Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Gyenese Péter 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 220 pont;
2. díj: Folk Szonja Florina 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 218 pont;
3. díj: Varga Viktória 11. o. (Szombathely, Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola) 217 pont;
4–5. díj: Baráth Géza 11. o. (Pápa, Türr István Gimn.) 216 pont;
4–5. díj: Szabó-Bálint Zoltán 11. o. (Szombathely, Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola) 216 pont;
6. díj: Salát Máté 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 213 pont;
7–8. díj: Bérces Péter 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 212 pont;
7–8. díj: Éliás Gergely 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 212 pont;
9. díj: Ásványi Katalin 12. o. (Ajka, Bródy Imre Gimnázium) 211 pont;
10. díj: Horváth Ágnes 12. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 210 pont;
11. díj: Besenyei Balázs 11. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 209 pont;
12. díj: Vadász Péter 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 208 pont;

Dicséretben részesült:

13. Cseh Judit 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 206 pont;
14. Papp Gábor 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 205 pont;
15–18. Apáthy Molnár Sándor 12. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 204 pont;
15–18. Metzing András 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 204 pont;
19–20. Árva Zoltán 12. o. (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szki.) 202 pont;
19–20. Fehér Ádám 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 202 pont;
21–22. Jáger Viktor 12. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 201 pont;
21–22. Rendes Gábor 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 201 pont;
23. Márton Zsuzsanna 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 199 pont;
24. Kamarás Csaba 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 193 pont;
25. Tölgyesi Csaba 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 190 pont;
26. Reiss Tibor 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 186 pont;
27–28. Bartha Ágnes 12. o. (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 184 pont;
27–28. Komáromy Dávid 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 184 pont;
29–30. Rückert Péter 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 181 pont;
29–30. Sápi Csilla 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 181 pont;
33–35. Alagi Gábor 11. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 175 pont;
33–35. Márton Szabolcs 11. o. (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 175 pont;
33–35. Takács Imre 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 175 pont;
36–37. Fehér Borbála 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 174 pont;
36–37. Sántha Katalin 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 174 pont;
39–42. Grósz Krisztina 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 166 pont;
39–42. Takács Gergő 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 166 pont;
39–42. Uzonyi Béla 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 166 pont;
39–42. Virág Éva 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 166 pont;
43–45. Dóka Zsuzsanna 11. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium) 164 pont;
43–45. Flaskár Anett 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 164 pont;
43–45. Szücs András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 164 pont;
46. Pálinkás Zoltán 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 159 pont;
47. Bokor Mihály 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 158 pont;
48. Herczeg Lynda 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 157 pont;
49–50. Berényi Amarilla 12. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 155 pont;
49–50. Pinczehelyi Tamás 11. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 155 pont;
51. Mátyás Tibor 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 154 pont;
54–56. Korai Szabolcs 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 151 pont;
54–56. Sevecsek Zsuzsanna 11. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 151 pont;
54–56. Szabó Ildikó 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 151 pont;
57–58. Juhász Sándor 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 149 pont;
57–58. Módos Péter 11. o. (Győr, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola) 149 pont;
59. Szekeres Ibolya 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 148 pont;
61. Tar Orsolya 11. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 143 pont;
62. Török Sándor Miklós 11. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 141 pont;
63. Rischák Rózsa 12. o. (Hódmezővásárhely, Eötvös József Szakközépiskola) 140 pont;
64. Lakatos Szilvia 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 138 pont;
65. Farkas Dóra 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 136 pont;
66. Szabó Zsolt 12. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 135 pont;
68. Penha Felizardo Renáta 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 127 pont;
69. Librecz Bernadett 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 125 pont;
71–73. Balogh József 11. o. (Kaszony, Kaszonyi Középiskola) 123 pont;
71–73. Várnai Csilla 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 123 pont;
74–76. Bálint Anett 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 114 pont;
74–76. Molnár Máté 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 114 pont;
74–76. Varga Réka 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 114 pont;
77–78. Battyányi Beáta 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 111 pont;
79–80. Honti Edit Anna 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 110 pont;
79–80. Marton Gábor 11. o. (Győr, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola) 110 pont;
81. Kovács Sándor 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 105 pont;
83–84. Dombi Nóra 11. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 101 pont;
83–84. Szikszai Csaba 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 101 pont;

Következik:

85. Gajdos Hedvig 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 99 pont;
86. Hantal György 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 98 pont;
87. Márton Péter 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 94 pont;
88–90. Juhász Anikó 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 93 pont;
