Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-10. osztályos spec. matosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Medvey Ádám 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 218 pont;
1–2. díj: Pálinkás Csaba 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 218 pont;
3. díj: Szabó Botond 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 215 pont;
4. díj: Szécsi Zsuzsanna 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 194 pont;
5. díj: Czank Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 165 pont;
6. díj: Hudáky Zsuzsanna 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 164 pont;
7–9. díj: Nagy Ágnes 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 161 pont;
7–9. díj: Szalai Erika 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 161 pont;
7–9. díj: Szilvási Tibor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 161 pont;
10. díj: Bereczki Péter 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 157 pont;

Dicséretben részesült:

11. Schmidt Zoltán 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 148 pont;
12. Kovács Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 145 pont;
13. Berceli Zoltán 8. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 143 pont;
14. Haszpra Tímea 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 139 pont;
15. Szirtes Krisztina 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 131 pont;
16. Sasvári Viktória 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 128 pont;
17. Rábai András 8. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 126 pont;
18. Karádi Laura 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 125 pont;
19. Antal Viktória 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 122 pont;
20. Trócsányi Miklós 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 120 pont;
21. Fehér Annamária 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 119 pont;
22. Berinkei Péter 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 117 pont;
23. Ács András 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 111 pont;
24–25. Nagy Ákos 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 110 pont;
24–25. Oláh Zsolt 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 110 pont;
26. Gugi Bettina 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 103 pont;
27. Mihály Oszkár 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 100 pont;

Következik:

