Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Estélyi István (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 229 pont;
3. díj: Erdélyi Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 215 pont;
4. díj: Molnár András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 209 pont;
6. díj: Udvari Balázs (Baja, III. Béla Gimnázium) 205 pont;
7. díj: Nagy Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 204 pont;
10. díj: Dobos Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 188 pont;
11. díj: Gombkötő Tamás (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 187 pont;
12. díj: Nikházy László (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 186 pont;

Dicséretben részesült:

14–15. Ureczky Bálint (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 175 pont;
16. Cserép Gergely (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 174 pont;
17. Papp Márton (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 170 pont;
18. Komáromy Dani (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 165 pont;
22. Halász Veronika (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 151 pont;
25. Németh Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 138 pont;
26. Rábai András (Budapest, Árpád Gimnázium) 130 pont;
30. Csorba János (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 100 pont;

Következik:

31–32. Farkas Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 98 pont;
31–32. Nándori Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 98 pont;
33. Békéssy Herman András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 97 pont;
34. Baranyai Zsolt (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 92 pont;
36. Hetei Balázs Attila (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 84 pont;
37. Erdélyi Viktor (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 82 pont;
38–39. Jani Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 74 pont;
40. Békési István (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 67 pont;
42. Quittner Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 64 pont;
44. Urbin Ágnes (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 57 pont;
45. Féderer Tamás (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 55 pont;
46. Buda Jakab (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 54 pont;
51. Orbán Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 45 pont;
53–54. Erős Annamária (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 41 pont;
53–54. Izsó Benedek (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 41 pont;
55. Pásztor Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 39 pont;
56. Herczegh Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 38 pont;
58. Pataki Barbara (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 35 pont;
59–60. Berkó Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 34 pont;
61–62. Gellei Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 33 pont;
61–62. Maleskovits Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 33 pont;
63–64. Horváth Anna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 32 pont;
63–64. Pék Máté (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 32 pont;
65–66. Szekeres Péter (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 31 pont;
65–66. Szépe Péter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 31 pont;
67–68. Garai Ákos (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 30 pont;
67–68. Németh Kristóf (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
69–71. Bücs Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 29 pont;
69–71. Kacz Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 29 pont;
72. Jordán Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 27 pont;
73. Szűcs Gábor (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 25 pont;
74–78. Dési Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
74–78. Farkas Csaba (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
74–78. Fischer Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
74–78. Füredi Mihály (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
74–78. Gajdos Csaba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 24 pont;
79–80. Nyerges Ádám (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 22 pont;
79–80. Ozsvárt László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 pont;
81–82. Mahler Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 21 pont;
81–82. Pölöskei Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 21 pont;
84–85. Jusztin Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 19 pont;
84–85. Sziroczák Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont;
86. Nyíri Kinga (Budapest, Szent István Gimnázium) 18 pont;
88. Polozun Valéria (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
89. Lukácsi Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
91–93. Juhász Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
91–93. Léder Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
91–93. Szabó Lajos Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 11 pont;
94–97. Fehér Antal (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
94–97. Horváth Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
94–97. Koncz Viktória (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
98–102. Bódis Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
98–102. Gombkötő András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
98–102. Hegedűs Tibor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
98–102. Nádai Attila (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
103–105. Bárdi Emese (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
103–105. Katona Gabriella (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
103–105. Pál Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
106–112. Ecseri Károly (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 6 pont;
106–112. Mikulán Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
106–112. Pénzes Gyula Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 6 pont;
106–112. Persa Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
106–112. Sebestyén Nóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
113–119. Benke Virág (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 5 pont;
113–119. Kiss Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
113–119. Kovács Zalán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
113–119. Kőhalmi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
113–119. Majoros Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
113–119. Orbán Tamás (Gyönk, Tolnai Lajos Gimnázium) 5 pont;
113–119. Szikra Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
120–124. Berinkei Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
120–124. Bukta Szabina (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 4 pont;
120–124. Fekete Dóra (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 4 pont;
120–124. Gróf Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
120–124. Kertész Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
125–130. Benedek Zoltán (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 3 pont;
125–130. Marhauser Anita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
125–130. Pintér Levente (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
125–130. Weinémer Nóra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
131–132. Petrekanics Márton (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
131–132. Szabó Márton (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
133. Kovács Enikő (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.