Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Kunovszki Péter (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 211 pont;
1–2. díj: Szalóki Dávid (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 211 pont;
4–5. díj: Kisfaludi-Bak Sándor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 199 pont;
4–5. díj: Kovács Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 199 pont;
8. díj: Sümegi Károly (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 192 pont;
9. díj: Cseh Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 187 pont;
10. díj: Károlyi Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 184 pont;

Dicséretben részesült:

11. Bogár Péter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 179 pont;
13. Sommer Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 163 pont;
17. Pálovics Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 150 pont;
20. Hannák Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 133 pont;
22. Majoros Csilla (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 129 pont;
25. Szemes Dorottya (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 123 pont;
26. Berna Zoltán (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 117 pont;
27. Kirilly György (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 113 pont;
28–31. Dudás László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 112 pont;
28–31. Farkas Ádám László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 112 pont;
28–31. Győrffy Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 112 pont;

Következik:

34. Tóthmérész Lilla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 99 pont;
35. Szűcs Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 95 pont;
36–37. Győrffy Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 93 pont;
36–37. Kátai-Pál Bence (Tata, Eötvös József Gimnázium) 93 pont;
39. Vincze János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 90 pont;
40. Fegyverneki Tamás (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 85 pont;
45. Horváth Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 75 pont;
46. Vad Szilvia (Budapest, Árpád Gimnázium) 69 pont;
47. Benedek János Ferenc (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 68 pont;
49–50. Mészáros Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 62 pont;
49–50. Szegvári Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 62 pont;
51–52. Antali Máté (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 59 pont;
51–52. Gerse József (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 59 pont;
53–55. Fegyveres György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 54 pont;
53–55. Gál Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 54 pont;
53–55. Treszkai László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 54 pont;
56–57. Rózsa Levente (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 53 pont;
60. Paksy Patrik (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 49 pont;
61–62. Rátz Gyula (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 48 pont;
61–62. Számadó Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 48 pont;
64–65. Kassai Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 46 pont;
66–67. Hegyi Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 43 pont;
66–67. Péter Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 43 pont;
68–69. Hoffer Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 42 pont;
68–69. Szabó Dániel (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 42 pont;
70–73. Barabás Máté (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 41 pont;
70–73. Kondor Olivér (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 41 pont;
70–73. Schattmann Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 41 pont;
74. Vörös Eszter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 39 pont;
75–77. Boros Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 37 pont;
75–77. Csintalan György (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 37 pont;
75–77. Neukirchner László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 37 pont;
78–79. Tóth Anna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 36 pont;
81–82. Kulcsár Géza (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 34 pont;
81–82. Ridinger Tamás (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 34 pont;
83–84. Lóska Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 33 pont;
85–87. Biri Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 pont;
85–87. Horváth Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 32 pont;
85–87. Müller Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 pont;
88–91. Boskovitz Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 30 pont;
88–91. Petrás Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 30 pont;
88–91. Szirmai Roland (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 30 pont;
92–94. Gyurgyák Ildikó (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 29 pont;
92–94. Mislyenác Ivett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
96–98. Angyal Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 27 pont;
96–98. Maknics Anita (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 27 pont;
96–98. Tuba Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont;
99. Pethő Zsombor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
100–101. Zsóka Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
102–105. Czigány Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 23 pont;
102–105. Fokas-Rodatos Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
102–105. Santora Brigitta (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
106–109. László Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 22 pont;
106–109. Morvai Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 22 pont;
106–109. Radó Márta (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
106–109. Szabó István (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
110–111. Amma Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 21 pont;
110–111. Tran Thanh Diem Quynh (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
112–113. Hegedűs Ákos (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 19 pont;
112–113. Lepcsényi Soma (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont;
115–116. Gerendás Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
115–116. Nagy Viktória (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 16 pont;
117–120. Csorba Sebestyén (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 15 pont;
117–120. Ketskeméty Kristóf (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
117–120. Szabó István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
117–120. Velkey Kristóf (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 15 pont;
121–124. Bózsó Barna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
121–124. Molnár Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
125–129. Brosch Barnabás (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 13 pont;
125–129. Fejős Andrea Mária (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 13 pont;
125–129. Molnár László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont;
125–129. Schram Zsuzsanna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont;
130–132. Cseke Orsolya (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
130–132. Gyürke Csaba (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
130–132. Horváth Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
133–138. Bíró Bernadett (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
133–138. Bíró Brigitta (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
133–138. Futár Dóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
133–138. Gáspár Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
133–138. Gyöngy Anna (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont;
133–138. Paholics Máté (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 11 pont;
139–142. Jakab Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
139–142. Lazányi Nóra (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 10 pont;
139–142. Nagy Ágnes (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 10 pont;
139–142. Sávoly János (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimnázium) 10 pont;
143–146. Bagdi István (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
143–146. Horváth Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
143–146. Jakab Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
147–151. Aranyi Csaba (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont;
147–151. Badacsonyi Flóra (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
147–151. Tatár Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
147–151. Totisz Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
147–151. Vági Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
152–159. Gönczy Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
152–159. Hollendus Miklós (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
152–159. Horváth Ádám (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 7 pont;
152–159. Kiss Júlia (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
152–159. Kostyák Zsigmond (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
152–159. Nagy Ervin (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 7 pont;
152–159. Nigicser Bálint (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
152–159. Veres Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
160–167. Balázs Mónika (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 6 pont;
160–167. Bibók Andor (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
160–167. Bresch Barnabás (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 6 pont;
160–167. Kopcsó Dániel (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
160–167. Magos Zoltán (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
160–167. Phan Thu Thuy (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
160–167. Udvarhelyi Bence (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 6 pont;
168–171. Bae Eun Sun (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 5 pont;
168–171. Gavallér Levente (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
168–171. Szólláth Aliz (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
172–174. Angyal Tímea (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
172–174. Stolmár András (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
172–174. Varga Béla (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 4 pont;
175–179. Fésűs Katalin (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
175–179. Juhász Mattias (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
175–179. László Veronika (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
175–179. Nagy Krisztina (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
175–179. Rakovszky András (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
180–185. Cseh Attila (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
180–185. Marián Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
180–185. Pukli Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 2 pont;
180–185. Szatmári Tünde (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 2 pont;
180–185. Závodszky Edit (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
180–185. Zentai Barbara (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
186–195. Balogh Áron István (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 1 pont;
186–195. Barth Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
186–195. Engedy Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
186–195. Juhász Viktor (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
186–195. Kiss Benedek (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
186–195. Konczer József (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 1 pont;
186–195. Lőrincz Gergely (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont;
186–195. Markó Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont;
186–195. Molnár Zsófia (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 1 pont;
186–195. Vida Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.