Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Klujber Gergely 11. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 221 pont;
1–2. díj: Tassy Gergely 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 221 pont;
3. díj: Kovác Zoltán 11. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 218 pont;
4–5. díj: Hauck Zsuzsanna 11. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 216 pont;
4–5. díj: Hutyán Péter 11. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 216 pont;
6. díj: Gyenis András 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 215 pont;
7. díj: Császi Attila 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 214 pont;
9. díj: Csoma Anikó 11. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 209 pont;
10. díj: Illés Evelin 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 208 pont;

Dicséretben részesült:

11. Sóvágó Sándor 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 207 pont;
12. Szegő Márton 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 206 pont;
13. Kolluti Tamás 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 204 pont;
14. Stolczenberger Róbert 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 200 pont;
15. Harkai Alexandra Dóra 11. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 199 pont;
16–17. Hajdu József 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 198 pont;
16–17. Horváth Szabina 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 198 pont;
18–19. Tóth Ferenc 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 197 pont;
20. Martinek László 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 196 pont;
22. Bartha Emőke 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 186 pont;
26–27. Szekeres Fanni Sarolta 12. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimnázium és Vendéglátóipari Szakközépiskola) 177 pont;
28–29. Karner Máté 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 175 pont;
30. Szabó Orsolya 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 174 pont;
31–32. Fegyverneki Dániel 11. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 172 pont;
31–32. Markhot Zsuzsa 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 172 pont;
33. Mórocz Eszter 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 169 pont;
34. Gelencsér Zsolt 11. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 168 pont;
35. Kalmár Bence 11. o. (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 167 pont;
36. Szalai Erika 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 166 pont;
37. Újfalussy Kristóf 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 164 pont;
38–39. Freiler Zsolt 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 162 pont;
38–39. Szrapkó Krisztián 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 162 pont;
40–41. Füzesi István 12. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 161 pont;
40–41. Vörös Krisztina 11. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 161 pont;
42. Pogátsa Bálint 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 160 pont;
43–44. Barta Fruzsina 11. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 159 pont;
45. Tóth Miklós 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 154 pont;
46. Nagy Viktor 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 153 pont;
47–48. Besnyő Márton 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 152 pont;
47–48. Sörös Gábor 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 152 pont;
49. Szász Krisztián 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 151 pont;
50. Barabás Zoltán 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 149 pont;
51–53. Fejér Balázs 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 148 pont;
51–53. Kerekes Balázs 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 148 pont;
51–53. Nagy Ágnes 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 148 pont;
54. Nikházy Orsolya 12. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 145 pont;
55. Harmath Dénes 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 144 pont;
56–57. Nagy Erzsébet 12. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 138 pont;
56–57. Sáfrány Dávid 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 138 pont;
58. Dávid Roland 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 132 pont;

Következik:

59. Kovács Gábor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 130 pont;
60–61. Szintai Csaba 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 128 pont;
62. Halbrucker Tamás 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 127 pont;
63. Nagy Tamás 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 126 pont;
64–65. Buri Alexandra 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 124 pont;
64–65. Enzsöl Szilvia 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 124 pont;
66. Sánta Adrienn 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 121 pont;
67–68. Kocsis Tibor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 120 pont;
67–68. Mátrai Magdolna 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 120 pont;
69–70. Takács Viola 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 118 pont;
71. Orgován Ildikó 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 117 pont;
72. Engyel Ferenc 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 116 pont;
73–75. Csapó István 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 113 pont;
73–75. Hermán Eszter 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 113 pont;
73–75. Kádár András 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 113 pont;
76–80. Domsa Lorena 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 112 pont;
76–80. Farkas Bálint 11. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 112 pont;
76–80. Honti Ágnes Judit 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 112 pont;
76–80. Kocsis István 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 112 pont;
76–80. Pócsi Andrea 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 112 pont;
81–82. Mályusz Miklós Tivadar 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 111 pont;
81–82. Szabó Péter 11. o. (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 111 pont;
83. Tancsa Balázs 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 110 pont;
84–85. Bíró Ákos 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 109 pont;
84–85. Pongrácz Gábor 11. o. (Budapest, Osztrák Iskola Budapest) 109 pont;
86–87. Molnár Ádám Tamás 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 108 pont;