88–90. Katona Balázs 12. o. (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 93 pont;
88–90. Szabados Katalin 11. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 93 pont;
91. Hajdú János 12. o. (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 92 pont;
92. Jónás Ivett 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 91 pont;
93–94. Fehér Zoltán 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 90 pont;
93–94. Madaras Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 90 pont;
95. Martinovic Boris 12. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 88 pont;
97–98. Fejes Csilla 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 85 pont;
97–98. Szalay Gergely 11. o. (Minneapolis, Saint Louis Park High School) 85 pont;
99–100. Bács Boglárka 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 84 pont;
99–100. Sánta János 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 84 pont;
101–102. Buday Bence 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 80 pont;
101–102. Kirják Erzsébet 11. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 80 pont;
103. Miklós Katalin 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 76 pont;
104–105. Farkas Norbert 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 74 pont;
106. Weidlich Dávid 12. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 73 pont;
107. Kádár Cecília 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 71 pont;
108. Szobi Veronika 11. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 70 pont;
109. Herczeg Gábor 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 69 pont;
110–111. Klár Tamás 11. o. (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 68 pont;
110–111. Valent Róbert 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 68 pont;
112–114. Kórus Gergely 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 66 pont;
112–114. Strobl Hajnalka 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 66 pont;
112–114. Vörös Gergő 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 66 pont;
115–116. Dörnyei Renáta 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 65 pont;
115–116. Szrnka Éva 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 65 pont;
117–119. Bak István 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 64 pont;
117–119. Csizmazia Eszter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 64 pont;
117–119. Izsák Andrea 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 64 pont;
120. Szászi Judit 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 63 pont;
121. Farkas Gábor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 62 pont;
122–123. Juhász Tibor 12. o. (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 60 pont;
122–123. Tóth Cecília 11. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 60 pont;
124–125. Bokor István 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 58 pont;
124–125. Révész Ágnes 11. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 58 pont;
126–127. Bartha Ferenc 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 57 pont;
128–131. Agócs Angéla 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 55 pont;
128–131. Czeibert Kálmán 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 55 pont;
128–131. Gál Veronika 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 55 pont;
128–131. Sinka Zsuzsanna 11. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 55 pont;
132–134. Fáy Balázs 11. o. (Budapest, Pogány Frigyes Szakközépiskola és Gimnázium) 54 pont;
132–134. Kulbert Miklós 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 54 pont;
132–134. Tóth Mihály 12. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 54 pont;
135–136. Póka Andrea 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 53 pont;
135–136. Simon Attila 11. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 53 pont;
137–139. Csaba Katalin 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 52 pont;
137–139. Mátrai Nóra 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 52 pont;
137–139. Molnár Zoltán 11. o. (Sátoraljaújhely, Közgazdasági Szakközépiskola) 52 pont;
140. Tóth Beáta 11. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 51 pont;
141–142. Medveczki Ottó 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 50 pont;
141–142. Schmidt Nikolett 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 50 pont;
143–146. Bartha Marianna 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 48 pont;
143–146. Gáspár Orsolya 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 48 pont;
143–146. Kéri Kornél 12. o. (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 48 pont;
143–146. Kókai Zsuzsanna Luca 12. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 48 pont;
147. Pári Viktor 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 47 pont;
148–149. Gaál Zsófia 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 46 pont;
148–149. Pászthy Edina 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 46 pont;
150–153. Juhász Zoltán 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 45 pont;
150–153. Pintér Miklós 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 45 pont;
150–153. Sipos Kinga 11. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 45 pont;
154–157. Gőbölös Márton 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 44 pont;
154–157. Izsóf Rita 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 44 pont;
154–157. Petrás Attila 11. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 44 pont;
158. Magyar Anna 11. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 43 pont;
159–160. Kalocsai Ákos 11. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 42 pont;
159–160. Szabó Zoltán 11. o. (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 42 pont;
161–162. Balán Gábor 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 41 pont;
161–162. Gelencsér András 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 41 pont;
163–168. Bedő Anett 11. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 40 pont;
163–168. Buthi Irma 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 40 pont;
163–168. Fülei Balázs 11. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola) 40 pont;
163–168. Hódi Ágnes 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 40 pont;
163–168. Mándy Péter 11. o. (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 40 pont;
163–168. Poór Gergő 12. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 40 pont;
169–172. Avramucz György 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 39 pont;
