Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Németh Attila György 9. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 220 pont;
2. díj: Árvay Zsófia 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 215 pont;
3. díj: Mezei Bálint 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 214 pont;
4. díj: Daróczy László 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 213 pont;
5. díj: Szabó András László 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 212 pont;
6. díj: Hotzi Bernadette 10. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium) 207 pont;
7. díj: Horváth Gábor 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 206 pont;
8. díj: Csatári Tamás 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 204 pont;
9. díj: Dobos Gergely 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 196 pont;
10. díj: Kassay Gábor 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 195 pont;

Dicséretben részesült:

11. Fridrik József Richárd 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 193 pont;
12. Werner Miklós 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 191 pont;
13. Oláh Gábor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 190 pont;
14–17. Farkas Judit 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 187 pont;
14–17. Salamon László 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 187 pont;
14–17. Tóth Bálint 10. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 187 pont;
14–17. Varga Attila József 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 187 pont;
18. Farkas Mátyás 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 184 pont;
19. Kasza Dóra 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 183 pont;
20–21. Juhász Zsófia 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 182 pont;
20–21. Varga Péter 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 182 pont;
22–25. Csató László 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 180 pont;
22–25. Paulik Tamás 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 180 pont;
22–25. Pifkó Zsuzsanna 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 180 pont;
22–25. Sárvári Anna 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 180 pont;
26. Nagy Zoltán 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 177 pont;
27. Szakál Péter 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 176 pont;
29–30. Dani Tímea 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 170 pont;
29–30. Madocsai Judit 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 170 pont;
31–32. Molnár Péter 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 169 pont;
31–32. Szepesváry László 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 169 pont;
34–35. Elter Zsolt 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 167 pont;
36–37. Laczák Lili 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 163 pont;
36–37. Ujváry Flóra 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 163 pont;
38. Kőszegi Balázs 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 161 pont;
40. Zotter Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 153 pont;
41. Wallner Ádám 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 151 pont;
42–43. Bus Norbert 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 150 pont;
42–43. Rédly Dávid 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 150 pont;
44–45. Papp Julianna 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 149 pont;
44–45. Szőri András 10. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 149 pont;
46–48. Darabos Katalin 10. o. (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 148 pont;
46–48. Kovács József 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 148 pont;
46–48. Prusinszki Gábor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 148 pont;
49–50. Drótos Gábor 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 146 pont;
49–50. Lang Krisztina 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 146 pont;
51. Haszpra Zsolt 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 145 pont;
52. Szakács Nóra 10. o. (Szeged, Tömörkény István Gimnázium) 137 pont;
53–54. Herein András 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 136 pont;
55–57. Hubai András Gábor 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 135 pont;
55–57. Molnár Enikő 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 135 pont;
55–57. Sövény Bálint 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 135 pont;
58. Mercz Mária 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 132 pont;
59. Szekeres Ágnes 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 131 pont;
60. Mercz Béla 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 130 pont;

Következik:

61. Horváth András 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 127 pont;
64–65. Buday Péter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 123 pont;
64–65. Soós Gergely 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 123 pont;
67. Nagy Levente 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 120 pont;
68–69. Szurmai Csongor 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 119 pont;
70–72. Kun Gergely 10. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 118 pont;
70–72. Tinku Szilárd 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 118 pont;
73. Keresztes Éva Csilla 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 115 pont;
74–75. Aradi Mátyás 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 114 pont;
74–75. Budai Richárd Tamás 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 114 pont;
76. Csörgő Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 112 pont;
78–79. Csobo Elek 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 108 pont;
78–79. Zelenyánszki Mihály 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 108 pont;
81–83. Handbauer Rezső 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 106 pont;
81–83. Maróti Árpád 9. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 106 pont;
84–85. Puszta Adrián 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 105 pont;
84–85. Varga Anikó 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 105 pont;
86. Wischy Dávid 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 104 pont;
87–88. Fábián Anna 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 102 pont;
87–88. Vincze Erika 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 102 pont;
89. Vincze-Pap Endre 10. o. (Budapest, Óbudai Gimnázium) 101 pont;
90–91. Motyovszki Gergő 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 99 pont;
90–91. Nagy Olívia Noémi 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 99 pont;
93. Sághy Éva 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 97 pont;
94. Kontár Zsuzsanna 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 96 pont;
