Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 142 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Dani Tímea 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 97 pont;
3. díj: Paulin Roland 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 96 pont;
4. díj: Végh Sándor Zsombor 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 91 pont;
5. díj: Pintér András 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 85 pont;
6. díj: Szabó Gergely 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 80 pont;

Dicséretben részesült:

7. Stemler Gábor 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 71 pont;
8. Nagy Dániel 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 70 pont;
9. Fehér Dániel 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 69 pont;
10. Almasi Susann Melinda 6. o. (Clayton, Diablo View Middle School) 64 pont;
11. Hegyfalvi Csilla 7. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 63 pont;
12. Lőczi Tímea 7. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 59 pont;
13. Farkas Ádám László 7. o. (Kazincbarcika, Kazinczy-Kertvárosi Általános Iskola) 56 pont;
14. Solecki Justine 8. o. (Győr, Győri Evangélikus Iskolaközpont és Óvoda) 53 pont;
15. Szíjártó Eszter 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 52 pont;
16. Sükösd Zsuzsanna 8. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 51 pont;
17. Engedy Balázs 8. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 50 pont;
18. Papp András 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 46 pont;
19–20. Hotzi Bernadette 8. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 45 pont;
19–20. Schell Krisztina 8. o. (Pécs, PTE 2. sz. Gyak. Ált. Isk.) 45 pont;
21–22. Várhelyi Péter 8. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 43 pont;
26. Molnár Kristóf 8. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont;
27–28. Knapp Réka 7. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 33 pont;
27–28. Tóth Enikő 8. o. (Nyíregyháza, Kazinczy Ferenc Általános Iskola) 33 pont;
30. Batta Zoltán 8. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 31 pont;
32. K. Gergely 8. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 29 pont;
33–35. Fülöp Bálint 7. o. (Budapest, Virányos Általános Iskola) 28 pont;
33–35. Horváth Tamás 8. o. (Budapest, Városligeti Általános Iskola) 28 pont;
33–35. Répásy Péter 8. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 28 pont;
36. Dömény Anita 8. o. (Szekszárd, Garay János Ének-zenei Általános Iskola) 27 pont;
37–38. Halmai Ákos 8. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 25 pont;
37–38. Sükösd Attila 7. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 25 pont;

Következik:

39. Horzsa Gergely 8. o. (Pécs, PTE 2. sz. Gyak. Ált. Isk.) 21 pont;
40. Balogh Eszter 7. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 19 pont;
41. Gróf Zoltán 8. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 18 pont;
42–44. Ovsonka Márk 8. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 16 pont;
42–44. Vida Zoltán 8. o. (Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium) 16 pont;
42–44. Winkler Boglárka 8. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 16 pont;
45–46. Angyal Mónika 8. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 13 pont;
45–46. Farkas Zsolt 7. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 13 pont;
47–49. Gibizer Balázs 0. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 12 pont;
47–49. Ragány Róbert 0. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 12 pont;
50–51. Börzsönyi István 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont;
52–55. Csörgő Tamás 6. o. (Visznek, Viszneki Általános Iskola) 10 pont;
52–55. Éltes Péter Endre 8. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 10 pont;
52–55. Vántus Viola 8. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 10 pont;
56–59. Fazekas László 8. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 9 pont;
60–62. Molnár András 8. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
63–65. Balla Zsófia 0. o. (???, ???) 6 pont;
63–65. Fehér Antal 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 6 pont;
63–65. Fetter Zsolt 0. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
66. Seres Edina 0. o. (Nyíregyháza, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 5 pont;
67–69. Bodnár Judit Ágnes 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 4 pont;
67–69. Rapp Dávid 0. o. (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 4 pont;
70–81. Bocz Réka 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
70–81. Buza Orsolya Piroska 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
70–81. Horváth Dávid 0. o. (???, ???) 3 pont;
70–81. Kisfaludi-B. Zoltán 6. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 3 pont;
70–81. Molnár Petra 7. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont;
70–81. Papp Dávid 0. o. (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 3 pont;
70–81. Pintér Levente 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont;
70–81. Trájer Attila 0. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 3 pont;
82–83. Gyetvai Zsolt 0. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
82–83. Visnyei Georgina 0. o. (???, ???) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.