169–172. Makai Andrea 11. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 39 pont;
169–172. Mándity Miklós 12. o. (Baja, Jelky András Szakképzó Iskola és Nevelési Tanácsadó) 39 pont;
169–172. Pajna Gabriella 12. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 39 pont;
173–180. Béla Szilvia 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 37 pont;
173–180. Csernák Viktor 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 37 pont;
173–180. Dzsubák Edina 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 37 pont;
173–180. Gébert Judit 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 37 pont;
173–180. Hernádi Zoltán 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 37 pont;
173–180. Katona Erika 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 37 pont;
173–180. Terkál Andrea 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 37 pont;
181–182. Balogh Ádám 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 36 pont;
181–182. Szabó Danila 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 36 pont;
183–184. Antolik László 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 35 pont;
183–184. Surányi Péter 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 35 pont;
185–188. Asztalos Attila László 11. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 34 pont;
185–188. Borgátai Diána 11. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 34 pont;
185–188. Lipécz Katalin 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 34 pont;
189–193. Góger Tímea 11. o. (Győr, Pálffy Miklós Kereskedelmi Középiskola) 33 pont;
189–193. Szintai Judit 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 33 pont;
189–193. Szolner Norbert 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 33 pont;
189–193. Taksonyi Rita 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 33 pont;
189–193. Tóth Gergely 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 33 pont;
194–197. Bándy Réka 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 32 pont;
194–197. Galambos Zita 11. o. (Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium) 32 pont;
194–197. Hóbor Fruzsina 11. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 32 pont;
194–197. Horváth András 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 32 pont;
198–199. Bencédi Gyula 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 31 pont;
198–199. Németh András 11. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 31 pont;
200–202. Bécsi Rita 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 30 pont;
200–202. Juhász Gábor 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 30 pont;
200–202. Martonosi Ádám 11. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 30 pont;
203–207. Ferenczi Dániel 11. o. (Budapest, Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium) 29 pont;
203–207. Jakab Ágnes 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 29 pont;
203–207. Kompa Gábor 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 29 pont;
203–207. Vámi Petra 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 29 pont;
208–215. Adorján Balázs 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 28 pont;
208–215. Fehér Emese 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 28 pont;
208–215. Németh Gábor 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 28 pont;
208–215. Nyitrai Antal 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 28 pont;
208–215. Pál Zsófia 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 28 pont;
208–215. Szabó Ilona 11. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 28 pont;
208–215. Szentgyörgyi Zsófia 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont;
208–215. Zeitler Katalin 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 28 pont;
216–220. Benczúr Zsolt 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 27 pont;
216–220. Dobrocsi Gergely 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 27 pont;
216–220. Hochrein Gábor 12. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 27 pont;
216–220. Pintér Ádám 11. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 27 pont;
216–220. Snell Péter 12. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 27 pont;
221–222. Szabó Attila 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 26 pont;
223–227. Balogh Attila 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 25 pont;
223–227. Macsicska Dávid 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 25 pont;
223–227. Nagy Péter 11. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 25 pont;
223–227. Pécsi Péter 12. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 25 pont;
223–227. Szántó Ildikó 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 25 pont;
228–233. Arlett Krisztina 12. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 24 pont;
228–233. Gombos Péter 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 24 pont;
228–233. Hanuszka Ildikó 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 24 pont;
228–233. Kovács Imre Gergely 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 24 pont;
228–233. Nándori Norbert 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 24 pont;
228–233. Nyolczas Viktor 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 24 pont;
234–244. Balázs Krisztina 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 23 pont;
234–244. Bodnár Beáta 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 23 pont;
234–244. Börzsönyi Ferenc 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 23 pont;
234–244. Fodor Zsuzsa 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
234–244. Hantal József 12. o. (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 23 pont;
234–244. Juhász Bálint 12. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 23 pont;
234–244. Ollmann Zsolt 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 23 pont;
234–244. Szabó Attila 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 23 pont;
234–244. Szabó Lóránt 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 23 pont;
234–244. Szemjon Viktória 11. o. (Jánosi, Jánosi Középiskola) 23 pont;
234–244. Tárnoki Ádám Domonkos 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 23 pont;
245–251. Igaz István 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont;
245–251. Jakab Katalin Kinga 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 22 pont;
245–251. Kövecses Erika 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 22 pont;
245–251. Lelovics András 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 22 pont;