95. Tóth Eszter Lilla 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 93 pont;
96–97. Horváth Lívia 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 92 pont;
96–97. Mihálycsik László 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 92 pont;
98–100. Keresztes Szabolcs 9. o. (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 91 pont;
98–100. Ollár Anita 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 91 pont;
98–100. Sebestyén József 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 91 pont;
101. Szabó Anita 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 90 pont;
102–103. Kollár Kitti 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 88 pont;
102–103. Zelei Bánk 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 88 pont;
105. Monoszlai Ákos 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 86 pont;
106. Komócsin Zoltán 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 85 pont;
107. Szabó Dorottya 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 84 pont;
108. Matyó Anett 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 83 pont;
109–110. Kulcsár Dániel 10. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 81 pont;
109–110. Máté Balázs 10. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 81 pont;
111. Scheer Ildikó 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 80 pont;
112–113. Endrődi Renáta 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 79 pont;
112–113. Fekete Balázs Samu 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 79 pont;
114–116. Dancza János 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 78 pont;
114–116. Jordán Zsófia 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 78 pont;
114–116. Kovács Noémi 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 78 pont;
117–118. Makai István 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 77 pont;
117–118. Németh Zita 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 77 pont;
119. Vodicska Babett 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 75 pont;
120. Medvés Péter 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 74 pont;
121–122. Somodi Ivett Angelika 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 73 pont;
123–124. Cserháti Gergely 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 72 pont;
123–124. Medvey Tamás 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 72 pont;
125–126. Bakos Mária 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 70 pont;
125–126. Póra-Simon Zsolt 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 70 pont;
128. Engyel Márton 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 66 pont;
129. Miskovics Mariann 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 65 pont;
130–132. Faragó Mária 9. o. (Polgár, Vásárhelyi Pál Gimnázium) 62 pont;
130–132. Horváth Csongor Márk 9. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 62 pont;
130–132. Márton Krisztina 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 62 pont;
133. Kovács Annamária 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 61 pont;
134–135. Szabó Gergő 10. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 60 pont;
134–135. Tancsa Zsolt 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 60 pont;
136–138. Balázs Sándor 9. o. (Tornalja, Gimnázium) 58 pont;
136–138. Knorr Tamás 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 58 pont;
136–138. Péntek Zoltán 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 58 pont;
139–145. Feller Zoltán 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 57 pont;
139–145. Kindert Kata Lívia 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 57 pont;
139–145. Kiss Réka 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 57 pont;
139–145. Krisch Enikő 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 57 pont;
139–145. Nagy Zsófia Rita 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 57 pont;
139–145. Rábai Mária 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 57 pont;
139–145. Szijártó Rita 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 57 pont;
146–148. Gábor Attila 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 56 pont;
146–148. Kiss Andrea 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 56 pont;
146–148. Nagy Szilvia 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 56 pont;
149. Nagy Kata 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 55 pont;
150. Szita Zsófia 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 54 pont;
151. Takátsy Balázs 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 53 pont;
152. Nyeső Dóra 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 52 pont;
153–156. Elekes Csaba 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 51 pont;
153–156. Radocha Vivien 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 51 pont;
153–156. Szabó Erika 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 51 pont;
157. Kopácsi Viktória 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 50 pont;
158–159. Mihálka Izabella 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 49 pont;
158–159. Wittmann Dávid 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 49 pont;
160–161. Kiss Balázs Péter 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 48 pont;
160–161. Varga Eszter 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 48 pont;
163. Farkas Bálint 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 46 pont;
164–167. Farkas Péter 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 45 pont;
164–167. Márkus Judit 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 45 pont;
164–167. Sendula Tímea 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 45 pont;
164–167. Verzár Anna 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 45 pont;
169–170. Bunth Ágnes 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 43 pont;
169–170. Szőke András 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 43 pont;
171–172. Konkoly Melinda 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 42 pont;
171–172. Molnár Márton 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 42 pont;
173. Oláh Tibor 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 41 pont;
174–175. Molnosi Zsófia 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 40 pont;
174–175. Varga Tamás 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 40 pont;
176–180. Englert Ákos 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 pont;
176–180. Győri Klaudia 10. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 39 pont;
176–180. Heizler Tamás Ferenc 9. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 39 pont;
176–180. Králik Barnabás 9. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 39 pont;
176–180. Szabó Zoltán 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 39 pont;
181–184. Hosszu Éva 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 38 pont;
