Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Kiss-Tóth Christian (Budapest, Árpád Gimnázium) 234 pont;
2. díj: Pálinkás Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 232 pont;
3. díj: Strenner Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 229 pont;
5–6. díj: Csajbók Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 220 pont;
5–6. díj: Poronyi Balázs (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 220 pont;
7. díj: Lorántfy Bettina (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 216 pont;
8–9. díj: Gyarmati Ákos (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 213 pont;
8–9. díj: Vass Márton (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 213 pont;
10. díj: Eckert Bernadett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 208 pont;

Dicséretben részesült:

11. Stippinger Marcell (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 207 pont;
13. Mátyás Péter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 199 pont;
18. Dömötör Erika (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 176 pont;
19. Petényi Franciska (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 173 pont;
20. Bereczki Péter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 167 pont;
23. Hidasi Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 138 pont;
24. Haszpra Tímea (Budapest, Árpád Gimnázium) 136 pont;
25. Hartmann Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 135 pont;
26. Czank Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 127 pont;
27. Regős Gábor (Budapest, Piarista Gimnázium) 112 pont;
30. Bodnár József (Fülek, Füleki Gimnázium) 101 pont;

Következik:

32. Pataki Zsombor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 96 pont;
34. Kiss Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 91 pont;
35. Ujváry Áron (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 90 pont;
36. Sziroczák Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 88 pont;
39. Bodzsár Erik (Budapest, Városmajori Gimnázium) 72 pont;
41. Fodor Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 68 pont;
42–44. Baku György (Budapest, Piarista Gimnázium) 67 pont;
42–44. Knipl Diána (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 67 pont;
42–44. Szilvási Tibor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 67 pont;
45. Chlebovics Kornél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 61 pont;
47. Varga-Umbrich Károly (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 53 pont;
48–49. Vadász Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 52 pont;
48–49. Varjas András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 52 pont;
50. Pintér Gergő (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 51 pont;
51. Molnár Csaba (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 44 pont;
52. Andor Balázs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 43 pont;
54–56. Bors Eszter (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 40 pont;
54–56. Horeczky Miklos (Alberta, Tempo School) 40 pont;
54–56. Szécsi Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 40 pont;
59. Szili Róbert (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 37 pont;
60. Steinbach Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 36 pont;
61–63. Hannák Anikó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 35 pont;
61–63. Korondi Márk (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 35 pont;
61–63. Nagy Ákos (Budapest, Szent István Gimnázium) 35 pont;
64–65. Erős Tamás (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 33 pont;
64–65. Fehér Viktor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 33 pont;
66. Szijártó László (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 32 pont;
67–68. Lőrincz Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 31 pont;
67–68. Tar Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 31 pont;
69. Németh Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 29 pont;
70. Tarcsi Róbert (Budapest, Városmajori Gimnázium) 28 pont;
71–72. Németh Bertalan (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 26 pont;
71–72. Varga Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
73. Jakab Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 25 pont;
74. Varga András (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 24 pont;
75. Nagy Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 21 pont;
76–77. Antal Áron Gyula (Budapest, Szinyei Merse Pál Gimnázium) 18 pont;
76–77. Jenei Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 18 pont;
79–81. Bakos Zsófia (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 16 pont;
79–81. Muntag Márton (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
79–81. Varga Csenge (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 16 pont;
82. Gosztonyi Balázs (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 15 pont;
83–84. Lukucz Balázs (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 14 pont;
85–86. Gulyás Gábor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 13 pont;
85–86. Rábai András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
87–89. Kótyuk Gergely (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 12 pont;
87–89. Raikovich Márton (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 12 pont;
87–89. Szabolcs Barnabás (Budapest, Németh László Gimnázium) 12 pont;
90–92. Csizmadia Gábor (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 11 pont;
90–92. Szalai József (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont;
90–92. Völgyi Katalin (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
93–94. Klár Tímea (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
93–94. Nagy Ágnes (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 pont;
95–100. Gáspár Laura (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 9 pont;
95–100. Halter Tibor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 9 pont;
95–100. Kirsch Norbert (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
95–100. Mayer Viktor (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 9 pont;
95–100. Tóth Mihály (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 9 pont;
101–106. Ágota Dániel (Budapest, Kossuth Lajos Gimnázium) 8 pont;
101–106. Gosztonyi Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
101–106. Nagy Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
101–106. Németh Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 8 pont;
101–106. Polgár Gergely Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
101–106. Tari Ágnes Katalin (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 8 pont;
107–108. Soós Alexandra (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
109–112. (???, ???) 6 pont;
109–112. Borbíró András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
109–112. Boross Judit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
109–112. Korcsok Lajos (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
113–116. Józsa Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
113–116. Kiss Tamás (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
113–116. Komáromi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
113–116. Vörös Andrea (Budapest, Óbudai Gimnázium) 5 pont;
117–120. Beke Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
117–120. Kovács Réka (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
117–120. Zsidó Nóra (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 4 pont;
121–126. Bugyjás Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
121–126. Kócsi Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
121–126. László Valéria (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
121–126. Szivós Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont;
121–126. Tóth Gábor Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
127–128. Hegyi Bence (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
127–128. Szitás Gábor (Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.