86–87. Zomborszki Róbert 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 108 pont;
88. Telek Tamás 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 107 pont;
89–90. Deák Áron 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 106 pont;
89–90. Kőműves Krisztián 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 106 pont;
91. Dergez Dávid 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 104 pont;
92. Germán Olivér 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 103 pont;
93–94. Dzsubák László 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 102 pont;
93–94. Havrila Imre Antal 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 102 pont;
95. Farkas Ferenc 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 100 pont;
96. Farkas János 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 99 pont;
97. Czene Boglárka 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 98 pont;
98. Szeberényi Ágnes 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 96 pont;
99. Tari Emese Kinga 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 95 pont;
100–102. Dori Gergő 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 92 pont;
100–102. Szegedi Tamás 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 92 pont;
103–104. Ősze Gergő 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 91 pont;
103–104. Weigand Krisztián 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 91 pont;
105–107. Czibula Levente 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 90 pont;
105–107. Keszi-Petik Anna 12. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 90 pont;
105–107. Sef Dániel 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 90 pont;
108–110. Marton Miklós 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 89 pont;
108–110. Pázmándi Edit 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 89 pont;
108–110. Soós Izsák 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 89 pont;
111–112. Magyari Nóra 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 87 pont;
111–112. Mályi Marianna 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 87 pont;
113–114. Kálmán Nikolett 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 85 pont;
113–114. Mattyasovszky Lenke 12. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 85 pont;
115–116. Katos Petra 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 84 pont;
115–116. Lenkey Csongor 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 84 pont;
117–118. Kopcsó Tamás 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 82 pont;
117–118. Wohner Ágnes 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 82 pont;
119–121. Nagy Imre 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 78 pont;
119–121. Rábai Orsolya 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 78 pont;
122. Knapp Boglárka 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 76 pont;
123–127. Krusper Márta 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 75 pont;
123–127. Malatinszki Imre 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 75 pont;
123–127. Molnár Dóra 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 75 pont;
123–127. Mózes Áron 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 75 pont;
123–127. Szarka István 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 75 pont;
128–129. Dóri Gergely 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 74 pont;
128–129. Juhász Lilla 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 74 pont;
130–131. Lajkó Beáta 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 72 pont;
130–131. Wéner Tamás 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 72 pont;
132–133. Erdődy Dávid 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 71 pont;
132–133. Paksi Julianna Kitti 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 71 pont;
134–135. Fekete Attila 12. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 70 pont;
134–135. Ollár Mariann 12. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 70 pont;
136–137. Darázs Zoltán 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 68 pont;
136–137. Varga Balázs 12. o. (Tapolca, Batsányi János Gimnázium és Szakképző Iskola) 68 pont;
138–142. Jánosi András 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 67 pont;
138–142. Reichert Miklós 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 67 pont;
138–142. Simonyi Dalma 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 67 pont;
138–142. Wagner Ádám 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 67 pont;
138–142. Zahorecz Sarolta 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 67 pont;
143–147. Balázs József 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 66 pont;
143–147. Mészáros Tamás 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 66 pont;
143–147. Numan Réka 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 66 pont;
143–147. Rákász Csaba 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 66 pont;
143–147. Viszkievicz András 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 66 pont;
148–151. Antal Balázs 12. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 65 pont;
148–151. Griechisch Erika 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 65 pont;
148–151. Szabó Anikó 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 65 pont;
148–151. Völgyesi Judit 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 65 pont;
152–156. Márton Andor János 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 64 pont;
152–156. Polgár Ádám 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 64 pont;
152–156. Szijártó András Lajos 11. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 64 pont;
152–156. Vaczó Gábor 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 64 pont;
152–156. Zsoldos Bálint 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 64 pont;
157–159. Bartók Tamás 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 63 pont;
157–159. Juszkó Csaba 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 63 pont;
157–159. Kerekes Barbara 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 63 pont;
160–161. Lányi Tamás 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 62 pont;
160–161. Nagy Zsolt 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 62 pont;
162–163. Bujtás Noémi 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 61 pont;
162–163. Dobos Vera 12. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola) 61 pont;
164–167. Domokos Annamária 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 60 pont;