181–184. Kocsis Edina 9. o. (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 38 pont;
181–184. Lovas Tamás 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 38 pont;
181–184. Rója Pál 9. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 38 pont;
185–190. Kádár András 10. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 37 pont;
185–190. Király Klára 9. o. (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 37 pont;
185–190. Kiss Diána 10. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 37 pont;
185–190. Orcsik Szabolcs 10. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 37 pont;
185–190. Rohovszky Péter Rudolf 9. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 37 pont;
185–190. Steierlein Dávid 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 37 pont;
191–196. Bognár Blanka 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 pont;
191–196. Imrő Anita 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
191–196. Nemes Anna 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 36 pont;
191–196. Schultz Benedek 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 36 pont;
191–196. Tóth Attila 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 36 pont;
191–196. Vida Zoltán 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 pont;
197–201. Arató Róbert 10. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 35 pont;
197–201. Diószegi Tamás 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
197–201. Juhász Flóra 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 35 pont;
197–201. Szénási Rajmund 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 35 pont;
197–201. Timár Ádám 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 35 pont;
202–205. Gazdag Nóra 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 34 pont;
202–205. Kopcsó István 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 34 pont;
202–205. Meng Marietta 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 pont;
202–205. Varga Andrea 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
206–207. Boa Krisztina 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
206–207. Üveges Bálint 9. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 33 pont;
208–211. Horváth Gábor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 32 pont;
208–211. Kiss Judit 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 pont;
208–211. Miklós Zsolt 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 32 pont;
208–211. Szél Edit Piroska 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 32 pont;
212–214. Biacsi Ádám 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 31 pont;
212–214. Fazekas Ildikó Edina 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 31 pont;
212–214. Stadler Gergő 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 31 pont;
215–217. Bodnár Szabina 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 30 pont;
215–217. Herpai Levente 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 30 pont;
215–217. Kovács Ágnes 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 30 pont;
218–222. Gaál Anikó 9. o. (Miskolc, Matura Gimnázium) 29 pont;
218–222. Györök Péter 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 29 pont;
218–222. Széles Gábor 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 29 pont;
218–222. Urbán László 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 29 pont;
218–222. Vandrus Zoltán 10. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 29 pont;
223–226. B. Ferenc 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 28 pont;
223–226. Karancs Iván 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont;
223–226. Simon Petra 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont;
223–226. Szabó Áron 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 28 pont;
227–232. Décsei Anna 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 27 pont;
227–232. Kuti József 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 27 pont;
227–232. Landesz Csaba 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 27 pont;
227–232. Szabó Tamás 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 27 pont;
227–232. Tóth Adrienn 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 27 pont;
227–232. Vörös Anett 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 27 pont;
233–235. Frank Máté Ferenc 9. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 26 pont;
233–235. Kurunczi Gábor 10. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 26 pont;
233–235. Ónodi Bettina 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 26 pont;
236–237. Lampert Máté 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 25 pont;
236–237. Tóth Máté 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 25 pont;
238–242. Gencsiova Krisztina 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 24 pont;
238–242. Molnár Zoltán László 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 24 pont;
238–242. Surman Krisztina 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 24 pont;
238–242. Szabó Béla 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 24 pont;
238–242. Szíjj Lilla 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 24 pont;
243–251. Bérczi Anna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 23 pont;
243–251. Berecz Edina 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 23 pont;
243–251. Heidecker Tímea 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 23 pont;
243–251. Kollár Péter 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 23 pont;
243–251. Magyari Gábor 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
243–251. Nagy Richárd 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
243–251. Nagy Veronika 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 23 pont;
243–251. Tóth Péter 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 23 pont;
243–251. Veszprémi Ádám 9. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 23 pont;
252–263. Ballók Beáta 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 pont;
252–263. Bodnár Tamás 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 22 pont;
252–263. Botka Gábor 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
252–263. Farkas Mariann 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 22 pont;
252–263. Fehér Dániel 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 22 pont;
252–263. Gajdácsi Attila 9. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimnázium) 22 pont;
252–263. Gelei Anna 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 pont;
252–263. Kapi Zsófia 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 22 pont;
252–263. Olasz Attila 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 22 pont;
252–263. Osbáth Zita 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 22 pont;
252–263. Tuza Viktória 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 22 pont;