28. Vincze János 7. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 99 pont;
29. Szőke Edina 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 95 pont;
30. Birkner Tamás 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 94 pont;
31. Berta Zsolt 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 93 pont;
32. Német Balázs 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 88 pont;
33–34. Nagy Barnabás 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 87 pont;
33–34. Pasztuhov Zsuzsa 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 87 pont;
35. Csizmadia Péter 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 86 pont;
36–37. Maleskovits Dávid 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 85 pont;
36–37. Sipka Bálint 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 85 pont;
39. Geiger Adél 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 82 pont;
40–41. Illés Balázs 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 80 pont;
40–41. Kiss Marianna 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 80 pont;
42. Weinémer Andrea 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 79 pont;
43–44. Máthé Lívia 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 77 pont;
43–44. Tolnai Attila 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 77 pont;
45–47. Boros Endre 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 76 pont;
45–47. Papp Gábor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 76 pont;
45–47. Szemán Éva 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 76 pont;
48. Sápi Dénes 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 75 pont;
49. Biri Bernadett 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 74 pont;
50. Pétery Tamás 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 73 pont;
51–52. Agócs István 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 70 pont;
51–52. Dezső Dóra 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 70 pont;
53–54. Sarkadi Csaba 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 69 pont;
53–54. Tatár Attila 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 69 pont;
55. Székely Mátyás 9. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 66 pont;
56. Barta György 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 65 pont;
57. Pogány Levente 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 63 pont;
58. Németh Anna 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 61 pont;
59. Hentes Gábor 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 56 pont;
60. Alföldi Marianna 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 55 pont;
61–62. Kulcsár Imre 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 53 pont;
61–62. Sziklási Béla 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 53 pont;
63. Fábián Máté 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 52 pont;
64–66. Ablonczy Tamás 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 51 pont;
64–66. Bugyjás Attila 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont;
64–66. Tatár Anita 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 51 pont;
67. Korcsok Lajos 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 50 pont;
68. Szabó Attila Tamás 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 48 pont;
69. Orosz Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 46 pont;
70. Piczil Balázs 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 45 pont;
71–72. Fónyad Tibor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 44 pont;
71–72. Szabó Zsuzsanna 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 44 pont;
73–75. Pósfai Márton 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 43 pont;
73–75. Schnek Gergely 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 43 pont;
73–75. Terjéki Tímea 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 43 pont;
76. Bernát Péter 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 42 pont;
77. Földényi Miklós 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 41 pont;
78–79. Nándori Balázs 8. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 39 pont;
78–79. Turzán Anita 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 39 pont;
80–81. Kiss Nóra 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 38 pont;
80–81. Völgyi Katalin 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 38 pont;
82–84. Kovács Réka 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 37 pont;
82–84. Molnár Gábor 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 37 pont;
82–84. Szita Zsófia 8. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 37 pont;
85–89. Ankucza Tamás 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 36 pont;
85–89. Baráth Gabriella 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 36 pont;
85–89. Bárczi Anna 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 36 pont;
85–89. Krusper Márta 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 36 pont;
85–89. Sándor Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 36 pont;
90–91. Katona András 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 35 pont;
90–91. Polgár Gergely Tamás 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont;
92. Buda Borbála 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
93–94. Hegedűs Judit 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 33 pont;
93–94. Vámossy Viktória 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
95–98. Farkasinszki Katalin 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 32 pont;
95–98. Heller Zsófia 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 32 pont;
95–98. Makó Imre 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 pont;
95–98. Nyoma Tímea 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 32 pont;
99–101. Forgács Gábor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 31 pont;
99–101. Tófalvi Dóra 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont;
99–101. Zempléni Zoltán 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 31 pont;
102–104. Béky Zsófia 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 30 pont;
102–104. Konkoly Ákos 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 30 pont;
102–104. Tuska Gábor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 30 pont;
105. Kazi Sándor 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 29 pont;
106–107. Kőkuti Zoltán 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 28 pont;
106–107. Sólyom Tamás 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont;
108–109. Hangai Katalin 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 26 pont;
108–109. Vadász Gergely 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 26 pont;
110. Farkas Attila 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 25 pont;
111–112. Steiber Zsolt 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 24 pont;
111–112. Szatmári Nikolett 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 24 pont;
113. Kovács Márton 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 23 pont;
114–119. Bihari Zoltán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 22 pont;
114–119. Glant Petra Zsuzsanna 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 22 pont;
114–119. Harsányi László 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 22 pont;
114–119. Nagy Vanda Katalin 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 22 pont;
114–119. Polácsik Ádám 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 22 pont;
114–119. Rácz Miklós 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
120–123. Bodor Angéla 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 21 pont;
120–123. Halmos Márton 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 21 pont;
120–123. Molnár Nikolett 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 21 pont;
120–123. Szabó Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 21 pont;
124–126. Bein Ákos 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 19 pont;
124–126. Kovács Dávid 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 19 pont;
124–126. Schuster András 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 19 pont;
127–132. Gulyás Eszter 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 18 pont;
127–132. Horák György 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont;
127–132. Molnár Petra 7. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 18 pont;
127–132. Pál János Viktor 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont;
127–132. Tallós Zsuzsa 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
127–132. Zalai Dénes 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 18 pont;
133–137. Balogh István 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 17 pont;
133–137. Illés Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 17 pont;
133–137. Nagy Dénes 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 17 pont;
133–137. Varga Dóra 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont;
133–137. Zsellér Attila 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
138–141. Györbiró Tibor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
138–141. Max György 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
138–141. Mukli Péter 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
138–141. Varga Viktor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont;
142–147. Gáti Beatrix 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont;
142–147. Kurucsó Zsolt 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
142–147. Magyari Zoltán 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 15 pont;
142–147. Nagy Gabriella 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
142–147. Rákos Attila 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 15 pont;
142–147. Sebők Júlia 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
148–151. Aczél Ádám 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
148–151. Kócsi Péter 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 pont;
148–151. Porcs Gergely István 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 14 pont;
148–151. Stiker Ádám 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont;
152–154. Grill Tünde 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
152–154. Hamvas Mihály 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
152–154. Kamecz Gábor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 13 pont;
155–159. Győri Nikolett 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 12 pont;
155–159. Kovács Attila 0. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
155–159. Majkut Gergely 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 12 pont;
155–159. Polonkai Anett 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
155–159. Sütő-Nagy Márton 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
160–163. Gyöngyösi Eszter 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 11 pont;
160–163. Ignits Péter 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
160–163. Ökrös Fruzsina 0. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
160–163. Tóth Anita 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
164–169. Barnóczki Zsuzsa 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 10 pont;
164–169. Gyarmati Ádám 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont;
164–169. Horváth Réka Erzsébet 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont;
164–169. Juhász Csilla 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
164–169. Kurucz Balázs 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont;
164–169. Schum Kristóf 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
170–173. Ficsór Zoltán 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont;
170–173. Mikulás Szabina 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 9 pont;
170–173. Pintér Csaba 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont;
170–173. Polgár Anna Sarolta 7. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont;
174–175. Nyitrai Mónika 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont;
174–175. Veres Tamás 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 8 pont;
176–182. Csúzi Szilvia 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
176–182. Deme Kornél Döme 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 7 pont;
176–182. Gosztonyi Balázs 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
176–182. Kórik Gábor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 7 pont;
176–182. Szigethy András 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont;
176–182. Szilvási Szandra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 7 pont;
176–182. Tamás Kata 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont;
183–187. Biró László 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
183–187. Kocsi Tünde 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont;
183–187. Móricz Márk 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
183–187. Patkós Viktória 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont;
183–187. Tóth Brigitta 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont;
188–208. Bálint Emese 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
188–208. Csehovics Gergely 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
188–208. Ferenczi Gábor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
188–208. Gáspár Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
188–208. Hegedűs Ábel 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
188–208. Hetey Levente 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
188–208. Hornyák Levente 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont;
188–208. Juhász Nikolett 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont;
188–208. Kovács Renáta Adrienn 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
188–208. Majkut Dalma 7. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
188–208. Major Tamás 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
188–208. Meskó Ádám 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
188–208. Nagy Nikoletta 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
188–208. Nguyen Dinh Bao 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
188–208. Reiner Roland 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
188–208. Szabó Roland 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
188–208. Szoboszlai Noémi 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
188–208. Szűcs Zoltán 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont;
188–208. Takács Ágota 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
188–208. Turka Gábor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
188–208. Udvaros Márk 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont;
209. Mayer Ádám Tamás 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.