Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Jankó Zsuzsanna (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 215 pont;
2. díj: Füredi Mihály (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 212 pont;
3. díj: Kormányos Balázs (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 198 pont;
4. díj: Molnár András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 188 pont;
5. díj: Gombkötő Tamás (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 179 pont;
6. díj: Szilágyi Csaba (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 174 pont;
8. díj: Nagy Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 161 pont;
9. díj: Erdélyi Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 153 pont;
10. díj: Papp Márton (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 152 pont;

Dicséretben részesült:

12. Komáromy Dani (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 141 pont;
14. Németh Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 137 pont;
15. Békéssy Herman András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 126 pont;
17. Udvari Balázs (Baja, III. Béla Gimn.) 120 pont;
19. Csörge Péter (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 115 pont;
20–21. Csorba János (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 106 pont;
20–21. Révész Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 106 pont;
22. Buda Jakab (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 104 pont;

Következik:

24. Jávori Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 95 pont;
25. Genczler Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 93 pont;
26–27. Csizmadia János (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 90 pont;
26–27. Gergics Kata (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 90 pont;
28. Pölöskei Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 89 pont;
30. Bücs Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 86 pont;
31. Németh Kristóf (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 85 pont;
32. Bittner Emese (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 84 pont;
33–34. Farkas Csaba (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 83 pont;
33–34. Kerekes Ágnes (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 83 pont;
35–36. Farkas Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 82 pont;
35–36. Németh Balázs (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 82 pont;
37. Erős Annamária (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 79 pont;
40. Szabó Hajnalka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 74 pont;
41. Orbán Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 72 pont;
42. Zámbó István (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 69 pont;
46–47. Berkó Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 53 pont;
46–47. Fischer Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 53 pont;
49. Boa Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 48 pont;
51. Balla Bettina Claudia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 44 pont;
52–53. Laufer Csilla (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 42 pont;
54. Bach Viktória (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 41 pont;
55. Czeglédi Roland (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 40 pont;
57–58. Szekeres Péter (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 36 pont;
57–58. Váci Tibor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 36 pont;
60. Börzsönyi Eszter (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 34 pont;
61. Sziroczák Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 33 pont;
62. Tóth Balázs Zoltán (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 32 pont;
63–64. Ozsvárt László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 31 pont;
65. Laufer Noémi (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 30 pont;
66–68. Kásler Tünde (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 24 pont;
70–72. Dési Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 22 pont;
70–72. Juhász Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 22 pont;
70–72. Quittner Bence (Budapest, Szent István Gimn.) 22 pont;
74. Kovács Ádám Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 20 pont;
75–78. Kasler Anita (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 19 pont;
75–78. Kovács Zalán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 19 pont;
75–78. Mahler Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont;
75–78. Urbin Ágnes (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont;
79–82. Gábor Attila (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 17 pont;
79–82. Rohonczi Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 17 pont;
79–82. Sütő-Nagy Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
83–84. Kozma Róbert (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont;
83–84. Petrekanics Márton (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont;
85–86. Sebestyén Nóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 14 pont;
88–91. Bartalos Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
88–91. Gombkötő András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
88–91. Pető Nóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 12 pont;
92–95. Nyíri Kinga (Budapest, Szent István Gimn.) 11 pont;
92–95. Rendek Ákos (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 11 pont;
96–98. Dögei Katalin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
96–98. Lukácsi Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
96–98. Pataki Barbara (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont;
99–100. Mészáros Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont;
101–103. Benedek Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont;
101–103. Marhauser Anita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont;
101–103. Pintér Levente (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont;
104–105. Berger Edit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
104–105. Soltész Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
106–109. Koroknay András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
106–109. Patay Beáta (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
106–109. Selmeczi Gáspár (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont;
110. Csurgai Horváth Dorottya (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont;
111–119. Bódis Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
111–119. Csóré Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
111–119. Lakky Ivana (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 4 pont;
111–119. Lőrincz Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
111–119. Petz Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
111–119. Surman Domonkos (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
111–119. Szalai Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 4 pont;
111–119. Vasquez Carlos Alberto (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
120–126. Borlay Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
120–126. Jávor Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
120–126. Kaczor Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
120–126. Kóczián Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
120–126. Nádai Attila (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
120–126. Vitális Dániel (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
120–126. Zsadon Ferenc (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
127–130. Kuti Anna (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont;
127–130. Turjányi Bernadett (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
127–130. Váraljai Fruzsina (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont;
131–136. Bunth Ágnes (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 1 pont;
131–136. Gyömbér Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
131–136. Kas Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont;
131–136. Keresztesi Luca (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
131–136. Koncz Viktória (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.