264–275. Bertalan Balázs 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 21 pont;
264–275. Bóka Dávid 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 21 pont;
264–275. Bujdosó Péter 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 21 pont;
264–275. Csehi Csongor 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 21 pont;
264–275. Dallos Ádám 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
264–275. Dékány Tamás 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
264–275. Hankó Zsófia 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 21 pont;
264–275. Horváth Gáspár 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
264–275. Kórizs Emese 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 21 pont;
264–275. Olajos Gábor 10. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 21 pont;
264–275. Pelyva Péter 9. o. (Budapest, Kossuth Lajos Gimnázium) 21 pont;
264–275. Sólyom Zsófia 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 21 pont;
276–286. Bartolits Ákos 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 20 pont;
276–286. Borbíró Péter 10. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 20 pont;
276–286. Denk Zsófia Karolina 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 20 pont;
276–286. Endrész Brigitta 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 20 pont;
276–286. Erdős Barbara 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
276–286. Horváth Orsolya 9. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 20 pont;
276–286. Kránitz Eszter 10. o. (Csorna, Csornai Nevelési és Oktatási Központ) 20 pont;
276–286. Oláh István 10. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 20 pont;
276–286. Szabó Eszter 10. o. (Budapest, Óbudai Gimnázium) 20 pont;
276–286. Szekeres Gyula 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 20 pont;
276–286. Vass Ádám 9. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 20 pont;
287–297. Balogh Szabolcs 9. o. (Révkomárom, Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Gimnázium) 19 pont;
287–297. Czanik Csenge 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 19 pont;
287–297. Dési Éva 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
287–297. Földvári Tamás 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 19 pont;
287–297. Molnár Gábor 10. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 19 pont;
287–297. Pénzváltó Viktor 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 19 pont;
287–297. Sátory Márió 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
287–297. Szauervein Szabolcs 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 19 pont;
287–297. Szkiba Ivett 9. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 19 pont;
287–297. Vadász Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
298–306. Bajzát György 10. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 18 pont;
298–306. Borbély Brigitta 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 18 pont;
298–306. Gáspár Vince 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 18 pont;
298–306. Kátai Dávid 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 18 pont;
298–306. Kruppa Gergely 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
298–306. Nagy Balázs 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 18 pont;
298–306. Pálinkás József 9. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 18 pont;
298–306. Palkovics Mihály 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
307–317. Boda Márton Attila 9. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 17 pont;
307–317. Fekete Judit 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 17 pont;
307–317. Gazdus Viktor 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 17 pont;
307–317. Mikulás Ádám 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
307–317. Mózes Róbert 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
307–317. Pintér Dávid 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
307–317. Renkó Dániel 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 17 pont;
307–317. Tóth Máté 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 17 pont;
307–317. Varga Virág 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
318–331. Cserényi Tímea 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 16 pont;
318–331. Eipl Bálint 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 16 pont;
318–331. Emődi Flóra 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 16 pont;
318–331. Figler Szilvia 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
318–331. Horváth Gábor 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
318–331. Ludányi Zsolt 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 16 pont;
318–331. Lukács Tímea 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 16 pont;
318–331. Pálfy Gyula 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
318–331. Pasztuhov Renáta 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 16 pont;
318–331. Rajnai Tamás 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
318–331. Szabó Zita 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 16 pont;
318–331. Szikora Tamás 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 16 pont;
318–331. Tóth András 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 16 pont;
332–344. Apáti-Nagy Eszter 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
332–344. Buza Orsolya Piroska 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont;
332–344. Cséri Tamás 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont;
332–344. Fábián Gábor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
332–344. Halász Ádám 9. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 15 pont;
332–344. Kásler Tünde 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
332–344. Larabi Bernard 10. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 15 pont;
332–344. Pásztrai Pál 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
332–344. Pilissy Zoltán 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
332–344. Slezák Martin 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 15 pont;
332–344. Szepes András 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 15 pont;
345–353. Éles Imre 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 pont;
345–353. Fehér Judit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
345–353. Fodor Gábor 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 14 pont;
345–353. Gelencsér Tamás 9. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 14 pont;
345–353. Halász Péter 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 14 pont;
345–353. Krisztin N. László 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont;
345–353. Mátrai Viktor Gergő 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
345–353. Szabó András 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
