Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Peregi Tamás 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 217 pont;
2. díj: Simon Gergely 8. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 210 pont;
3. díj: Károlyi Gergely 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 178 pont;
5. díj: Juhász István 8. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 165 pont;
6. díj: Csóka Győző 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 99 pont;
7. díj: Szoldatics András 8. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 78 pont;
8. díj: Nagy Tamás 5. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 54 pont;
10–11. díj: Garaczi Tamás 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 35 pont;
10–11. díj: Jámbor Gergő Levente 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 35 pont;

Dicséretben részesült:

14–15. Dombi Soma 4. o. (Pécs, PTE 1. Sz. Gyakorló Általános Iskola) 20 pont;
14–15. Rostás Anett 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 20 pont;
16–17. Antal Laura Csenge 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 18 pont;
16–17. Mohácsi Réka 8. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 18 pont;
19. Balatoni Mátyás 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 16 pont;

Következik:

20–21. Balogh Teréz 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 12 pont;
20–21. Goreczky Zsolt 8. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 12 pont;
22. Rendek Csaba 8. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 11 pont;
23–27. Horváth Vanda 8. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 10 pont;
23–27. Jándy Márk 7. o. (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 10 pont;
23–27. Nagy Adrián 8. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
23–27. Papp Renáta 8. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
23–27. Szórádi Márk 6. o. (Budapest, Testnevelés Tagozatos Általános Iskola) 10 pont;
28–29. Magócs Dávid 8. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
28–29. Markovics Ádám 8. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
30–33. Koczka Zoltán 8. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 pont;
30–33. Pabeschitz Virág Orsolya 8. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 6 pont;
30–33. Szabó Ádám 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont;
30–33. Zombori Judit 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont;
34–35. Bednay Bence 8. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–35. Hoór Dorottya 7. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
36–37. Kovács Dániel 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont;
36–37. Selyem Kinga 8. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.