Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 227 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Antal Miklós (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 221 pont;
1–2. díj: Siroki László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 221 pont;
3. díj: Geresdi Attila (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 210 pont;
5–6. díj: Pápai Tivadar (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 203 pont;
5–6. díj: Szalai Bence (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 203 pont;
7. díj: Bényász László (Heves, Eötvös József Középiskola) 196 pont;
8. díj: Raikovich Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 194 pont;
9. díj: Vadász Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 192 pont;

Dicséretben részesült:

10. Tál Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 184 pont;
12. Jesch Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 181 pont;
13. Borosán Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 179 pont;
14. Radochay Imre (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 162 pont;
16. Szilva Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 148 pont;
17–18. Apáthy Molnár Sándor (Budapest, Szent István Gimn.) 147 pont;
17–18. Siska Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 147 pont;
20–21. Hamar Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 145 pont;
20–21. Varga Áron (Wissen, Kopernikus-Gymnazium Wissen) 145 pont;
22. Nagy János (Eger, Dobó István Gimnázium) 143 pont;
25. Horváth Szabolcs (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 124 pont;
27. Lehoczki Csaba (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 121 pont;
28. Tímár Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 118 pont;
29. Bartha Ágnes (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 117 pont;
30. Kriesch Tamás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 116 pont;
31. Mánfai Balázs (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 111 pont;
32. Pap László (Eger, Dobó István Gimnázium) 109 pont;
33–34. Eszenyi Gergely (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 103 pont;
33–34. Iberpaker Péter (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 103 pont;
35. Rózsás István (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 101 pont;
37. Dolgos Gergely (Budapest, Árpád Gimnázium) 94 pont;
38. Ritzinger György (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 93 pont;
39. Molnár Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 92 pont;
40. Nagy Péter (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 91 pont;
41–42. Tormási István (Szekszárd, Garay János Gimn.) 87 pont;
43–44. Bordács Sándor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 86 pont;
43–44. Imrecze Csaba (Tornalja, Gimnázium) 86 pont;
46. Pilissy György (Budapest, Árpád Gimnázium) 82 pont;
47–48. Földesi Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 80 pont;
47–48. Sárosi András (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 80 pont;
51–53. Bein Márton (Budapest, Árpád Gimnázium) 72 pont;
51–53. Fukker Bertalan (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 72 pont;
51–53. Novitzky Norbert (Kassa, Márai Sándor Gimnázium) 72 pont;
54–56. Agócs Angéla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 71 pont;
54–56. Fehérvári Bence (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 71 pont;
54–56. Vígh Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 71 pont;
57–58. Gál Anikó (Budapest, Szent István Gimn.) 68 pont;
57–58. Steinbach Gergely (Budapest, Árpád Gimnázium) 68 pont;
59. Madas Balázs Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 65 pont;
60. Schäffer Zsolt (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 64 pont;
61–62. Homoródi Krisztián (Budapest, Árpád Gimnázium) 63 pont;
63–64. Kosztin Béla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 55 pont;
63–64. Orosz Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 55 pont;
66. Antal Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 52 pont;
67–68. Borsodi Szabolcs (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 51 pont;
67–68. Daczi Gábor Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 51 pont;
69. Juhász Bálint (Szentendre, Ferences Gimn.) 49 pont;
70–71. Keményfi Imre (Szentendre, Ferences Gimn.) 48 pont;
70–71. Soós Péter (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 48 pont;
72–73. Szöllősi Balázs (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 47 pont;
72–73. Takó Zoltán (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 47 pont;
74. Ábel Dániel (Budapest, Németh László Gimn.) 46 pont;

Következik:

76. Krasznai Gergely (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 40 pont;
77. Flender Gyöngyi (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 39 pont;
79–81. Klacso János (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 37 pont;
79–81. Komlós Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 37 pont;
82–83. Márton Gábor (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 36 pont;
84–86. Steigerwald Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont;
84–86. Vörös Zsombor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 34 pont;
87–88. Boróczki Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 33 pont;
90–92. Fischer Noémi (Budapest, Árpád Gimnázium) 29 pont;
93–98. Drozdy Árpád (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 28 pont;
93–98. Földes Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 28 pont;
93–98. Izsák Andrea (Szekszárd, Garay János Gimn.) 28 pont;
93–98. Molnár Eszter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 28 pont;
93–98. Visontai Dávid (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 28 pont;
99–100. Márton Zoltán-Csaba (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 27 pont;
99–100. Mészáros Lívia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 27 pont;
101–103. Hantal György (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
101–103. Hornung András Bálint (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
101–103. Párkányi Márk (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
104–105. Strényer Tünde (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 25 pont;
104–105. Török Tamás (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki.) 25 pont;
106–109. Balog Valéria (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 24 pont;
106–109. Hochrein Gábor (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 24 pont;
106–109. Mészöly Tamás (Budapest, Árpád Gimnázium) 24 pont;
110–114. Halogh László (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 23 pont;
110–114. Illés Gábor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 23 pont;
110–114. Molnár András (Budapest, Piarista Gimn.) 23 pont;
110–114. Zotter Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
110–114. Zséger Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
115–116. Magócsi Anikó (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont;
115–116. Reiss Attila (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 22 pont;
117–120. Csiki Péter (Szentendre, Ferences Gimn.) 21 pont;
117–120. Hechtl Dániel (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
117–120. Tarjányi Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
121–122. Papp Gábor (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 20 pont;
121–122. Polgár Nóra (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 20 pont;
123–128. Ellenbacher Péter (Budapest, Deutsche Schule) 19 pont;
123–128. Hochstein Nikoletta (Monor, József Attila Gimnázium) 19 pont;
123–128. Mágori András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
123–128. Mátrai Nóra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 19 pont;
123–128. Matusik Szilárd (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 19 pont;
129–132. Béla Szilvia (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 18 pont;
129–132. Béni András (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 18 pont;
129–132. Buza Krisztián Antal (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont;
129–132. Czeininger Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 18 pont;
133–134. Laufer Imre (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 17 pont;
133–134. Szádvári László (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 17 pont;
135. Békés Zoltán (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 16 pont;
136–140. Kupai József (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 15 pont;
136–140. Madácsi Pál (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 15 pont;
136–140. Pálinkás Szabina (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 15 pont;
136–140. Paniti Imre (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 15 pont;
136–140. Péterfalvi Nóra Piroska (Szekszárd, Garay János Gimn.) 15 pont;
141–146. Ágas Attila (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 14 pont;
141–146. Csordás Hunor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
141–146. Kiss Csaba Gergely (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
141–146. Muth Lajos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 14 pont;
141–146. Petró Viktor (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont;
147–154. Barta Péter (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 13 pont;
147–154. Győri Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
147–154. Jazbinsek Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 13 pont;
147–154. Lankó Erzsébet (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 13 pont;
147–154. Leicht Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 13 pont;
147–154. Nagy Eszter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 13 pont;
147–154. Székely Ádám (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 13 pont;
155–157. Gyurkovics Roland (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 12 pont;
155–157. Sass Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 12 pont;
158. Madár Ivett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont;
159–164. Bareith Zsuzsanna (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 10 pont;
159–164. Bartha András Márk (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont;
159–164. Hercegh Attila (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 10 pont;
159–164. Poór Gergő (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 10 pont;
159–164. Vajda Gábor (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 10 pont;
165–170. Görzsöny Erika (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont;
165–170. Lengyel Balázs (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont;
165–170. Márton Eszter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont;
171–172. Tóth Viktória (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 8 pont;
173–179. Bakó Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont;
173–179. Burgyán József (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 7 pont;
173–179. Háhner Zoltán (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 7 pont;
173–179. Kertész Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 7 pont;
173–179. Majsai Attila (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 7 pont;
173–179. Szintai Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont;
180–184. Fodor Zsuzsa (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
180–184. Gazdag Mária (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont;
180–184. Kelle Botond (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 6 pont;
180–184. Számadó István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
185–192. Böröczki Gabriella (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 5 pont;
185–192. Hóhner Zoltán (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 5 pont;
185–192. Kecskeméthy Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont;
185–192. Molnár Réka (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 5 pont;
185–192. Pálinkás Imre Gergő (Monor, József Attila Gimnázium) 5 pont;
185–192. Péczely László (Pécs, Kodály Zoltán Gimnázium) 5 pont;
185–192. Szakál Péter (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 5 pont;
193–198. Kókai Zsuzsanna Luca (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont;
193–198. Lőrincz Attila (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
193–198. Péczely Viktor (Pécs, Kodály Zoltán Gimnázium) 4 pont;
193–198. Szebényi Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
199–207. Erős Levente (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
199–207. Kádár Cecília (Szekszárd, Garay János Gimn.) 3 pont;
199–207. Kakas Tünde (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont;
199–207. Kulcsár Edit (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
199–207. Nagy Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
199–207. Szeberényi Ádám (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
208. Gőbel Miklós (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.