164–167. Gugi Bettina 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 60 pont;
164–167. Nagy Balázs 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 60 pont;
164–167. Pikó Péter 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 60 pont;
168–171. Győrfi András 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 59 pont;
168–171. Makszin Marietta 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 59 pont;
168–171. Rónai Bernadett 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 59 pont;
168–171. Szűrös Levente 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 59 pont;
172–174. Bató Lilla 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 57 pont;
172–174. Szilágyi Éva 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 57 pont;
172–174. Tomjanovich Gergő 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 57 pont;
175. Lipták Ádám 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 56 pont;
176–177. Baka Gábor 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 55 pont;
176–177. Tomanek Ferenc Áron 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 55 pont;
178. Kovács Ádám 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 54 pont;
179–183. Bényász Ákos 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 53 pont;
179–183. Ferencz Emőke 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 53 pont;
179–183. Gál Katalin 11. o. (Tornalja, Gimnázium) 53 pont;
179–183. Hoffmann Ádám 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 53 pont;
179–183. Höbenreich Enikő 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 53 pont;
184–188. Homonnai Rita 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 52 pont;
184–188. Jakab Tamás 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 52 pont;
184–188. Sarkar Nirmal 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 52 pont;
184–188. Schilling János 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 52 pont;
184–188. Takács Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 52 pont;
189–192. Bádovszky Dóra 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 51 pont;
189–192. Egyed Barna 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 51 pont;
189–192. Virág Bálint 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 51 pont;
193. Szöllősi Dániel 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 50 pont;
194–197. Andorka Péter 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 49 pont;
194–197. Heisenberger Viktor 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 49 pont;
194–197. Heller Kristóf 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 49 pont;
198–199. Endrész Zsolt 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 48 pont;
198–199. Godó Roland 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 48 pont;
200–202. Darabos Judit 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 47 pont;
200–202. Hrabovszki János 12. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 47 pont;
200–202. Margetán Zsombor 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 47 pont;
203–205. Barcsik Ildikó 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
203–205. Fajka Margit 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 46 pont;
203–205. Geszti Balázs 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 46 pont;
206–210. Antal Viktória 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 45 pont;
206–210. Láda Erika 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 45 pont;
206–210. Simon Lilla 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 45 pont;
206–210. Szatmári Zoltán 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 45 pont;
206–210. Vas Gyula 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 45 pont;
211–214. Bodnár Ádám 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 44 pont;
211–214. Botta András 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 44 pont;
211–214. Kiss Virág 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
211–214. Praksch Ádám 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 44 pont;
215–220. Borzák Réka 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 43 pont;
215–220. Izsák Gabriella 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 43 pont;
215–220. Mucsi Brigitta 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 43 pont;
215–220. Palotás Gergely 11. o. (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 43 pont;
215–220. Szakács Júlia 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 43 pont;
221–222. Somogyvári Tibor 12. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 42 pont;
221–222. Téglássy Anna 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 42 pont;
223–225. Hermann Zsolt 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 41 pont;
223–225. Kósa Angéla 11. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium) 41 pont;
223–225. Tokai Dóra 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 41 pont;
226–227. Kiss Adrienn 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 40 pont;
226–227. Krón Mónika 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 40 pont;
228. Meiszterics Gábor 11. o. (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola) 39 pont;
229. Kárpáti Péter Gábor 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 38 pont;
230–233. Bengery Zsófia 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 37 pont;
230–233. Kiss Dániel 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 37 pont;
230–233. Praksch András 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 37 pont;
230–233. Teleki Blanka 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 37 pont;
234–239. Kanta Péter 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 36 pont;
234–239. Kardos Bálint 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 36 pont;
234–239. Korózs Marietta 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 36 pont;
234–239. Kőkuti Zoltán 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
234–239. Molnár Éva 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 36 pont;
234–239. Schlosser Mátyás 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 36 pont;
240–241. Budinszky Dávid 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 35 pont;
240–241. Halmai Gábor Zoltán 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 35 pont;
242–245. Antal Éva 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 34 pont;
242–245. Nagy Péter 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 pont;
