Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Informatika pontverseny, 1-12. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Stippinger Marcell 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 257 pont;
2. díj: Pallos Péter 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 255 pont;
3. díj: Simon Balázs 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 254 pont;
4. díj: Szilágyi Péter 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 251 pont;
5. díj: Vaskó Richárd 10. o. (Ózd, Bródy Imre Középiskola) 248 pont;
6. díj: Bálint Márton 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 242 pont;
7. díj: Hubai Tamás 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 230 pont;
8. díj: Rendes Gábor 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 227 pont;
9. díj: Vincze János 7. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 225 pont;
10. díj: Bartha Ferenc 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 223 pont;
11. díj: Pálfi Enikő 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 220 pont;
12. díj: Coc Károly 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 215 pont;

Dicséretben részesült:

13–14. Péntek Imre 11. o. (Nagykőrös, Arany János Gimnázium) 213 pont;
13–14. Zsbán Ambrus 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 213 pont;
15. Márton Sándor 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 205 pont;
16. Kádas Attila 12. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 204 pont;
17. Engedy István 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 200 pont;
18. Hargitai Gábor 12. o. (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 199 pont;
19. Fehér Gábor 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 195 pont;
20. Ruppert László Gábor 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 190 pont;
21. Borosán Péter 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 182 pont;
22. Juhász Sándor 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 171 pont;
23. Tolnai Gábor 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 167 pont;
24. Siska Ádám 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 159 pont;
25. Üveges Márk Péter 10. o. (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 143 pont;
26–28. Ferenci Tamás 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 140 pont;
26–28. Nagy László-Tibor 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 140 pont;
26–28. Tóth László 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 140 pont;
29. Sipka Dániel 10. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 131 pont;
30. Gerlics Gergely 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 125 pont;
31. Németh Zsolt Balázs 11. o. (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 109 pont;
32. Antal Attila 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 108 pont;
33. Béres Tamás 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 104 pont;
34. Molnár Ferenc 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 103 pont;
35–36. Borsi Zoltán 12. o. (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 102 pont;
35–36. Pál Kornél 11. o. (Győr, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola) 102 pont;
37. Mucsicska Igor 9. o. (Ungvár, 10. sz. Dayka Gábor Középiskola) 97 pont;
39. Fodróczy Péter 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 93 pont;
40. Nagy Sándor 12. o. (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 88 pont;
41. Szücs András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 85 pont;
42–43. Borbély Attila 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 84 pont;
42–43. Tassy Gergely 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 84 pont;
44. Auth Dániel 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 79 pont;
45–47. Gábos István 11. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 77 pont;
45–47. Kádár András 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 77 pont;
45–47. Kéri Kornél 12. o. (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 77 pont;
48–49. Szakács Márton 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 75 pont;
48–49. Tóth János 12. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 75 pont;
50. Máthé Zsolt 12. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 71 pont;
51. Majdán András 10. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 69 pont;
52. Schmidt Zoltán 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 66 pont;
53–54. Markó Roland 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 62 pont;
53–54. Minárik Péter 11. o. (Püspökladány, Karacs Ferenc Gimnázium) 62 pont;
55. Popovics Péter 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 61 pont;
56. Szoldatics András 6. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 60 pont;
57–59. Ágas Attila 12. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 58 pont;
57–59. Hegedűs György 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 58 pont;
57–59. Konfár András 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 58 pont;
60. Balla Tibor 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 57 pont;
61–62. Terjéki László Dénes 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 56 pont;
61–62. Tóth Bálint 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 56 pont;
64. Simkó Gábor 11. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 54 pont;
67–68. Gombos András 11. o. (Ajka, Bánki Donát Szakközépiskola) 51 pont;
67–68. Harmath Dénes 10. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 51 pont;

Következik:

