Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Szilágyi Péter 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 52 pont;
1–2. díj: Vigh Máté 10. o. (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 52 pont;
3–4. díj: Biró István 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 51 pont;
3–4. díj: Geresdi Attila 12. o. (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 51 pont;
5. díj: Mózer Tamás 10. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 46 pont;
6. díj: Soós Gábor 11. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 39 pont;
7. díj: Orosz Gergő 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 37 pont;
8–10. díj: Coc Károly 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 33 pont;
8–10. díj: Kiss Imre 10. o. (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 33 pont;
8–10. díj: Soós Péter 12. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 33 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Juhász Anikó 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 31 pont;
11–12. Sikó Lóránt 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 31 pont;
13. Dányi-Nagy Márió 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 23 pont;
15. Tóth Enikő 8. o. (Nyíregyháza, Kazinczy Ferenc Általános Iskola) 19 pont;
16. Rakyta Péter 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 18 pont;
17–18. Kalcsú Áron 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
17–18. Tóth Sándor 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 17 pont;
19–20. Botyánszki Vince 11. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 16 pont;
19–20. Kubelák Ottó 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 16 pont;
21–22. Bartha Ágnes 12. o. (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 15 pont;
21–22. Csog Árpád 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 15 pont;
24–25. Flender Gyöngyi 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 10 pont;
24–25. Saszet Réka 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 10 pont;

Következik:

26–28. Karches Tamás 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 9 pont;
26–28. Vita Szabolcs 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 9 pont;
26–28. Wágner Csilla 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 9 pont;
29–34. Albert Dénes 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 8 pont;
29–34. Fekete Hunor 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 8 pont;
29–34. Márton Zoltán-Csaba 12. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 8 pont;
29–34. Oaje Henrietta 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 8 pont;
29–34. Stelescu Péter 10. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 8 pont;
29–34. Zsigmond Rezső 10. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 8 pont;
35–39. Handbauer Péter 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 7 pont;
35–39. Novitzky Norbert 12. o. (Kassa, Márai Sándor Gimnázium) 7 pont;
35–39. Sparing Dániel 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 7 pont;
35–39. Szalai Bence 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 7 pont;
35–39. Tasi Nóra 6. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 7 pont;
40–41. Kovács Sándor 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 6 pont;
40–41. Rovni István 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 6 pont;
42–45. Eszenyi Gergely 12. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 5 pont;
42–45. Jóföldi Zsolt 10. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 5 pont;
42–45. Marincsák Andrea 10. o. (Debrecen, Svetits Katolikus Elemi Iskola és Gimnázium) 5 pont;
42–45. Tassy Gergely 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont;
46–60. Dékány Sára 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
46–60. Éltes Péter Endre 8. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 4 pont;
46–60. Gál András 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
46–60. Halmai Ákos 8. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 pont;
46–60. Hegedűs Viktor 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont;
46–60. Kelle Botond 12. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 4 pont;
46–60. Kupai József 12. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 4 pont;
46–60. Mészáros Lívia 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
46–60. Orvos Tünde 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 4 pont;
46–60. Sükösd Zsuzsanna 8. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont;
46–60. Szabó Balázs 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont;
46–60. Szakács Márton 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 4 pont;
46–60. Szász Krisztián 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 4 pont;
46–60. Szrnka Béla 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont;
46–60. Varró Mária 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont;
61–67. Demeter Zoltán 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont;
61–67. Gergely Alpár 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont;
61–67. Kisfaludi-B. Zoltán 6. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 3 pont;
61–67. Kriskó László 10. o. (Baja, Szent László Általános Művelődési Központ) 3 pont;
61–67. Palej Dávid Máté 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont;
61–67. Pápics Péter 11. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 3 pont;
61–67. Sulyok Viktor 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont;
68–72. Keresztes Orsolya 6. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 2 pont;
68–72. Koncz Balázs 9. o. (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimn.) 2 pont;
68–72. Mihók Péter 11. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 2 pont;
68–72. Strausz Győző 9. o. (Győr, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 2 pont;
68–72. Vántus Viola 8. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 2 pont;
73–85. Hadár Zsuzsa 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont;
73–85. Kelemen Mihály 9. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 1 pont;
73–85. Kovács Gergő 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont;
73–85. Pálinkás Szabina 12. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont;
73–85. Pintér Zoltán 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 1 pont;
73–85. Répásy Péter 8. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 1 pont;
73–85. Rozmis Zsuzsanna 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont;
73–85. Sólyom Sándor 11. o. (Zalán, Colegiul National Silvania, Silvania Nemzeti Koll.) 1 pont;
73–85. Szabó Miklós 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont;
73–85. Varga Tamás 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont;
73–85. Vásárhelyi Zsolt 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont;
73–85. Zsótér Gábor 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.