Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 227 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Szekeres Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 223 pont;
2. díj: Bóka Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 211 pont;
4. díj: Tóth Sándor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 208 pont;
6. díj: Fejős Gergely (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 201 pont;
7. díj: Rácz Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 197 pont;
8. díj: Komjáthy Júlia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 195 pont;
10–11. díj: Balogh László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 178 pont;
10–11. díj: Séfel Richárd (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 178 pont;

Dicséretben részesült:

12. Ruppert László Gábor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 173 pont;
14. Sándor Nóra Katalin (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 168 pont;
15. Rückert Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 167 pont;
17–19. Cseh Judit (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 162 pont;
17–19. Kalcsú Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 162 pont;
20–22. Dudás László (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 159 pont;
20–22. Hettinger Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 159 pont;
20–22. Hofgárt Gergely (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 159 pont;
24. Biró István (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 155 pont;
25. Baráth Géza (Pápa, Türr István Gimn.) 149 pont;
28. Iliásics Gergely (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 145 pont;
29. Sápi Csilla (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 142 pont;
31. Koltai Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 137 pont;
32. Simon Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 134 pont;
34. Sarkadi Tamás (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 128 pont;
36. Salamon Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 124 pont;
37. Balán Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 122 pont;
38–39. Karches Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 118 pont;
38–39. Keszler Anita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 118 pont;
40. Horváth Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 116 pont;
42. Palej Dávid Máté (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 109 pont;
43–45. Bódis Balázs (Barcs, Széchényi Ferenc Gimnázium) 101 pont;
43–45. Reiss Tibor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 101 pont;
43–45. Sparing Dániel (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 101 pont;
46–47. Balogh Emese (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 99 pont;
46–47. S. Szőlősi István (Nagyenyed, Bethlen Gábor Nemzeti Kollégium) 99 pont;
48. Damjanovits Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 98 pont;
49. Fehér Zoltán (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 97 pont;
50–51. Károlyi Mihály (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 94 pont;
50–51. Kató István (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 94 pont;
55–56. Honti Edit Anna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 89 pont;
55–56. Szabó Balázs (Barcs, Széchényi Ferenc Gimnázium) 89 pont;
58. Kádár Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 85 pont;
59–60. Divós Péter (Sopron, Szt. Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 84 pont;
61–62. Csóka Endre (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 83 pont;
61–62. Szabó Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 83 pont;
63. Gáspár Orsolya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 82 pont;
64–65. Buday Bence (Szekszárd, Garay János Gimn.) 81 pont;
64–65. Csizmazia Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 81 pont;
67–68. Boros Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 76 pont;
69. Szollár András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 74 pont;
70. Sárán Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 73 pont;
71–73. Botyánszki Vince (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 71 pont;
71–73. Csapó Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 71 pont;
71–73. Elekes István-Zsolt (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 71 pont;
74–75. Coc Károly (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 70 pont;
74–75. Gergely Viktor (Budapest, Árpád Gimnázium) 70 pont;
77–79. Rácz Richárd Péter (Debrecen, Irinyi János Élelmiszeripari Középisk. és Gimn.) 68 pont;
77–79. Szalay Gergely (Minneapolis, Saint Louis Park High School) 68 pont;
80. Pahocsa Dániel (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 67 pont;
82. Daradics Miklós (Szekszárd, Garay János Gimn.) 65 pont;
83. Harangozó László (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 64 pont;
84–85. Baracskay István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 63 pont;
86–87. Bikov András (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 62 pont;
86–87. Sáfár Attila (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 62 pont;
88–89. Balogh Ádám (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 61 pont;
88–89. Fehér Borbála (Budapest, Veres Péter Gimn.) 61 pont;
90. Görbe Éva (Szekszárd, Garay János Gimn.) 60 pont;
91–93. Balogh Ágnes (Szekszárd, Garay János Gimn.) 59 pont;
91–93. Kuzma Gábor (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 59 pont;
94–95. Kis László (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 58 pont;
96–97. Füle Orsolya (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 57 pont;
96–97. Madaras Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 57 pont;
98–99. Demjén Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 56 pont;
98–99. Dudás Adrienn (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 56 pont;
100–101. Lengyel Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 55 pont;
100–101. Szikszai Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 55 pont;
102. Szabó Katalin (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 54 pont;
103. Kompa Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 53 pont;
104–107. Bardon Melinda (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 52 pont;
104–107. Börzsönyi Ferenc (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 52 pont;
104–107. Hegedűs Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 52 pont;
104–107. Török Bálint (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 52 pont;
