8 pont;
587–613. Fekete Attila 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 8 pont;
587–613. Gróf Renáta Kata 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 8 pont;
587–613. Horváth Katalin Eszter 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
587–613. Horváth Tamás 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 8 pont;
587–613. Kárnyáczki Enikő 9. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 8 pont;
587–613. Kiss Ágnes 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
587–613. Kiss Tamás 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 8 pont;
587–613. Kovács Dávid 10. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 8 pont;
587–613. Kui Médea 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 8 pont;
587–613. Nyári Zoltán 8. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 8 pont;
587–613. Pálla Szabolcs 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 8 pont;
587–613. Pótó Márton 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 8 pont;
587–613. Rovni István 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 8 pont;
587–613. Schmidt Kristóf 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 8 pont;
587–613. Szűcs Ádám 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
587–613. Terjék Tekla Ildikó 10. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 8 pont;
614–637. Balogh Dóra 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 7 pont;
614–637. Erős Tamás 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 7 pont;
614–637. Fodor Péter 10. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 7 pont;
614–637. Gudák Valéria 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 7 pont;
614–637. Káncz Mátyás Antal 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 7 pont;
614–637. Kiss Viktória 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 7 pont;
614–637. Kovács Krisztián 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 7 pont;
614–637. Kuti Anetta 10. o. (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 7 pont;
614–637. Márton Andor János 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 7 pont;
614–637. Mészáros Ágnes 9. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 7 pont;
614–637. Mészáros Teodóra 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
614–637. Muntag Márton 9. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
614–637. Nádasi Dóra 10. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 7 pont;
614–637. Persa György 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 7 pont;
614–637. Rácz Dávid 9. o. (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 7 pont;
614–637. Rédey Krisztina 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 7 pont;
614–637. Saparshi Bandyopadhyah 9. o. (Budapest, Greater Grace Christian Academy) 7 pont;
614–637. Szitás Gábor 9. o. (Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gimn.) 7 pont;
614–637. Takács Endre 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 7 pont;
614–637. Tóth-Gyulafalvy Annamária 10. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 7 pont;
614–637. Varga Viola 10. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 7 pont;
614–637. Vass Gergely 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 7 pont;
614–637. Vigh András 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 7 pont;
638–653. Baráth Anna 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 6 pont;
638–653. Benke Tamás 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 6 pont;
638–653. Bitvai Zsolt 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 6 pont;
638–653. Csizmadia Péter 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 6 pont;
638–653. Döbröntei Zsófia 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 6 pont;
638–653. Gombos Rita 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 6 pont;
638–653. Kalocsa Anita 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont;
638–653. Katona Anita 0. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont;
638–653. Miklós Márton 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 6 pont;
638–653. Molnár Ádám Tamás 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont;
638–653. Nagy Krisztina 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont;
638–653. Rózsa Renáta 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont;
638–653. Somlai Zsuzsanna 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont;
638–653. Tábi Norbert 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 6 pont;
638–653. Tóth Anett 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 6 pont;
638–653. Wéner Tamás 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont;
654–762. Balogh Barnabás 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 5 pont;
654–762. Balogh Máté 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
654–762. Balogh Renáta 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
654–762. Baranyai Anna 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
654–762. Bartos Gergely 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 5 pont;
654–762. Bedekovics Judit 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
654–762. Bencsik László 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
654–762. Borbás Attila 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
654–762. Böröcz Péter 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
654–762. Budai Gábor 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont;
654–762. Buri Alexandra 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont;
654–762. Csajági Eszter 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 5 pont;
654–762. Csurcsia Attila 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Dési Éva 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont;
654–762. Dreiszker Dóra 0. o. (???, ???) 5 pont;
654–762. Farkas Ádám 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
654–762. Felföldi Attila 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 5 pont;
654–762. Flösser Bence 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
654–762. Fráter Attila 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
654–762. Geiszelherdt Márton 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Gellért Mátyás 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Gódor Attila 0. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 5 pont;
654–762. Grenács Eszter 10. o. (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 5 pont;
654–762. Gyulai Gergő 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 5 pont;
654–762. Hadobás Ádám 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont;
654–762. Hagon Petra 9. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 5 pont;
654–762. Hajnáczky András 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 5 pont;
654–762. Hart Csaba 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 5 pont;
654–762. Herédi Edina 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont;
654–762. Homonnai Rita 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont;
654–762. Hornyák Erika 9. o. (Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 5 pont;
654–762. Jancán Mónika 9. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 5 pont;
654–762. Jászberényi Balázs 0. o. (???, ???) 5 pont;
654–762. Juhász Éva 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont;
654–762. Juhász Mónika 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 5 pont;
654–762. Karikás László 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont;
654–762. Kelemen Gyöngyi 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
654–762. Keller Gábor 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