69. Földházi István 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 48 pont;
70. Hegyháti Máté 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 47 pont;
71–72. Balázs Attila Mihály 12. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 45 pont;
71–72. Czirbuly Attila 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 45 pont;
73. Monszpart Áron 8. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 43 pont;
74. Szabó Botond 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 42 pont;
75. Kádár Balázs 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 41 pont;
76–78. Hajdú Jenő 11. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 40 pont;
76–78. Lenk László 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 40 pont;
79–80. Éliás Gergely 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 38 pont;
79–80. Szabó Gábor 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 38 pont;
81. Molnár Zoltán 11. o. (Sátoraljaújhely, Közgazdasági Szakközépiskola) 36 pont;
82. Koch Máté 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 34 pont;
83. Gróf Szabolcs 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 32 pont;
84–85. Pál Bese 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 30 pont;
84–85. Szabó András 12. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 30 pont;
86. Guta Balázs 12. o. (Debrecen, Ady Endre Gimnázium) 28 pont;
87–93. Bácsi László 12. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 26 pont;
87–93. Bogdán Botond 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 26 pont;
87–93. Dósa László 12. o. (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 26 pont;
87–93. Farkas Tamás 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
87–93. Garab Ábel 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 26 pont;
87–93. Szabó Csongor 10. o. (Győr, Móra Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 26 pont;
87–93. Tuska Gábor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 26 pont;
94. Sulla György 11. o. (Ungvár, 10. sz. Dayka Gábor Középiskola) 25 pont;
95–96. Csóka Endre 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
95–96. Tóth Gábor Ádám 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
97–98. Földényi Miklós 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
99–103. Balog Enikő 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 22 pont;
99–103. Bein Márton 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
99–103. Dobrocsi Gergely 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 22 pont;
99–103. Jankó András 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
99–103. Juhász Róbert 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 22 pont;
104. Csontos Béla László 12. o. (Győr, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola) 21 pont;
105–108. Kamarás Csaba 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 20 pont;
105–108. Molnár Kristóf 8. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 20 pont;
105–108. Szabolcs Barnabás 9. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 20 pont;
109. Sarkadi Csaba 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 19 pont;
110–117. Bartók András 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
110–117. Gulyás Lóránt 12. o. (Pásztó, Mikszáth Kálmán Gimnázium) 18 pont;
110–117. Isza Péter Paszkál 9. o. (???, ???) 18 pont;
110–117. Kovács Gergely 10. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 18 pont;
110–117. Pápai Imre 12. o. (Debrecen, Baross Gábor Szakképző Int.) 18 pont;
110–117. Szakácsi János 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont;
110–117. Tóth András 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 18 pont;
110–117. Tóth Balázs 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 18 pont;
118–119. Orbán Viktor 12. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 16 pont;
118–119. Prekopcsák Zoltán 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
120. Szántó András 12. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 14 pont;
121. Medves Lehel 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 13 pont;
122–124. Dombai Balázs 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 pont;
122–124. Fazakas Tas Árpád 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 12 pont;
122–124. Vita Szabolcs 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 12 pont;
125–127. Bartha Zsolt 11. o. (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 11 pont;
125–127. Nagy István 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 11 pont;
125–127. Szalay Gergely 11. o. (Minneapolis, Saint Louis Park High School) 11 pont;
128–144. Bán Zoltán 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 10 pont;
128–144. Benczúr Zsolt 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 10 pont;
128–144. Burger Szilárd 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 10 pont;
128–144. Chlebovics Kornél 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 10 pont;
128–144. Jenei Zsigmond Máté 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
128–144. Kolumbán Sándor 9. o. (Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 10 pont;
128–144. Koródi Tamás 9. o. (Győr, Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskola) 10 pont;
128–144. Márton Zoltán-Csaba 12. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 10 pont;
128–144. Nagy Ákos 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont;
128–144. Ökrös András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
128–144. Petrovszki Judit 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 10 pont;
128–144. Sáfár Simon 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 10 pont;
128–144. Sali Dániel 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
128–144. Tarjányi Zsolt 12. o. (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 10 pont;
128–144. Zsibrita János 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 10 pont;
145–152. Bartha Ágnes 12. o. (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 9 pont;
145–152. Darabos Judit 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 9 pont;
145–152. Fehér Viktor 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 9 pont;
145–152. Fodor Péter 10. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 9 pont;
145–152. Keményfi Imre 12. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 9 pont;
145–152. Koszó Norbert 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 9 pont;
145–152. Major Krisztina 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 9 pont;
145–152. Soós Gábor 11. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 9 pont;
153–156. Bartha József Attila 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 8 pont;
153–156. Medvey Mátyás 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
153–156. Sápi Zoltán 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 8 pont;
153–156. Vajda István 11. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 8 pont;
157–159. Kalcsú Áron 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
157–159. Kocsis Ferenc 11. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 6 pont;
157–159. Muntag Márton 9. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
160. Fülöp István 11. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 5 pont;
161. Marosi Polla 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 4 pont;
162–167. Béres András 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 2 pont;
162–167. Fási Gábor 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont;
162–167. Horváth Viktor Sándor 9. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 2 pont;
162–167. Kazsuk Gábor 11. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 2 pont;
162–167. Lakatos Szilárd 10. o. (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 2 pont;
162–167. Sükösd Zsuzsanna 8. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.