Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Informatika pontverseny, 1-12. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Stippinger Marcell 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 261 pont;
2. díj: Vincze János 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 249 pont;
3. díj: Tassy Gergely 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 244 pont;
4–6. díj: Acsai Péter 10. o. (Nagykőrös, Arany János Gimnázium) 240 pont;
4–6. díj: Engedy István 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 240 pont;
4–6. díj: Schmidt Zoltán 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 240 pont;
7. díj: Ökrös Tamás 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 230 pont;
9. díj: Vaskó Richárd 12. o. (Ózd, Bródy Imre Középiskola) 218 pont;
10–11. díj: Hubai Tamás 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 216 pont;
10–11. díj: Kisfaludi-Bak Sándor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 216 pont;

Dicséretben részesült:

12. Ozsvárt László 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 206 pont;
13. Nyeste Szabolcs 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 192 pont;
14. Ureczky Bálint 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 180 pont;
15. Rácz György 10. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 167 pont;
16. Kiss Antal 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 165 pont;
17. Tuska Gábor 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 149 pont;
18. Békéssy Herman András 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 140 pont;
19. Korotij Ágnes 12. o. (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 138 pont;
20–21. Ferenci Tamás 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 137 pont;
20–21. Strenner Balázs 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 137 pont;
22–23. Fazekas Sándor 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 120 pont;
22–23. Tóth László 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 120 pont;
25–26. Engedy Balázs 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 106 pont;
25–26. Szrapkó Krisztián 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 106 pont;
27. Maróti Árpád 9. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 103 pont;
28. Köllő Hanna 12. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 101 pont;
29. Deák Áron 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 96 pont;
30. Bori András 8. o. (Cegléd, Várkony István Általános Iskola) 92 pont;
32–33. Fejes Endre 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 88 pont;
32–33. Szoldatics András 8. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 88 pont;
34. Kiss Balázs 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 86 pont;
36–37. Bodnár József 11. o. (Fülek, Füleki Gimnázium) 83 pont;
36–37. Váradi Zsolt Gyula 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 83 pont;
38. Peregi Tamás 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 82 pont;
39–40. Molnár Ferenc 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 78 pont;
39–40. Tóth Bálint 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 78 pont;
41. Ujváry Áron 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 77 pont;
42. Lászka Áron 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 76 pont;
43. Mészáros Balázs 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 74 pont;
44. Pál Gergő 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 70 pont;
45. Berkó Csaba 11. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 66 pont;
46. Králik Barnabás 9. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 63 pont;
47–48. Gelencsér Zsolt 11. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 60 pont;
47–48. Kiss Dániel Miklós 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 60 pont;
49. Faragó Bálint 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 58 pont;
50–51. Fehér András 8. o. (Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola) 56 pont;
50–51. Sipos Róbert 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 56 pont;
52. Kolcza Mátyás Barna 11. o. (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 54 pont;
53. Varga Csenge 11. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 50 pont;

Következik:

54. Heisenberger Viktor 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 45 pont;
55–56. Bekő László 12. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 40 pont;
55–56. Jani Mátyás 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 40 pont;
57–58. Makó Imre 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 34 pont;
57–58. Monszpart Áron 10. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
59–60. Juszkó Csaba 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 32 pont;
59–60. Nagy Richárd 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 32 pont;
61. Bitai Tamás 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
62. Fehér Viktor 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 29 pont;
63–64. Gilián Zoltán 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 28 pont;
65–66. Balotai Zoltán 11. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 27 pont;
65–66. Molnár Dömötör 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont;
67–69. Haszpra Zsolt 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
67–69. Lipcsey Márk 11. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 26 pont;
70–71. Nguyen Dinh Bao 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
70–71. Pogány Levente 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 24 pont;
72–73. Mazroa Dániel 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
74. Soltész Zoltán 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
75–76. Kocsis Szilveszter 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
78–81. Kutasi Bence 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont;
78–81. Papp Zoltán 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
78–81. Szabó Balázs 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont;
78–81. Tarnay Kálmán 7. o. (Budapest, Törökugrató Utcai Általános Iskola) 18 pont;
82. Farkas Attila 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 17 pont;
83–84. Oláh Tibor 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 16 pont;
83–84. Szépe Péter 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 16 pont;
85. Hegedűs Tibor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
86–90. Antal Áron Gyula 11. o. (Budapest, Szinyei Merse Pál Gimnázium) 14 pont;
86–90. Farkas Ádám László 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
86–90. Husiová Anikó 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 14 pont;
86–90. Schulteisz Ádám 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont;
86–90. Török Zoltán Bálint 12. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimnázium) 14 pont;
91–92. Franczen Árpád 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
91–92. Tóth Sági Klára 11. o. (Budapest, Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola) 12 pont;
93–95. Chlebovics Kornél 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
93–95. Kovács Nikola 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
93–95. Rábai András 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
96–98. Ayadi Viktor 12. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 8 pont;
96–98. Döme Zoltán 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 8 pont;
99. Varga-Perke Bálint 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
100–102. Szántó Ádám 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont;
100–102. Újfalussy Kristóf 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 6 pont;
103–104. Fröhlich Róbert 10. o. (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 4 pont;
103–104. László Szabolcs 10. o. (Nagyenyed, Bethlen Gábor Nemzeti Kollégium) 4 pont;
105. Szekeres Péter 10. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.