Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 135 pontot lehetett elérni.

Dicséretben részesült:

1. Paulin Roland 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 122 pont;
2. Rácz Béla András 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 104 pont;
3. Pach Péter Pál 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 89 pont;
4. Hablicsek Márton 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 88 pont;
6. Pongrácz András 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 76 pont;
7. Kocsis Albert Tihamér 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 74 pont;
8. Mánfay Máté 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 71 pont;
9–10. Egri Attila 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 62 pont;
9–10. Kiss-Tóth Christian 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 62 pont;
13. Mészáros Tamás 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 44 pont;
15–16. Dobrovolska Galyna 12. o. (Kiev, Kyivo-Pecherskiy Lycee "Leader") 36 pont;
15–16. Sali András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
17. Horváth Márton 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
18. Gáti Beatrix 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 32 pont;
19. Birkner Tamás 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 31 pont;
20. Torma Róbert 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont;
22. Rácz Miklós 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
23. Agócs István 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
24. Király Csaba 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
25–26. Czank Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
25–26. Magonyi Erika 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 15 pont;

Következik:

27–28. Antal László 12. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 14 pont;
27–28. Bednay Dezső 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
29–33. Chelnokov Volodymyr 12. o. (Kiev, Kyivo-Pecherskiy Lycee "Leader") 10 pont;
29–33. Estélyi István 10. o. (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 10 pont;
29–33. Le Ngan Trang 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
29–33. Németh Adrián 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
34. Komáromy Dani 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
35–36. Herczegh Péter 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
35–36. Szabó Botond 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
37. Richter Péter 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 pont;
38–43. Birkus Róbert 12. o. (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 5 pont;
38–43. Dobos Gábor 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
38–43. G. Szabó Kálmán 12. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 5 pont;
38–43. Kiss Domonkos 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
38–43. Kőrizs Beatrix 7. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
38–43. Mátyás Péter 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 5 pont;
44. Simon Gergely 8. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 4 pont;
45. Lakatos Péter 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.