242–245. Stallenberger Ádám 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 34 pont;
246–248. Csubák Balázs 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 33 pont;
246–248. Farkas István 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
246–248. Nagy Gábor 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 33 pont;
249–252. Buzás Péter 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 32 pont;
249–252. Fazekas Sándor 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 32 pont;
249–252. Herczog Krisztina 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
249–252. Néber Csilla 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 32 pont;
253–254. Korcsog Ráhel 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 31 pont;
253–254. Szabados Anikó 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 31 pont;
255–259. Brindza Attila 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 30 pont;
255–259. Csákvári Ferenc 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
255–259. Kókai Zsófia 11. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 30 pont;
255–259. Kovács Gabriella 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 30 pont;
255–259. Zajzon Gergő 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 30 pont;
260–262. Csobot Inez 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
260–262. Golodjuk Vita 12. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 29 pont;
260–262. Hegedűs Zoltán 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 29 pont;
263–267. Bognár Zita 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 28 pont;
263–267. Lőcsei Izabella Tímea 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 28 pont;
263–267. Németh Eszter 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 28 pont;
263–267. Serfőző Róbert 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 28 pont;
268–277. Duró Csaba 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
268–277. Hetzl András 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 27 pont;
268–277. Kálya Bálint 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 27 pont;
268–277. Kevevári Balázs 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 27 pont;
268–277. Liptai István 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
268–277. Somorjai Gábor 12. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola) 27 pont;
268–277. Szalárdy Orsolya 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 27 pont;
268–277. Szász Tibor 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 27 pont;
268–277. Tóth Máté 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 27 pont;
278–282. Bali Emese 12. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 26 pont;
278–282. Mészáros Eleonóra 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 26 pont;
278–282. Pfendesack Edit 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 26 pont;
278–282. Tompa Gábor 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 26 pont;
283–284. Fodor Edina 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
283–284. Kiss Elek Zoltán 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 25 pont;
285–289. Hetényi Péter 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 24 pont;
285–289. Huber Mária 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 24 pont;
285–289. Laki András 11. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 24 pont;
285–289. Németh Bence 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 24 pont;
285–289. Takács Balázs 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 24 pont;
290–293. Kovács Tímea 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 23 pont;
290–293. Marsi András 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
290–293. Somlóhegyi Irén 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 23 pont;
290–293. Szabó Fruzsina 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 23 pont;
294–301. Berki László 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
294–301. Bernhardt Róbert 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 22 pont;
294–301. Bíró Zsuzsanna 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 22 pont;
294–301. Faragó Bálint 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 22 pont;
294–301. Menyhárt Éva 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 22 pont;
294–301. Miheller Tibor 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 22 pont;
294–301. Oroszi Eszter 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 22 pont;
294–301. Tatai Zoltán 12. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 22 pont;
302–321. Atanaszov Dávid 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 21 pont;
302–321. Csobot Zita 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
302–321. Dina Mátyás 11. o. (Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 21 pont;
302–321. Dormán Péter 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 21 pont;
302–321. Dragony Dániel 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 21 pont;
302–321. Fekete Gábor 12. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 21 pont;
302–321. Ferenc Ádám 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 21 pont;
302–321. Forró Veronika 11. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 21 pont;
302–321. Földi Norbert 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 21 pont;
302–321. Kálmán Zsolt 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 21 pont;
302–321. Lévai Gábor 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
302–321. Lipcsey Márk 11. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 21 pont;
302–321. Mészáros Balázs 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 21 pont;
302–321. Paraj Gábor 12. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 21 pont;
302–321. Popova Anna 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 21 pont;
302–321. Posztós Dániel 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 21 pont;
302–321. Tóth Gabriella 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 21 pont;
302–321. Várhelyi Zoltán 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 21 pont;
322–329. Arany László 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 20 pont;
322–329. Barta András 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 20 pont;
322–329. Berki Tímea 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 20 pont;
322–329. Breitenstein Csaba 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 20 pont;
322–329. Elek Zoltán 11. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 20 pont;