108–109. Kovács Imre Gergely (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 51 pont;
110–111. Glowinsky Janka (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 50 pont;
112. Fülöp István (Budapest, Piarista Gimn.) 49 pont;
113–115. Konkoly Dóra (Budapest, Patrona Hungariae Gimn.) 48 pont;
113–115. Víg Gábor (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 48 pont;
116. Kiss Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 47 pont;
117–118. Juhász Anikó (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 46 pont;
119–121. Borsos Benedek (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 45 pont;
119–121. Soós Gábor (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 45 pont;
119–121. Vehovszky Balázs (Budapest, Piarista Gimn.) 45 pont;

Következik:

122–123. Koch Máté (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 44 pont;
122–123. Siptár Miklós (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 44 pont;
124. Orosz Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 43 pont;
125. Madocsai Rita (Szentendre, Ferences Gimn.) 42 pont;
126. Kovács Sándor (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 41 pont;
127–129. Prekopcsák Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 40 pont;
130–131. Domokos Gábor (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 39 pont;
130–131. Fürjész Dóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 39 pont;
132. Király Anna Katalin (Budapest, Árpád Gimnázium) 38 pont;
133–135. Lux András (Budapest, Szent István Gimn.) 37 pont;
133–135. Pomázi Krisztina (Budapest, Árpád Gimnázium) 37 pont;
136–137. Alvégi Lőrinc (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 35 pont;
136–137. Borbély Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
138. Sinka Gergely (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 34 pont;
139–141. Budai Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 33 pont;
139–141. Fodróczy Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont;
139–141. Zsíros Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 33 pont;
142–146. Dőry Magdolna (Szentendre, Ferences Gimn.) 32 pont;
142–146. Fuchs Árpád (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 32 pont;
142–146. Gyöngyösi Nóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 32 pont;
142–146. Vári Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 32 pont;
142–146. Vincze Krisztina (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 32 pont;
147–150. Bárkai János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont;
147–150. Guba Sándor (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 31 pont;
151–154. Lőrincz Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 30 pont;
151–154. Márton Noémi Petra (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 30 pont;
151–154. Vajsz Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 30 pont;
155–157. Éliás Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 29 pont;
155–157. Sibak Roland (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 29 pont;
155–157. Tarján Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 29 pont;
158–160. Decsi Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 28 pont;
158–160. Ferenczi Dániel (Budapest, Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium) 28 pont;
162–166. Divéki Zsolt (Zenta, Zentai Gimnázium) 26 pont;
162–166. Farkas Gyula (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont;
162–166. Páli Szabolcs (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 26 pont;
162–166. Sipőcz Éva (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 26 pont;
162–166. Szepcsik Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 26 pont;
167–172. Kangyerka Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 25 pont;
167–172. Lajkó Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
167–172. Papp Eszter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 25 pont;
167–172. Sipőcz Brigitta (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 25 pont;
167–172. Tibenszky Zoltán (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 25 pont;
173–175. Lutor Zsolt (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 24 pont;
173–175. Móka Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 24 pont;
173–175. Óvári Péter (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 24 pont;
176–179. Stenszky Dávid (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 22 pont;
176–179. Szabó Hajnalka (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 22 pont;
180–183. Fekete Gabriella (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 21 pont;
180–183. Fülöp Tibor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont;
180–183. Kovács István Zsolt (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 21 pont;
180–183. Minárik Péter (Püspökladány, Karacs Ferenc Gimnázium) 21 pont;
184–187. Babosa Zoltán (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 20 pont;
184–187. Kerese András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 20 pont;
184–187. Pálvölgyi Dénes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
188–190. Adorján Balázs (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 19 pont;
188–190. Veres Dániel (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 19 pont;
191–198. Balogh István (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 18 pont;
191–198. Horváth Dávid (Győr, Révai Miklós Gimn.) 18 pont;
191–198. Kovács Zsófia (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 18 pont;
191–198. Nagy Henriett (Budapest, Patrona Hungariae Gimn.) 18 pont;
191–198. Pápics Péter (Budapest, Németh László Gimn.) 18 pont;
191–198. Szabados Béla (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 18 pont;
191–198. Szekeres Gellért (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 18 pont;
199–205. Földházi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
199–205. Gál András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 17 pont;
199–205. Hernádi Zoltán (Budapest, Szent István Gimn.) 17 pont;
199–205. Pintér Ádám (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 17 pont;
199–205. Schäfer Bence (Szekszárd, Garay János Gimn.) 17 pont;
199–205. Veress Eszter Abigél (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
206–213. Agócs Glória (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 16 pont;
206–213. Ambrus Edina (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 16 pont;
206–213. Bartha Zsolt (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 16 pont;
