Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Birkus Róbert (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 229 pont;
3–4. díj: Antal László (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 210 pont;
5. díj: Hegyháti Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 203 pont;
6. díj: Szabó Botond (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 201 pont;
7. díj: Fehér Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 186 pont;
8. díj: Ablonczy Dávid (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 181 pont;
9. díj: G. Szabó Kálmán (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 175 pont;

Dicséretben részesült:

11. Gidófalvy Kitti (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 167 pont;
12. Nándori Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 158 pont;
14. Vaskó Richárd (Ózd, Bródy Imre Középiskola) 131 pont;
15. Orosz György (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 119 pont;
16. Szabó Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 109 pont;
17. Sándor Ágnes Petra (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 100 pont;

Következik:

18. Hegyi Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 99 pont;
19. Bekényi Balázs (Budapest, Piarista Gimnázium) 97 pont;
20. Pásztor Péter (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 96 pont;
24. Kaposi Ambrus (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 80 pont;
26. Hudáky Zsuzsanna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 70 pont;
27–28. Sipőcz Eszter (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 63 pont;
27–28. Török Zoltán Bálint (Gödöllő, Török Ignác Gimnázium) 63 pont;
29. Pótó Márton (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 56 pont;
30–31. Genczler Kata (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 53 pont;
30–31. Pál Ágnes (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 53 pont;
32. Király András (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 50 pont;
33. Gábor Enikő (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 49 pont;
34. Kardos Tibor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 46 pont;
36. Nyőgér István (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 43 pont;
37. Györkő Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 41 pont;
38. Nárai Dezső (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 39 pont;
39. Losonszky Mihály (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 34 pont;
41. Fekete László (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 32 pont;
42. Varga Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont;
44. Sonkoly Hajnalka (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 23 pont;
45. Sarusi Kis Szilvia (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 20 pont;
46–47. Csakurda Edit (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
48–49. Papp Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
50–55. Geiger Adél (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
50–55. Kiss Szilárd (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 17 pont;
50–55. Klobb Maja (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont;
50–55. Mizsei Réka (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 17 pont;
50–55. Vincze Ákos (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 17 pont;
56–58. Domján Magdolna (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 16 pont;
56–58. Tillinkó Patricia (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 16 pont;
59–60. Bácsi Ádám (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 14 pont;
59–60. Lassu Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont;
61–64. Bagócsi Szilvia (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 13 pont;
61–64. Kurucz Júlia (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
61–64. Oláh Réka (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
65. Szőke Edina (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
66–69. Béky Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
66–69. Bori Kata (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
66–69. Luksander Viktória Gabriella (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
70. Pauló Tamás (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 8 pont;
71. Zsemlye Mónika (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
72–76. Kovács Adrián (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
72–76. Párdányi Szandra (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
72–76. Reizer Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
72–76. Vadász Péter Miklós (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
72–76. Vásárhelyi Zsolt (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont;
77. Sebestyén Krisztián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
78–80. Mátyás Miklós (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
78–80. Virasztó Zsolt (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
81–84. Kajtár Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
81–84. Pásztor Attila (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 3 pont;
81–84. Szatmári Gergely (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
81–84. Tóth-Szöllős Zita (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
85. Ádám János (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
86. Kiss Viktória (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 1 pont.