322–329. Kecskés Péter 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
322–329. Persa György 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 20 pont;
330–337. Buzás Zoltán 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 19 pont;
330–337. Elter Csaba 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 19 pont;
330–337. Gémes Gergő 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 19 pont;
330–337. Kovács Tímea 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 19 pont;
330–337. Maczkó Renáta 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimnázium) 19 pont;
330–337. Valiskó Tímea 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
338–340. Matyasovszki Sándor 12. o. (Ógyalla, Építőipari Szakközépiskola) 18 pont;
338–340. Szentjóbi Anna 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 18 pont;
338–340. Tóth Annamária 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 18 pont;
341–347. Dolog Anett 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 17 pont;
341–347. Gulyás Katalin 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimnázium) 17 pont;
341–347. Gyarmati Gábor 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 17 pont;
341–347. Győri Dániel 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont;
341–347. Józsa Gergely 11. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 17 pont;
341–347. Pákozdi Károly 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 17 pont;
341–347. Szalkai Krisztián 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont;
348–366. Deák András 11. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 16 pont;
348–366. Farkas Gergely 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 16 pont;
348–366. Fink Ilona 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimnázium) 16 pont;
348–366. Gégény Ágnes 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 16 pont;
348–366. Győrffy Dániel 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 pont;
348–366. Hrubos Tímea 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
348–366. Kalfmann Edina 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 16 pont;
348–366. Kevevári Péter 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 16 pont;
348–366. Kővári Ákos 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 16 pont;
348–366. Liter András 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 16 pont;
348–366. Mathész Tamás 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
348–366. Mátrai Péter 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 16 pont;
348–366. Mészáros Ágnes 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 16 pont;
348–366. Mészáros Melinda 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
348–366. Orsós Zsuzsanna 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
348–366. Pál Beáta 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
348–366. Radványi Mihály 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 16 pont;
348–366. Szuhányi Kamilla 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 16 pont;
367–376. Baumann Zsófia 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
367–376. Forgách Réka 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
367–376. Kincses Zoltán 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 pont;
367–376. Lágler Arnold 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
367–376. Mátrai Ferenc 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 15 pont;
367–376. Mészáros Petra 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
367–376. Nyul Gábor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
367–376. P. Gergely 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 15 pont;
367–376. Papp Eszter 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 15 pont;
367–376. Vámossy Viktória 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
377–380. Dragovics Zoltán 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 14 pont;
377–380. Iski Ferenc Richárd 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 14 pont;
377–380. Madár Adél 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
377–380. Pásti Péter 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 14 pont;
381–391. Ablonczy Márk 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 13 pont;
381–391. Balog Enikő 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 13 pont;
381–391. Gellért Mátyás 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 13 pont;
381–391. Huszti Tímea 11. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 13 pont;
381–391. Kacsó János 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 13 pont;
381–391. Lévai Tibor 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 13 pont;
381–391. Mikesy Pongrác 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 13 pont;
381–391. Nagy Zoltán 11. o. (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 13 pont;
381–391. Tóth Ilona 11. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 13 pont;
381–391. Varjas Balázs 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 13 pont;
392–406. Aspirán Katalin 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
392–406. Cser László 11. o. (Budapest, Kossuth Lajos Gimnázium) 12 pont;
392–406. Czeglédy Tibor 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 12 pont;
392–406. Frost Ákos 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
392–406. Igaz Attila 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont;
392–406. Kelemen Ferenc 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
392–406. Kovács Gabriella 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
392–406. Lévai Nikoletta 11. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 12 pont;
392–406. Lőcsei Gusztáv 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 12 pont;
392–406. Sas Péter István 12. o. (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 12 pont;
392–406. Schäffer Odett 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
392–406. Szabó Máté 11. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 12 pont;
392–406. Varga Miklós 11. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium) 12 pont;
392–406. Végh Ádám 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 12 pont;
407–416. Gécsek Máté Árpád 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 11 pont;
407–416. Hajdu Viktor 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
407–416. Horváth Gergő 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
407–416. Kálnai Balázs 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 11 pont;
