Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 227 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Kiss-Tóth Christian (Budapest, Árpád Gimnázium) 195 pont;
2. díj: Pálinkás Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 175 pont;
4. díj: Heisenberger Viktor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 165 pont;
5. díj: Szécsi Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 162 pont;
6. díj: Tibori Tamás Tibold (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 155 pont;
9. díj: Sikó Lóránt (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 144 pont;

Dicséretben részesült:

11. Handbauer Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 135 pont;
13. Szabó Péter (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 133 pont;
14. Bajai Melinda (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 128 pont;
15. Kolcza Mátyás Barna (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 126 pont;
16. Varga-Umbrich Károly (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 125 pont;
18. Szabó Balázs (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 115 pont;
21. Bazsó Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 110 pont;
23. Szijártó László (Szekszárd, Garay János Gimn.) 107 pont;
24. Zakál Dávid (Győr, Révai Miklós Gimn.) 105 pont;
25–27. Regős Gábor (Budapest, Piarista Gimn.) 102 pont;
25–27. Szalai Erika (Budapest, Árpád Gimnázium) 102 pont;
25–27. Zalatnai Zámor (Baja, III. Béla Gimnázium) 102 pont;
28–29. Horváth Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 99 pont;
28–29. Pogány Levente (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 99 pont;
30. Fehér György (Budapest, Németh László Gimn.) 95 pont;
31. Pál Jenő (Budapest, Piarista Gimn.) 94 pont;
32. Mátyás Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 92 pont;
33. Solecki Gergely (Győr, Révai Miklós Gimn.) 91 pont;
34. Tancsa Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 90 pont;
35–36. Tóth Miklós (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 89 pont;
35–36. Varga Melinda (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 89 pont;
37. Domján Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 87 pont;
40. Balázs Zoltán (Eger, Dobó István Gimnázium) 76 pont;
41–42. Haszpra Tímea (Budapest, Árpád Gimnázium) 70 pont;
43–45. Berta Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 69 pont;
43–45. Szeglet Zsuzsanna (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 69 pont;
49. Papp Eszter (Esztergom, Szent István Gimnázium) 67 pont;
52–53. Czibor Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 64 pont;
52–53. Germán Olivér (Szekszárd, Garay János Gimn.) 64 pont;
54–55. Gyenese Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 62 pont;
54–55. Kádár András (Szekszárd, Garay János Gimn.) 62 pont;
56–57. Mikó Mihály (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 61 pont;
58–59. Kiss Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 60 pont;
58–59. Szilva András (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 60 pont;
60. Törzsök Tibor (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 58 pont;
61–62. Honti Ágnes Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 57 pont;
65. Zeitler Vilmos (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 54 pont;

Következik:

68. Kiss Eszter (Eger, Dobó István Gimnázium) 51 pont;
69. Takács Viola (Szekszárd, Garay János Gimn.) 50 pont;
72–74. Wéner Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 47 pont;
75–77. Bitai Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 46 pont;
75–77. Gáspár Attila (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 46 pont;
75–77. Pálfy Tünde (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 46 pont;
79–82. Bőcskei Barnabás (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 44 pont;
79–82. Molnár Ádám Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 44 pont;
79–82. Raikovich Márton (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 44 pont;
83. Dúró Dóra (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 43 pont;
85–86. Kiss Blanka (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 41 pont;
85–86. Németh Diána (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 41 pont;
87–89. Darázs Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 40 pont;
92–94. Frang Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 38 pont;
95. Czoboly Gergely (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 37 pont;
96. Zajcik Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 36 pont;
98–100. Győri Bálint (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 34 pont;
98–100. Hosszú Ervin (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 34 pont;
98–100. Koncz Balázs (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimn.) 34 pont;
101–103. Acsay Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 33 pont;
101–103. Petrovics Bálint (Eger, Dobó István Gimnázium) 33 pont;
104. Pintér Zoltán (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 30 pont;
105–107. Horváth Zsolt (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 29 pont;
105–107. Tassy Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 29 pont;
105–107. Váradi Marianna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 29 pont;
108–114. Berkes Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 28 pont;
108–114. Enyingi Dóra (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 28 pont;
108–114. Horváth Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
108–114. Szabolcs Barnabás (Budapest, Németh László Gimn.) 28 pont;
108–114. Tanos Péter (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 28 pont;
115–118. Kovács Attila (Kalocsa, Szent István Gimn.) 27 pont;
115–118. Szintai Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 27 pont;
119–120. Borbély Gergő (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 26 pont;
119–120. Farkas János (Szekszárd, Garay János Gimn.) 26 pont;
121–123. Molnár Adrienn (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 25 pont;
121–123. Raffai Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 25 pont;
121–123. Szivós Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 25 pont;
124–130. Al-Aissa Zahra (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 24 pont;
124–130. Csajági Eszter (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 24 pont;
124–130. László Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont;
124–130. Mayer Péter (Budapest, Városmajori Gimn.) 24 pont;
124–130. Nagy Dániel (Eger, Dobó István Gimnázium) 24 pont;
124–130. Szabó Roland (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 24 pont;
131–134. Dávid Szabolcs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 23 pont;
131–134. Nagy Emese Lilla (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 23 pont;
131–134. Siskovits Dávid (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 23 pont;
135–139. Izsák Gabriella (Szekszárd, Garay János Gimn.) 22 pont;
135–139. Maros Máté Előd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
135–139. Szádvári Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
135–139. Takács Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 22 pont;
140–145. András Henrietta (Kalocsa, Szent István Gimn.) 21 pont;
140–145. Jánosi András (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
140–145. Rozmis Zsuzsanna (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 21 pont;
140–145. Szöllősi András (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 21 pont;
140–145. Tóth László Richárd (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 21 pont;
146–148. Horváth Miklós (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont;
149–152. Czerpán Eszter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 19 pont;
149–152. Flösser Bence (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 19 pont;
149–152. Pécsi Szabolcs (Kalocsa, Szent István Gimn.) 19 pont;
149–152. Rostás Zsófia Katalin (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 19 pont;
153–154. Szabó Ildikó (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont;
153–154. Szabó Szilvia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont;
155–160. Lakó Anikó (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 17 pont;
155–160. Máthé Lívia (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
155–160. Raikovich Márton (Budapest, Lázár Vilmos Általános Iskola) 17 pont;
155–160. Tóth Gergely (Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium) 17 pont;
161–164. Bana János (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 16 pont;
161–164. Horváth Dávid (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 16 pont;
161–164. Nagy Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 16 pont;
161–164. Varga Lajos (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 16 pont;
165–166. Juhász Júlia Dóra (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 15 pont;
165–166. Schulteisz Ádám (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 15 pont;
167–176. Bálint Gergő (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
167–176. Csörge Szilárd (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont;
167–176. Deák Judit Blanka (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 14 pont;
167–176. Füle Szilárd (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
167–176. Kálya Bálint (Szekszárd, Garay János Gimn.) 14 pont;
167–176. Kossovics Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont;
167–176. Kovács Gergő (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 14 pont;
167–176. Molnár Gellért (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont;
167–176. Tóth Arnold (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont;
177–180. Farkas György (Eger, Dobó István Gimnázium) 13 pont;
177–180. Gál Orsolya (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 13 pont;
177–180. Szitás Gábor (Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gimn.) 13 pont;
177–180. Varjas Dániel (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont;
181–183. Antus Csenge (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 12 pont;
181–183. Kóczán Zsóka (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
184–186. Erdős Péter (Esztergom, Szent István Gimnázium) 11 pont;
184–186. Heves Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont;
184–186. Némedy Pál (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont;
187–189. Cséfalvay Szabolcs (Révkomárom, Selye János Gimn.) 10 pont;
187–189. Dóra Edina (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 10 pont;
187–189. Venczl Ferenc (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 10 pont;
190–193. Gáspár György (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 9 pont;
190–193. Keller Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont;
190–193. Papp Judit (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 9 pont;
194–198. Agócs Ágnes (Szekszárd, Garay János Gimn.) 8 pont;
194–198. Csák Viktor (???, ???) 8 pont;
194–198. Jenei Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 8 pont;
194–198. Szabó Dániel (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 8 pont;
194–198. Völgyi Katalin (Budapest, Árpád Gimnázium) 8 pont;
199–204. Farkas Kristóf (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
199–204. Keserű Zsuzsa Andrea (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 7 pont;
199–204. Marx Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
205–211. Balázs Attila (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 6 pont;
205–211. Demjén Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont;
205–211. Hodován Renáta (Kalocsa, Szent István Gimn.) 6 pont;
205–211. Polyánszky Attila (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 6 pont;
205–211. Vargha Balázs (Révkomárom, Selye János Gimn.) 6 pont;
212–215. Komlósi Veronika (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 5 pont;
212–215. Somogyi Dóra (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 5 pont;
216–222. Konyhás Sándor (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 4 pont;
216–222. Miculescu DrÇgilÇ Alexandru (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 4 pont;
216–222. Puskás Dóra Enikő (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 4 pont;
216–222. Szabján Ágnes (Szekszárd, Garay János Gimn.) 4 pont;
216–222. Torma Róbert (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
216–222. Varga Balázs (Révkomárom, Selye János Gimn.) 4 pont;
223–242. Ablonczy Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
223–242. Csikós Gergely (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 3 pont;
223–242. Forrai Andrea (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 3 pont;
223–242. Geleta Réka (Révkomárom, Selye János Gimn.) 3 pont;
223–242. Horváth Dániel (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
223–242. Hutvágner Péter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
223–242. Kónya Ágnes Ilona (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont;
223–242. Köteles Anita (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont;
223–242. Markovits Zita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
223–242. Nagy Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
223–242. Németh Nóra (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 3 pont;
223–242. Steinbach Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont;
223–242. Stuhl László (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 3 pont;
223–242. Szakács Attila (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont;
223–242. Virginás-Tar Áron (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 3 pont;
223–242. Werling Dóra (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
223–242. Zsidó Mária Alíz (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont;
243–246. Gál Mariann (Kalocsa, Szent István Gimn.) 2 pont;
243–246. Koncz Balázs (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 2 pont;
243–246. Szlepák Júlia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
247–248. Zajzon Gergő (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.