Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 219 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Pálinkás Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 207 pont;
2. díj: Kiss-Tóth Christian (Budapest, Árpád Gimn.) 202 pont;
6. díj: Heisenberger Viktor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 176 pont;
7. díj: Szécsi Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 171 pont;
9. díj: Sikó Lóránt (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 168 pont;

Dicséretben részesült:

11. Handbauer Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 155 pont;
12–13. Tibori Tamás Tibold (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 151 pont;
14. Békéssy László István (Baja, Szent László Általános Művelődési Központ) 149 pont;
15. Varga-Umbrich Károly (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 148 pont;
16. Szabó Péter (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 146 pont;
18. Sóvágó Sándor (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 140 pont;
19–20. Laub Krisztina (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 139 pont;
23. Bazsó Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 127 pont;
24. Varga Lajos (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 126 pont;
25. Törös Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 122 pont;
26. Kolcza Mátyás Barna (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 120 pont;
27–28. Bajai Melinda (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 115 pont;
27–28. Petényi Franciska (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 115 pont;
29–30. Czibor Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 112 pont;
29–30. Varga Melinda (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 112 pont;
31–32. Haszpra Tímea (Budapest, Árpád Gimn.) 101 pont;
31–32. Horváth Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 101 pont;
33. Csehi András (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 99 pont;
34. Szalai Erika (Budapest, Árpád Gimn.) 94 pont;
35. Tóth Ferenc (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 91 pont;
36. Zalatnai Zámor (Baja, III. Béla Gimn.) 89 pont;
38–39. Hidasi Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 83 pont;
38–39. Nagy Viktor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 83 pont;
42–43. Papp Eszter (Esztergom, Szent István Gimnázium) 79 pont;
45. Hermán Eszter (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 77 pont;

Következik:

48–49. Balázs Zoltán (Eger, Dobó István Gimnázium) 73 pont;
50. Varjas Dániel (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 72 pont;
51. Hutvágner Péter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 71 pont;
52–54. Farkas János (Szekszárd, Garay János Gimn.) 70 pont;
52–54. Mátyás Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 70 pont;
52–54. Szijártó László (Szekszárd, Garay János Gimn.) 70 pont;
55. Mikó Mihály (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 68 pont;
57–58. Antal Áron (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 64 pont;
57–58. Berta Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 64 pont;
60–61. Kiss Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 58 pont;
60–61. Szilva András (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 58 pont;
62–63. Kádár András (Szekszárd, Garay János Gimn.) 57 pont;
65. Kálya Bálint (Szekszárd, Garay János Gimn.) 53 pont;
66. Farkas György (Eger, Dobó István Gimnázium) 52 pont;
68. Wéner Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 48 pont;
69–71. Germán Olivér (Szekszárd, Garay János Gimn.) 45 pont;
69–71. Szivós Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 45 pont;
72–73. Cseh Marcell (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 44 pont;
72–73. Horváth Miklós (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 44 pont;
76–77. Kiss Eszter (Eger, Dobó István Gimnázium) 42 pont;
76–77. Kovács Ferenc (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 42 pont;
79–83. Acsay Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 39 pont;
79–83. Kiriákov Szilvia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 39 pont;
79–83. Nagy Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 39 pont;
84. Al-Aissa Zahra (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 37 pont;
85–86. Molnár Ádám Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 35 pont;
87–89. Bíró Ákos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont;
87–89. Koncz Balázs (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimn.) 34 pont;
87–89. Korodi Annamária (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 34 pont;
90–94. Dúl Dávid (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 33 pont;
90–94. Farkas Szabolcs (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 33 pont;
90–94. Szlávik Gábor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 33 pont;
95–96. Domján Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont;
98–101. Honti Ágnes Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 30 pont;
98–101. Kiss Dániel (Budapest, Árpád Gimn.) 30 pont;
98–101. Szakács Márton (Budapest, Veres Péter Gimn.) 30 pont;
102–104. Darázs Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 29 pont;
102–104. Szabó Balázs (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 29 pont;
102–104. Szabolcs Barnabás (Budapest, Németh László Gimn.) 29 pont;
105. Németh Nóra (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 27 pont;
106–111. Gyarmati Gábor (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 26 pont;
106–111. Szabó Barnabás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
112–113. Nánási Julianna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
112–113. Varga Tibor (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 25 pont;
114–116. Gáspár Kata (Budapest, Veres Péter Gimn.) 24 pont;
114–116. Horváth Gergely (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 24 pont;
114–116. Katzenberger Péter (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 24 pont;
117–119. Szöllősi András (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 23 pont;
117–119. Váradi Marianna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 23 pont;
120–122. Bohner András (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 22 pont;
120–122. Győrffy Ákos (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont;
120–122. Németh Dániel (Budapest, Veres Péter Gimn.) 22 pont;
123–125. Árokszállási László (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 21 pont;
123–125. Lakó Anikó (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 21 pont;
126–127. Poór József (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 20 pont;
129–133. Bőcskei Barnabás (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 18 pont;
129–133. Takács Viola (Szekszárd, Garay János Gimn.) 18 pont;
129–133. Vágó Tamás (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 18 pont;
129–133. Zajzon Gergő (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 18 pont;
134–136. Kantuly Péter (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 17 pont;
134–136. Zeitler Vilmos (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 17 pont;
137–141. Angelusz Diána (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
137–141. Berkes Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 pont;
137–141. Damjanovits Eszter (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 16 pont;
137–141. Farkas Ferenc (Budapest, Veres Péter Gimn.) 16 pont;
137–141. Takács Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 pont;
142–145. Antus Csenge (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 15 pont;
142–145. Gécsek Máté Árpád (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 15 pont;
142–145. Pócs Gabriella (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 15 pont;
146–147. Csajági Eszter (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 14 pont;
146–147. Gyenese Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
148–153. Kocsis Márk Lóránt (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 13 pont;
148–153. Nagy Péter (Budapest, Árpád Gimn.) 13 pont;
148–153. Pap Bence (Budapest, Árpád Gimn.) 13 pont;
148–153. Sarkar Nirmal (Budapest, Árpád Gimn.) 13 pont;
148–153. Zachar Barbara (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 13 pont;
154–161. Ábrahám Krisztina (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
154–161. Bitai Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 12 pont;
154–161. Fehér György (Budapest, Németh László Gimn.) 12 pont;
154–161. Jánosi András (Budapest, Árpád Gimn.) 12 pont;
154–161. Kantuly Gábor (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 12 pont;
154–161. Maros Máté Előd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
154–161. Tóth Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 12 pont;
162–168. Dőry Zsófia (Szentendre, Ferences Gimn.) 11 pont;
162–168. Flösser Bence (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont;
162–168. Györe Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont;
162–168. Nagy Balázs (Budapest, Árpád Gimn.) 11 pont;
162–168. Treznyák Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont;
162–168. Zsakay Marcell (Budapest, Árpád Gimn.) 11 pont;
169–176. Ambrus Csanád (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 10 pont;
169–176. Haraszti Róbert (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 10 pont;
169–176. Horváth Zsolt (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 10 pont;
169–176. Malomházi István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont;
169–176. Nagy Barbara (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 10 pont;
169–176. Nguyen Viet Dávid (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
169–176. Szabó István (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 10 pont;
169–176. Tóth Annamária (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
177–180. Kerekes Zsófia (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 9 pont;
177–180. Mátrai Magdolna (Budapest, Árpád Gimn.) 9 pont;
177–180. Molnár Árpád (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 9 pont;
177–180. Tóth Janka (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
181. Bihari Bianka (Budapest, Árpád Gimn.) 8 pont;
182–195. Czoboly Gergely (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 7 pont;
182–195. Horváth Géza (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
182–195. Hosszú Ervin (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
182–195. Németh Diána (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
182–195. Pálfy Tünde (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
182–195. Petrovics Bálint (Eger, Dobó István Gimnázium) 7 pont;
182–195. Sipos Ágoston (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 7 pont;
182–195. Sivadó Róbert (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 7 pont;
182–195. Szajkovits Lajos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
182–195. Vámos Krisztián (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 7 pont;
182–195. Wagner Ádám (Budapest, Árpád Gimn.) 7 pont;
182–195. Zátonyi Dániel (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 7 pont;
196–204. Demjén Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont;
196–204. Ferencz András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 pont;
196–204. Gärtner Dénes (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 6 pont;
196–204. Mohácsi Szabolcs (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 6 pont;
196–204. Ősze Gergő (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont;
196–204. Szabó Ildikó (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
196–204. Szabó Roland (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 6 pont;
196–204. Szőke Gergely (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 pont;
196–204. Tancsa Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont;
205–215. Botta András (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont;
205–215. Dénes Tamás (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 5 pont;
205–215. Dúró Dóra (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 5 pont;
205–215. Ferde Gyula (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 5 pont;
205–215. Görföl Gábor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 5 pont;
205–215. Mohammed Musztafa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
205–215. Muntag Márton (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 5 pont;
205–215. Richter Péter (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
216–221. Erdős Péter (Esztergom, Szent István Gimnázium) 4 pont;
216–221. Mayer Péter (Budapest, Városmajori Gimn.) 4 pont;
216–221. Soltész László (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 pont;
216–221. Szabó Szilvia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
216–221. Varjú Imre (Budapest, Veres Péter Gimn.) 4 pont;
216–221. Zsidó Mária Alíz (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 4 pont;
222–232. Baranyi Gergő (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont;
222–232. Bosnyák Ákos (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 3 pont;
222–232. Hegedűs Péter (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 3 pont;
222–232. Klár Tímea (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 3 pont;
222–232. Konyhás Sándor (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 3 pont;
222–232. Papp Balázs (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont;
222–232. Sipos Gábor (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 3 pont;
222–232. Sipos Róbert (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 3 pont;
222–232. Vajcs Eszter (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 3 pont;
222–232. Vass Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont;
233–236. Boross Judit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 2 pont;
233–236. Kovács Tünde Panna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
233–236. Krecs Éva (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 2 pont;
233–236. Lakatos Anna (Szeged, Karolina Gimnázium) 2 pont;
237. Schmidt Kristóf (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.