245–251. Pálinkás Zoltán 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 22 pont;
245–251. Zirkelbach Kinga 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 22 pont;
245–251. Zollai Katalin 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 22 pont;
252–260. Bartók Bálint 11. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 21 pont;
252–260. Hofstädter Ákos 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 21 pont;
252–260. Kirsch Gergely 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 21 pont;
252–260. Máté Roland 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 21 pont;
252–260. Nagy Csaba 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 21 pont;
252–260. Szalai Zsuzsa 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 21 pont;
252–260. Szilágyi Zoltán 11. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 21 pont;
252–260. Tárnoki Dávid László 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 21 pont;
252–260. Tóth Veronika Mária 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 21 pont;
261–276. Bagi László 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 20 pont;
261–276. Bartha Zsolt 11. o. (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 20 pont;
261–276. Burai Csilla 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont;
261–276. Egri Borbála Filoména 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 20 pont;
261–276. Hokstok Csaba 11. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 20 pont;
261–276. Katona Gábor 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 20 pont;
261–276. Katona Zsófia 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 20 pont;
261–276. Kiefer Alíz 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 20 pont;
261–276. Kollár Piroska 11. o. (Győr, Petz Lajos Egészségügyi Középiskola) 20 pont;
261–276. Kubicsek Tamás 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 20 pont;
261–276. Ladányi Péter 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 20 pont;
261–276. László Éva 11. o. (Nagykőrös, Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola) 20 pont;
261–276. Péter Ágnes Imola 12. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 20 pont;
261–276. Szegedi Péter 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 20 pont;
261–276. Szőke Rita 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 20 pont;
261–276. Várnai Tímea 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
277–283. Balogh Ádám 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 19 pont;
277–283. Bordács Sándor 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
277–283. Magyar Róbert 11. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 19 pont;
277–283. Nagy Dömötör 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 19 pont;
277–283. Pintér Norbert 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 19 pont;
277–283. Pszota Zsolt 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 19 pont;
277–283. Török Janka 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 19 pont;
284–294. Gusztáv Tamás 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 18 pont;
284–294. Gyovai Krisztina 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 18 pont;
284–294. Jurecska Laura 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 18 pont;
284–294. Kovács Balázs 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 18 pont;
284–294. Mayer Anikó 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 18 pont;
284–294. Novák Orsolya 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 18 pont;
284–294. Rigó Máté 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 18 pont;
284–294. Szántó András 12. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 18 pont;
284–294. Szücs István 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 18 pont;
284–294. Takács Balázs 11. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 18 pont;
284–294. Tátrai Dávid 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 18 pont;
295–307. Hernádi Zsuzsanna 12. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 17 pont;
295–307. Horváth Dávid 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 17 pont;
295–307. Jáki Tamás 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 17 pont;
295–307. Jiang Long 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 17 pont;
295–307. Lutor Zsolt 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
295–307. Skoba Viktor 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 17 pont;
295–307. Somfay István 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 17 pont;
295–307. Soós Péter 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 17 pont;
295–307. Szőnyi Gergő 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 17 pont;
295–307. Tomsits András 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
295–307. Török Balázs 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 17 pont;
295–307. Vajnorák Zsolt 11. o. (Zirc, III. Béla Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 17 pont;
308–318. Agócs Sándor 11. o. (Győr, Béri Balogh Ádám Honvéd Gimn.) 16 pont;
308–318. Balogh István 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 16 pont;
308–318. Berecz Dániel 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 16 pont;
308–318. Győri István 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 16 pont;
308–318. Krizsán Katalin 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 16 pont;
308–318. Laki Annamária 12. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 16 pont;
308–318. Marton Zsófia 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 16 pont;
308–318. Neugam Dávid 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 16 pont;
308–318. Sára Péter 12. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 16 pont;
308–318. Szabó Edina 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 16 pont;
308–318. Táborszky Bence András 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 16 pont;
319–331. Bakó Eszter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 15 pont;
319–331. Barta Barbara 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 15 pont;
319–331. Fehér Gábor 11. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 15 pont;
319–331. Gselmann Eszter 12. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 15 pont;
319–331. Gyenes Dávid 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 15 pont;
319–331. Juhász Adrienn 11. o. (Nagykőrös, Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola) 15 pont;
319–331. Kaposi Benedek 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 15 pont;