206–213. Fuchs Tamás (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 16 pont;
206–213. Karlik Zsuzsanna (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 16 pont;
206–213. Nagy Károly (Győr, Révai Miklós Gimn.) 16 pont;
206–213. Németh Zsolt Balázs (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 16 pont;
206–213. Szalai Rita (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 16 pont;
214–216. Herczegh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
214–216. Illés Dávid (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 15 pont;
214–216. Mihók Péter (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 15 pont;
217–226. Bánfalvi Zsolt (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 14 pont;
217–226. Dobos Viktor (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 14 pont;
217–226. Forró Tamás (Budapest, Németh László Gimn.) 14 pont;
217–226. Hiviczkó Ede (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 14 pont;
217–226. Kékesi Attila (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 14 pont;
217–226. Korai Szabolcs (Budapest, Veres Péter Gimn.) 14 pont;
217–226. Molnár Zsuzsanna (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 14 pont;
217–226. Nemes Csaba (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 14 pont;
217–226. Zsiros István (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
227–233. Baráth Gellért (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont;
227–233. Belső Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 13 pont;
227–233. Fülöp Anita (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 13 pont;
227–233. Hajdú Szabolcs (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki.) 13 pont;
227–233. Orbán György (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 13 pont;
227–233. Szondi Zsuzsanna (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
227–233. Tátrai Dávid (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 13 pont;
234–242. Bartók András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
234–242. Dombai Balázs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 pont;
234–242. Józsa-Fetzer Huba (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimn.) 12 pont;
234–242. Kovács István (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 12 pont;
234–242. Ország Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 12 pont;
234–242. Szalóki László (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 12 pont;
234–242. Vágány Balázs (Budapest, Szent László Gimn.) 12 pont;
243–251. Antal Attila (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 11 pont;
243–251. Fuszkó Balázs (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 11 pont;
243–251. Jurecska Laura (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 11 pont;
243–251. Lusca Orsolya Réka (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 11 pont;
243–251. Minárik Zoltán (Püspökladány, Karacs Ferenc Gimnázium) 11 pont;
243–251. Vita Szabolcs (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 11 pont;
243–251. Vitkovszki Péter (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki.) 11 pont;
252–259. Bitay Olivér (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
252–259. Erdős Dóra (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
252–259. Nagy Mónika (Budapest, Szent László Gimn.) 10 pont;
252–259. Szabadi Tamás (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 10 pont;
252–259. Vörös Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 10 pont;
260–271. Balázs Boglárka (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
260–271. Hanzséros Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
260–271. Kiss Balázs (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 pont;
260–271. Mezei Judit (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
260–271. Nemes Dávid (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 9 pont;
260–271. Papp Miklós (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 9 pont;
260–271. Somogyvári Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont;
260–271. Tihanyi Réka (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 pont;
260–271. Tóth Péter (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 9 pont;
260–271. Vezér István (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 9 pont;
272–278. Incze Gyöngyi (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 8 pont;
272–278. Matlakovics Balázs (Heves, Eötvös József Középiskola) 8 pont;
272–278. Pesti Szabolcs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont;
272–278. Pudleiner Éva (Budapest, Árpád Gimnázium) 8 pont;
279–283. Kiss Balázs (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 7 pont;
279–283. Tóth Gábor (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 7 pont;
279–283. Windisch Andrienn (Budapest, Szent László Gimn.) 7 pont;
284–286. Kovács Szilárd (Püspökladány, Karacs Ferenc Gimnázium) 6 pont;
288–295. Czethoffer Gábor (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 4 pont;
288–295. Horváth Ádám (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 4 pont;
288–295. Kálmán Anikó (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
288–295. Klement Edina (Monor, József Attila Gimnázium) 4 pont;
288–295. Kovács Zoltán (Szentendre, Ferences Gimn.) 4 pont;
288–295. Varga László (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 4 pont;
296–306. Balatony László (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
296–306. Bocz Máté András (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
296–306. Czabai Dorina (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 3 pont;
296–306. Dömötör Balázs (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 3 pont;
296–306. Katz Zoltán (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 3 pont;
296–306. Kiss Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
296–306. Kozma Gábor (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 3 pont;
296–306. Kurucz István (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki.) 3 pont;
296–306. Mózes Ádám (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 3 pont;
296–306. Nagy Péter (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 3 pont;
307–309. Bíró Zoltán (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 2 pont;
307–309. Dékány Sára (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
310–313. Garai Lőrinc (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 1 pont;
310–313. Kovács Nikolett (Budapest, Szent László Gimn.) 1 pont;
310–313. Omág Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.