345–353. Zakupszky Nóra 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 14 pont;
354–364. Barna István 9. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 13 pont;
354–364. Bede-Fazekas Ákos 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 13 pont;
354–364. Csabai Adrienn 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
354–364. Ivancsó Veronika 9. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 13 pont;
354–364. Kótai Bianka 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 13 pont;
354–364. Kovács Zoltán 9. o. (Tornalja, Gimnázium) 13 pont;
354–364. Muka László 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont;
354–364. Rajna Botond 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 13 pont;
354–364. Sipos Ádám 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 13 pont;
354–364. Szarka Lajos 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 13 pont;
365–379. Boros Ágnes 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 12 pont;
365–379. Büi Szabolcs 9. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 12 pont;
365–379. Finta András 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 12 pont;
365–379. Kepics Zsanett 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 12 pont;
365–379. Mészáros Dávid 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 12 pont;
365–379. Miskolczy Gergely 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 12 pont;
365–379. Mózer Katalin 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
365–379. Muhi Ádám 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 12 pont;
365–379. Nagy Zsófia 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 pont;
365–379. Óvári Zoltán 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 12 pont;
365–379. Rutka Péter 10. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 12 pont;
365–379. Szöllősi Ádám 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
365–379. Vajda Viktor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
365–379. Valkó Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont;
365–379. Zsólyomi Kitti 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 12 pont;
380–393. Bellovits Rita 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 11 pont;
380–393. Eőry Mónika 10. o. (Csorna, Csornai Nevelési és Oktatási Központ) 11 pont;
380–393. Farkas Dániel 9. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 11 pont;
380–393. Gerényi Anita 10. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 11 pont;
380–393. Híves Bálint 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 11 pont;
380–393. Horváth Álmos Soma 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 11 pont;
380–393. Kolodzey Gábor 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 11 pont;
380–393. Mácsai Ákos 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
380–393. Molnár Bence 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 11 pont;
380–393. Szatmári László 9. o. (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 11 pont;
380–393. Szilágyi Medárd 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont;
380–393. Tóth Viktor 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 11 pont;
380–393. Veress Gábor 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont;
394–407. Balla Zsuzsanna 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
394–407. Egyed Lenke 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 pont;
394–407. Gátfalvi Zsuzsanna 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 10 pont;
394–407. Kádár Gyöngyi 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 10 pont;
394–407. Kis Tamás 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
394–407. Lenkei Zsolt 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
394–407. Makai Péter 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 pont;
394–407. Matyovszki Gergő 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 10 pont;
394–407. Mészáros Balázs 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
394–407. Sebestyén Ádám 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 10 pont;
394–407. Sinkovics Péter 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 pont;
394–407. Szabó Nóra 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 10 pont;
394–407. Szappanos Gergő 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 10 pont;
394–407. Tolvaj Márton 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
408–422. Bali Zoltán 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
408–422. Csányi Máté 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
408–422. Gálicz Eszter 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 9 pont;
408–422. Hajdú Márk 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 9 pont;
408–422. Hegedűs Szabolcs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
408–422. Károlyi Kincső 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 9 pont;
408–422. Martosi József 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 9 pont;
408–422. Mayer Erzsébet 10. o. (Pécs, Kodály Zoltán Gimnázium) 9 pont;
408–422. Nikityin Jevgenyij 9. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 9 pont;
408–422. Őry Eszter 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
408–422. Rolek Tamás 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 9 pont;
408–422. Szemán Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
408–422. Szobonya Robert 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 9 pont;
408–422. Tas Katalin 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
408–422. Tölgyes Laura 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
423–430. Antal László 10. o. (Budapest, Szent István Közgazdasági Középiskola) 8 pont;
423–430. Bräutigam Dóra 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
423–430. Kiss Katinka 9. o. (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 8 pont;
423–430. Molnár Nóra 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
423–430. Németh Katalin 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont;
423–430. S B 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 8 pont;
423–430. Tóth Tímea 9. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 8 pont;
431–450. Ábrahám János 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
431–450. Csiszér Orsolya 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
431–450. Dezső András 9. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 7 pont;
431–450. Gregor Zsófia 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
431–450. Hizsnyik Gabriella 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 7 pont;
431–450. Hlavathy Katalin 9. o. (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 7 pont;
431–450. Irmalós Zsuzsanna 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
431–450. Juhász Norbert 10. o. (Nagykapos, Nagykaposi Gimnázium) 7 pont;
431–450. Kántor Mór 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
