Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Szilágyi Péter 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 52 pont;
2. díj: Vigh Máté 11. o. (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 51 pont;
3–4. díj: Szabó Áron 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 47 pont;
3–4. díj: Szekeres Balázs 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 47 pont;
5. díj: Juhász Anikó 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 45 pont;
6. díj: Komjáthy Júlia 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 42 pont;
7. díj: Rakyta Péter 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 41 pont;
8. díj: Szakál Alex 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 38 pont;
9. díj: Tátrai Dávid 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 35 pont;
10. díj: Balogh László 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont;

Dicséretben részesült:

11. Sikó Lóránt 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 32 pont;
12. Varga Lajos 10. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 31 pont;
13. Ambrózi Gergely 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 30 pont;
14–15. Oaje Henrietta 11. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 28 pont;
14–15. Varga Zoltán 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 28 pont;
16. Soós Gábor 12. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 23 pont;
17–18. Tóth Máté 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 21 pont;
17–18. Zahorán Ádám 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 21 pont;
19. Bényász Ákos 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 16 pont;
20. Dani Tímea 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 12 pont;
21–22. Tóth Enikő 9. o. (Nyíregyháza, Kazinczy Ferenc Általános Iskola) 11 pont;
21–22. Vásárhelyi Zsolt 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont;
23. Tóth Sándor 12. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 10 pont;

Következik:

24–25. Somogyi Szabolcs 11. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 8 pont;
24–25. Szabó Áron 8. o. (Budapest, Lágymányosi Általános Iskola) 8 pont;
26. Várhelyi Zsolt 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 7 pont;
27–29. Hulmány Péter 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 6 pont;
27–29. Kubelák Ottó 11. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 6 pont;
27–29. Szabó Balázs 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont;
30–31. Farkas Ádám László 8. o. (Kazincbarcika, Kazinczy-Kertvárosi Általános Iskola) 5 pont;
30–31. Ködmön Ferenc 11. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 5 pont;
32–35. Halmai Ákos 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 pont;
32–35. Kantuly Gábor 10. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 4 pont;
32–35. Petényi Franciska 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
32–35. Rárosi Ferenc 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont;
36–41. Csorba Emese 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont;
36–41. Lantos Judit 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont;
36–41. Muntag Márton 10. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 3 pont;
36–41. Oberling Máté 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
36–41. Petrovszki Judit 12. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 3 pont;
36–41. Tasi Nóra 7. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 3 pont;
42–46. Bereczky Bence 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont;
42–46. Boross Judit 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 2 pont;
42–46. Eördög Márton 7. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 2 pont;
42–46. Kisfaludi-Bak Zsombor 6. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 2 pont;
42–46. Pál Gergő 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 2 pont;
47–51. Balatonyi Balázs 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 1 pont;
47–51. Dragony Dániel 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 1 pont;
47–51. Hegedűs Gergely 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont;
47–51. Nagy Benigna 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont;
47–51. Tóth Anett 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.