654–762. Kirschenbaum Dániel 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont;
654–762. Kocsis Artur 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 5 pont;
654–762. Kollár Dániel 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 5 pont;
654–762. Kovács András 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
654–762. Kovács Dávid 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont;
654–762. Kovács Dénes 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Kovács Eszter 9. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
654–762. Kovács Péter 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 5 pont;
654–762. Krokovay Emese 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
654–762. Kungl Richárd 9. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont;
654–762. Leél-Őssy Eszter 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
654–762. Loncsárevity György 9. o. (Hódmezővásárhely, Németh László Gimnázium és Általános Iskola) 5 pont;
654–762. Lőcsei Gusztáv 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Lődör Péter 10. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont;
654–762. Magyar Bence 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Majoros Richárd 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont;
654–762. Mandík Márta 9. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 5 pont;
654–762. Markovits Zita 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
654–762. Máté Márton 10. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont;
654–762. Merth Gabriella 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
654–762. Móricz Mária 9. o. (Nagykálló, Budai Nagy Antal Szakközépiskola) 5 pont;
654–762. Nagy Róbert 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
654–762. Néveri Gábor 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 5 pont;
654–762. Orbán András 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
654–762. Osvai Máté 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Őzse János 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
654–762. Paksa Péter 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Palotai Georgina 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
654–762. Papp Adrienn 10. o. (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 5 pont;
654–762. Pátkai Ágnes Veronika 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
654–762. Pergel András János 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 5 pont;
654–762. Polgár Ádám 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
654–762. Pollák Balázs 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Puskás Réka Eszter 10. o. (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 5 pont;
654–762. Radványi Mihály 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Raffai Péter 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 5 pont;
654–762. Rajkó Bálint 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 5 pont;
654–762. Rigó Áron 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont;
654–762. Sallai Zsolt 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Saróka Zoltán 10. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 5 pont;
654–762. Sipos Tibor 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Sükösd Attila 7. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont;
654–762. Szabján Ágnes 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
654–762. Szabó Alexandra 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
654–762. Szeifert Bernadett 9. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 5 pont;
654–762. Szőke Adrienn 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
654–762. Sztankay Bálint 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont;
654–762. Szűcs Márta 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
654–762. Takács Péter 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
654–762. Téby Tímea 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont;
654–762. Teremi Gergő 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 5 pont;
654–762. Tollas Gábor 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
654–762. Tóth Anna Andrea 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont;
654–762. Tóth Dalma 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont;
654–762. Tóth Eszter 10. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont;
654–762. Tóth József 9. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
654–762. Tóth Viktória 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 5 pont;
654–762. Ungár Kristóf 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Vadon András Dávid 9. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 5 pont;
654–762. Varga Viktor Sándor 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Varga Viktória 9. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 5 pont;
654–762. Varjas Tamás 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont;
654–762. Velkei Szabolcs 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
654–762. Verő Péter 10. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 5 pont;
654–762. Volf Péter 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 5 pont;
654–762. XSiki Gábor 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
654–762. Zseli Máté 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
654–762. Zvér Veronika 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
763–769. Csikós Borbála 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
763–769. Dobszay Klára 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 4 pont;
763–769. Horváth Ilona 9. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 4 pont;
763–769. Imre Kornél 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 4 pont;
763–769. Kertész Gábor 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 4 pont;
763–769. Petheő Gergely 9. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 4 pont;
770–777. Baranyi Klaudia 0. o. (???, ???) 3 pont;
770–777. Dér Renátó Balázs 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
770–777. Győrffy Dániel 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
770–777. Horváth Dániel 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 3 pont;
770–777. Jancsó Júlia 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont;
770–777. Misinszki Katalin 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont;
770–777. Nagy Gábor 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 3 pont;
778–786. Bán Franciska 9. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 2 pont;
778–786. Czibor Eszter 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
778–786. Gyurka Dávid 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 2 pont;
778–786. Huber Mária 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 2 pont;
778–786. Lányi Tamás 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 2 pont;
778–786. Oszvald Bence 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 2 pont;
778–786. Ottó András 9. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 2 pont;
778–786. Varga Tamás 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont;
778–786. Zsoldi Katalin 9. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 2 pont;
787–792. Hadnagy Anna Júlia 0. o. (Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium) 1 pont;
787–792. Mayer Orsolya 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 1 pont;
787–792. Pásztor Boglárka 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont;
787–792. Varga Benedek 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 1 pont;
787–792. Waller Tamás 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.