Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 219 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Széchenyi Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 185 pont;
3–4. díj: Buday Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 176 pont;
3–4. díj: Dani Tímea (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 176 pont;
5. díj: László Eszter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 168 pont;
6. díj: Nagy Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 162 pont;
7. díj: Ökrös Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 156 pont;
8. díj: Nagy Zoltán (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 150 pont;
9–10. díj: Domonkos Tamás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 149 pont;
9–10. díj: Szurmai Csongor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 149 pont;

Dicséretben részesült:

11. Pásztor Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 146 pont;
14. Enczel Dávid (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 126 pont;
15. Halász Veronika (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 117 pont;
16. Baranyai Zsolt (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 114 pont;
17. Ágas Márton (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 111 pont;
19. Gellei Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 102 pont;
20. Szépe Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 100 pont;
21. Kacz Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimn.) 92 pont;
23. Szűcs Gábor (Révkomárom, Selye János Gimn.) 90 pont;
25–26. Répásy Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 80 pont;
31. Szarvas Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 73 pont;
32. Pál Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 68 pont;
33–34. Őszi Károly (Révkomárom, Selye János Gimn.) 67 pont;
33–34. Pető Nóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 67 pont;
35. Csire Gábor (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 65 pont;
37. Molnár Kristóf (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 61 pont;
38–39. Handbauer Rezső (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 58 pont;
38–39. Szentgyörgyi Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 58 pont;
40. Gábor Attila (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 57 pont;
41–42. Dombi András (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 56 pont;
41–42. Lóránd Veronika (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 56 pont;
43. Pénzes Gyula Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 54 pont;
44–47. Erdélyi Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont;
44–47. Szijártó Rita (Szekszárd, Garay János Gimn.) 51 pont;
48. Fröhlich Róbert (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 48 pont;
51. Balla Bettina Claudia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 45 pont;

Következik:

54. Bartal Mihály (Révkomárom, Selye János Gimn.) 43 pont;
56–59. Halmai Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 41 pont;
56–59. Ozsvárt László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 41 pont;
56–59. Varga Attila József (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 41 pont;
56–59. Vert András (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 41 pont;
61. Sarlós Donát Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 39 pont;
62. Oberling Máté (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 37 pont;
63. Engedy Balázs (Eger, Dobó István Gimnázium) 36 pont;
64–65. Matulik Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 34 pont;
64–65. Sebők Béla (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 34 pont;
66–71. Fehér Dániel (Szekszárd, Garay János Gimn.) 31 pont;
66–71. Horváth Gergely (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 31 pont;
66–71. Kotek Zsuzsanna (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 31 pont;
66–71. Várhelyi Péter (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 31 pont;
72–75. Feller Zoltán (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 30 pont;
76–77. Lázár István (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 29 pont;
78. Bors Emese (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 28 pont;
79–80. Schmeizer József (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 26 pont;
81–83. Lajcsák Kornél (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 25 pont;
81–83. Szunyogh Ágota (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 25 pont;
84. Fésüs László (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 24 pont;
85–87. Balázsovics Sándor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 21 pont;
88–89. Kelemen Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 20 pont;
88–89. Vöröslakos Mihály (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 20 pont;
91–93. Elter Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimn.) 18 pont;
91–93. Mészáros Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
94–96. Farkas Lajos (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 17 pont;
97–100. Berinkei Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
97–100. Besnyő Ágnes (Heves, Eötvös József Középiskola) 16 pont;
97–100. Stagl Attila (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 16 pont;
97–100. Szálasy Zsolt (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 16 pont;
101–105. Árvay Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 15 pont;
101–105. Balatonyi Balázs (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 15 pont;
101–105. Dömény Anita (Szekszárd, Garay János Gimn.) 15 pont;
101–105. Faragó Pál Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 15 pont;
101–105. Kondás Márk (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 15 pont;
106–108. Bús Ágnes (Heves, Eötvös József Középiskola) 14 pont;
106–108. Horváth Tamás (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont;
106–108. Kun Szilárd (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont;
109–115. Batta Zoltán (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 13 pont;
109–115. Berta Mátyás (Révkomárom, Selye János Gimn.) 13 pont;
109–115. Erős Fanny Rebeka (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 13 pont;
109–115. Kasler Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 13 pont;
109–115. Néző Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 13 pont;
109–115. Tancsa Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimn.) 13 pont;
109–115. Turcsányi Tibor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 13 pont;
116–120. Bényász Melinda (Heves, Eötvös József Középiskola) 12 pont;
116–120. Sipos Anna (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 12 pont;
116–120. Vántus Viola (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 12 pont;
121–125. Fördős Ferenc (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
121–125. Jenei Dávid (Budapest, Árpád Gimn.) 11 pont;
121–125. Mikos Tamás (Révkomárom, Selye János Gimn.) 11 pont;
121–125. Molnosi Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 11 pont;
121–125. Tóth Zoltán (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 11 pont;
126–132. Börzsönyi István (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
126–132. Cserép Gergely (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 10 pont;
126–132. Fazekas Enikő (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont;
126–132. Pap Eszter (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 10 pont;
126–132. Rein Viktor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 10 pont;
126–132. Tóth Manó (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 10 pont;
133–139. Horváth Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 9 pont;
133–139. Molnár Dávid (Révkomárom, Selye János Gimn.) 9 pont;
133–139. Szabolcs Krisztina (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont;
133–139. Vrecenár László (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 9 pont;
140–143. Kozma Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 8 pont;
140–143. Pammer Dávid (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 8 pont;
140–143. Vida Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont;
140–143. Winkler Boglárka (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 8 pont;
145–147. Balogh Boglárka (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont;
145–147. Fürjész Anna (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont;
148–155. Cseh Tamás (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 5 pont;
148–155. Gombkötő Tamás (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 5 pont;
148–155. Kőszegi Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
148–155. Péter András (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 5 pont;
148–155. Solecki Justine (Győr, Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ) 5 pont;
148–155. Tiszberger Rita (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
156–158. Jánoshegyi Anna (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont;
159–172. Gócza Gergely (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
159–172. Harangozó Beatrix (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont;
159–172. Kriston Csilla (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 3 pont;
159–172. Molnár László (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
159–172. Nagy Benigna (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont;
159–172. Nemes Mariann (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
159–172. Stomp Balázs (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
159–172. Varga Evelin (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
159–172. Várgedő Lajos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
173–175. Balázs Bence (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont;
173–175. Csányi Márk (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 2 pont;
173–175. Serfőző Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont;
176–177. Leskó Zsuzsanna (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.