431–450. Kobolák Ákos 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 7 pont;
431–450. Kovács Zsolt 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
431–450. Sepa Katalin 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
431–450. Soczó Tamás 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 7 pont;
431–450. Török Dávid 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
431–450. Tresó Gergely 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 7 pont;
431–450. Velkey Róbert 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 7 pont;
451–474. Bertalanits Edit 10. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 6 pont;
451–474. Bóta Edit 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont;
451–474. Csóti Tamás 9. o. (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 6 pont;
451–474. Dabasi Halász Anna 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
451–474. Erdős Márton 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
451–474. Kalász János 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
451–474. Kis Tibor 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 6 pont;
451–474. Kiss Dániel 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
451–474. Polyák Nóra 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont;
451–474. Puha Tamás 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
451–474. Sebestyén Örs 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont;
451–474. Szántó Zsófia 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
451–474. Szelkó Péter 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
451–474. Szigeti Anikó Réka 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 6 pont;
451–474. Sziráczki Norbert 9. o. (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 6 pont;
451–474. Szodorai Tímea 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 6 pont;
451–474. Tóth Tamás 10. o. (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 6 pont;
451–474. Treit Noémi 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
451–474. Várkonyi Dóri 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
451–474. Zsigmond Anna 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
475–493. Bányai Zsófia 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
475–493. Bors Anett 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
475–493. Dénes Dániel 9. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 5 pont;
475–493. Erdész Brigitta 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 5 pont;
475–493. Fazekas Bence 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
475–493. Füzesi Szonja 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
475–493. Helber Laura 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
475–493. Kelemen Fanni 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
475–493. Kulisz Adrienn 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
475–493. Magyar László 10. o. (Budapest, Szent István Közgazdasági Középiskola) 5 pont;
475–493. Mezősi Árpád 9. o. (Pécs, Kodály Zoltán Gimnázium) 5 pont;
475–493. Nagy Krisztina 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
475–493. Ország Petra 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
475–493. Ozsváth Norbert 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
475–493. Pecsora Sándor 9. o. (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 5 pont;
475–493. Szabó Mátyás 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
475–493. Tinta András 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 5 pont;
475–493. Zörgő Dávid 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 5 pont;
494–501. Déri Eszter 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 4 pont;
494–501. Fiktusz Botond 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
494–501. Fónagy Fruzsina 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
494–501. Lévay Ádám 9. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 4 pont;
494–501. Novák Barnabás 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
494–501. Novák Dániel 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
494–501. Tóbiás Borbála 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 4 pont;
494–501. Vizy Bálint 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 4 pont;
502–507. Faragó Zsanett 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont;
502–507. Halmos Attila 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 3 pont;
502–507. Korózs Dániel 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
502–507. Luca Izabella 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont;
502–507. Soós Rebeka 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont;
502–507. Takács Nóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
508–516. Balogh Tamás 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
508–516. Goda Márta 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 2 pont;
508–516. Horváth Luca 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
508–516. Kiss Máté 9. o. (Budapest, Óbudai Gimnázium) 2 pont;
508–516. Kovács Zsolt 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
508–516. Sok Péter 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
508–516. Tündik Zsuzsanna 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
508–516. Vig Andrea 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
508–516. Wolf Orsolya 9. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 2 pont;
517–534. Béke Péter 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
517–534. Berecz Sándor 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont;
517–534. Derecickei Mariann 9. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 1 pont;
517–534. Haris Gergely 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont;
517–534. Hegedűs Mihály 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 1 pont;
517–534. Hopoczky Petra 10. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont;
517–534. Makrányi Ferenc 10. o. (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 1 pont;
517–534. Megyesi Tibor 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont;
517–534. Nagy Gyula 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont;
517–534. Orsós Andrea 9. o. (Pécs, Gandhi Közalapitványi Gimnázium és Kollégium) 1 pont;
517–534. Pálfalvi József 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont;
517–534. Pásti Eszter 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont;
517–534. Piszker Zoltán 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
517–534. Sinali Györgyi 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont;
517–534. Szentivánszki Nóra 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 1 pont;
517–534. Szőnyegh Eszter 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont;
517–534. Tajti András 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.