319–331. Szabó András 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 15 pont;
319–331. Szabó Rudi 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 15 pont;
319–331. Szentpéteri Zsolt 12. o. (Debrecen, Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szki. ) 15 pont;
332–345. Bartakovics Zoltán 11. o. (Budapest, BME Nemzetközi Gimnázium) 14 pont;
332–345. Juhász Kamilla 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 14 pont;
332–345. Kovács Kornél 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
332–345. Obenausz Éva 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 14 pont;
332–345. Pájtli Péter 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 14 pont;
332–345. Pogonyi Péter 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 14 pont;
332–345. Sticker Nóra 12. o. (Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola) 14 pont;
332–345. Szabó Andrea 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 14 pont;
332–345. Szabó Enikő 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 14 pont;
332–345. Szatmári Anikó 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 14 pont;
332–345. Szépszó Renáta 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 14 pont;
332–345. Tóth Péter 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 14 pont;
346–357. Besenyei Gabriella 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 13 pont;
346–357. Bognár Gábor 11. o. (Győr, Béri Balogh Ádám Honvéd Gimn.) 13 pont;
346–357. Drobni Zsófia 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 13 pont;
346–357. Huszkó Ildikó 11. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 13 pont;
346–357. Kasza Gábor 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 13 pont;
346–357. Kiss Ferenc 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont;
346–357. Kőrös András 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 13 pont;
346–357. László Katalin 12. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 13 pont;
346–357. Lux András 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 13 pont;
346–357. Nagy András 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont;
346–357. Völgyi Krisztina 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 13 pont;
358–369. Fekete András 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 12 pont;
358–369. Fűzér Péter 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 12 pont;
358–369. Hajnal Péter 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont;
358–369. Nagy Bálint 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 12 pont;
358–369. Sándor István 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 12 pont;
358–369. Sipőcz Brigitta 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 12 pont;
358–369. Soós Gábor 11. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 12 pont;
358–369. Szilágyi Balázs 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 12 pont;
358–369. Taba Zoltán 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 12 pont;
358–369. Tia Chen 11. o. (Budapest, Britannica Angolnyelvű Nemzetközi Iskola) 12 pont;
358–369. Ulbert Petra Edina 12. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 12 pont;
370–381. Angyal Frigyes 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont;
370–381. Botos László 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 11 pont;
370–381. Budai Zsófia 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 11 pont;
370–381. Dianiska Balázs 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 11 pont;
370–381. Fehér-Polgár Pál 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont;
370–381. Konrád Gábor 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 11 pont;
370–381. Ország Zoltán 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
370–381. Siklós Jácint 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 11 pont;
370–381. Soós Péter 12. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 11 pont;
370–381. Szádvári László 12. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 11 pont;
382–402. Bárkai János 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
382–402. Dalmadi Zsolt 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 10 pont;
382–402. Demjén Gergő 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont;
382–402. Horváth Tamás 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 10 pont;
382–402. Kis László 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 10 pont;
382–402. Kiss Brigitta 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 10 pont;
382–402. Kiss László Bence 11. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 10 pont;
382–402. Koncsik Anita 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 10 pont;
382–402. Kövecses Dóra 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 10 pont;
382–402. Marofka Mátyás 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont;
382–402. Marsai Viktor 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 10 pont;
382–402. Molnár Norbert 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 10 pont;
382–402. Nagy Orsolya 11. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 10 pont;
382–402. Németh Gergely 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 10 pont;
382–402. Németh Norbert 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 10 pont;
382–402. Papp Gábor 12. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 10 pont;
382–402. Retteghy Orsolya 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
382–402. Tóth Dániel 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 10 pont;
403–416. Bányai Balázs 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 9 pont;
403–416. Bányász Viktor 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 9 pont;
403–416. Bilkó Péter 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 9 pont;
403–416. Csillik Csaba 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
403–416. Karsay Veronika 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 9 pont;
403–416. Kiss Balázs 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
403–416. Lakatos Kristóf 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 9 pont;
403–416. Laky Sándor 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont;
403–416. Németh Zsolt Balázs 11. o. (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 9 pont;
403–416. Sárán Tamás 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 9 pont;
403–416. Solti Gábor 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont;
403–416. Urbán Andrea 11. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 9 pont;