407–416. Prontvai Lilla 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 11 pont;
407–416. Szakál Alex 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
407–416. Szijártó Rita 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
407–416. Török Krisztina 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
407–416. Veréb Dóra 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
407–416. Villangó Ferenc 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
417–430. Dencsák Éva 11. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont;
417–430. Ferenczi Krisztina 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
417–430. Horváth Gitta 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
417–430. Kiszler Máté 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
417–430. Klemm Győző 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 10 pont;
417–430. Kókai Mária Julianna 12. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont;
417–430. Krénusz Bettina 11. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont;
417–430. Kuti Anetta 12. o. (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 10 pont;
417–430. Markovits Zita 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 10 pont;
417–430. Tóth Zoltán 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
417–430. Varga-Perke Bálint 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
417–430. Waller Tamás 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
431–432. Lencz László 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
431–432. Papp Tamás 12. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 9 pont;
433–441. Balkai Dániel 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 8 pont;
433–441. Csillag Anna 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 8 pont;
433–441. Farkas Noémi 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
433–441. Laczkó Éva 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
433–441. Oláh Veronika 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 8 pont;
433–441. Sipos Róbert 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 8 pont;
433–441. Szikszay Fábri Anna 11. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
442–452. Balogh Barbara 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimnázium) 7 pont;
442–452. Csurcsia Attila 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 7 pont;
442–452. Hornyák Alida 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
442–452. Kocsis Tamás 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 7 pont;
442–452. Magyar Balázs 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 7 pont;
442–452. Ónodi Gábor 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
442–452. Surányi Szebsztián 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 7 pont;
442–452. Varga Lajos 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 7 pont;
442–452. Varga Orsolya 12. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium) 7 pont;
442–452. Wiedermann Ferenc 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
453–466. Artim Dávid 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 6 pont;
453–466. Csorba Tibor 11. o. (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 6 pont;
453–466. Kiss Péter 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 6 pont;
453–466. Kollár Gergely 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 6 pont;
453–466. Kovács Dénes 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 6 pont;
453–466. Kovács Lejla 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 6 pont;
453–466. Kumich Tamás 12. o. (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 6 pont;
453–466. Pajkos Gebriella 11. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont;
453–466. Pék Máté László 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 6 pont;
453–466. Pintér Anikó 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 6 pont;
453–466. Szabó Dávid 12. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola) 6 pont;
453–466. Szebek Katalin 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
453–466. Tősér Judit 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 6 pont;
467–481. Barabás László 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
467–481. Berkes Péter 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
467–481. Császár Dénes 11. o. (Szombathely, Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont;
467–481. Csók Péter 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 5 pont;
467–481. Frast Ákos 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
467–481. Hegedűs Péter 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 5 pont;
467–481. Hudoba Gábor 11. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 5 pont;
467–481. Jaksa Tamás 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 5 pont;
467–481. Kecskás Péter 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
467–481. Kiss Milán 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 5 pont;
467–481. Makhot Zsuzsa 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
467–481. Rácz Bence 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 5 pont;
467–481. Szomolányi Tamás 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
467–481. Török Péter 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
467–481. Ungár Kristóf 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 5 pont;
482–483. Klötzl János 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 4 pont;
484–486. Takács Balázs 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
484–486. Tóth Ádám 12. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 3 pont;
484–486. Zsámba Viktória 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
487–488. Balogh Lóránt 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 2 pont;
487–488. Nyalka Anita 11. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 2 pont;
489–496. Bárán László 11. o. (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 1 pont;
489–496. Farkas Szilvia 11. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 1 pont;
489–496. Ihász Dániel 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
489–496. Olasz Marianna 11. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 1 pont;
489–496. Sebők Réka 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 1 pont;
489–496. Szépe Balázs 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 1 pont;
489–496. Zátonyi Dániel 11. o. (Szombathely, Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.