403–416. Váraljai Vázsony 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont;
417–426. Bényász László 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 8 pont;
417–426. Bóta Gergely 12. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 8 pont;
417–426. Brogyánecz Zsolt 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 8 pont;
417–426. Csák Ildikó 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 8 pont;
417–426. Horváth Tamás 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 8 pont;
417–426. Miklóshalmi Zsolt 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 8 pont;
417–426. Oláh Miklós 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 8 pont;
417–426. Palkovics Kornél 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 8 pont;
417–426. Veress Eszter Abigél 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
417–426. Zavaczki Erika 11. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 8 pont;
427–436. Csirmaz Annamária 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 7 pont;
427–436. Csohány Borbála 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 7 pont;
427–436. Horgas András 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 7 pont;
427–436. Kovács Zoltán 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
427–436. Olgyay Margit 12. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 7 pont;
427–436. Susán Ivett 11. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 7 pont;
427–436. Tóth Gábor 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 7 pont;
427–436. Vörös Gábor 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 7 pont;
437–445. Alföldi Norbert 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 6 pont;
437–445. Borsics József 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 6 pont;
437–445. Garai Lőrinc 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 6 pont;
437–445. Hortobágyi Péter 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 6 pont;
437–445. Lucza Viktor 12. o. (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 6 pont;
437–445. Nadabán Krisztián 12. o. (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szki.) 6 pont;
437–445. Nagy Jenő 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 6 pont;
437–445. Nagy Norbert 12. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 6 pont;
437–445. Raszoly János 11. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 6 pont;
446–485. Ábel Dániel 12. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 5 pont;
446–485. Babarczi Péter 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
446–485. Balázs Boglárka 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont;
446–485. Barbócz Gergely 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 5 pont;
446–485. Bartha Bendegúz 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
446–485. Bazsala Judit 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
446–485. Dorogi Melinda 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont;
446–485. Fehér Péter 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 5 pont;
446–485. Ferenczi Edina 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
446–485. Gombos András 11. o. (Ajka, Bánki Donát Szakközépiskola) 5 pont;
446–485. Guzmics Sándor 11. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 5 pont;
446–485. Harmati Sebestyén 11. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 5 pont;
446–485. Juszku Lajos 12. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 5 pont;
446–485. Kalcsó Kitti 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont;
446–485. Kiss Ákos 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
446–485. Kléri László 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
446–485. László Zoltán 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont;
446–485. Lutter Balázs 12. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 5 pont;
446–485. Magyari László 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont;
446–485. Marics Gábor 11. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont;
446–485. Molnár László 11. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 5 pont;
446–485. Nádházi Andrea 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 5 pont;
446–485. Nyikos József 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 5 pont;
446–485. Oszvald Katalin 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
446–485. Papp Ádám 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 5 pont;
446–485. Ranga Annamária 12. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 5 pont;
446–485. S. Szőlősi István 11. o. (Nagyenyed, Bethlen Gábor Nemzeti Kollégium) 5 pont;
446–485. Sándi Zsuzsanna 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 5 pont;
446–485. Sebestyén Ágnes 12. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 5 pont;
446–485. Sermer Ádám 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
446–485. Silina Marija 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 5 pont;
446–485. Szén Sándor 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont;
446–485. Szűcs Adrienn 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 5 pont;
446–485. Tóth Ajna 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
446–485. Ureczky Dóra 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
446–485. Varga Lajos 12. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
446–485. Vásárhelyi Nagy Ildikó 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont;
486–491. Horváth István Gergő 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont;
486–491. Kristóf András 11. o. (???, ???) 4 pont;
486–491. Krutek Péter 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
486–491. Schatzl Ágnes 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 4 pont;
486–491. Suba Dávid 12. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 4 pont;
486–491. Szabó Bence 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
492–494. Jancsó Péter 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
492–494. Varga Bernadett 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont;
492–494. Varró Ádám 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 3 pont;
495–497. Gselmann Péter 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 2 pont;
495–497. Jia Chen 11. o. (Budapest, Britannica Angolnyelvű Nemzetközi Iskola) 2 pont;
495–497. Kovács László 11. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 2 pont;
498. Horváth Dávid 12. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.